Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Sto se tice dohrane, jel vi znate kada se to treba uvesti? Svuda citam da se racuna tek kad beba prode 6.mj da ga je napunila znaci kad prakticki vec bude 7.mj i da tad krecu kasice hmm .. tko ce ih znat, svatko kaze svoje.. ja planiram sa 4.mj krenuti polako s povrcem..


    Ja sam maloj s 4 mj pocela davat mrkvicu po malo…imace svi kazu da se pocinje s vocem..al to je valjda svake godine drugacije..ugl svi oko mene pocinjali s kasicama od jabuke..a ja svojoj kuhala mrkvu
    Ugl..ona danas jede sve,a kolegica je imala problema s malom..jer se prvo na slatko naucila pa povrtne kasice nije htjela.




    [lilypie.com]

  • anaaa24

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pratim vas neko vrijeme, ali nisam nista pisala, sad ulijećem kao padobranac… meni je patronažna rekla da mliječne proizvode svedem na minimum, po mogućnosti da ih izbacim, sto ja nisam napravila jer sam vidjela da mu ne smetaju. Pupak sam prskala isto octeniseptom i prašila sa tyrosur dok mu nije otpao i iza toga jos malo prašila par dana i tek ga onda okupala kad je sve zaraslo (to mi je isto rekla patronažna) 

    Zanima me je li se itko naručivao na Rebru za ultrazvuk? Vidim da ne moze telefonski

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Mi isto pupak spricamo octanispetom i sad je poceo krvarit pa na to stavljamo tyrosur prasak. Isto nam je sugerirano od patronazne da gore gazicu i onda ovu mrezicu sad kad je pocelo krvarit da se zastiti. Kupanje 2-3 dana nakon sto otpadne pupak.

    [lilypie.com]

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Pitanjce vezano uz zdravstveno osiguranje i porodiljnu naknadu - jel treba ici prijavit da sam rodila ili to ide automatizmom? 

    Bili smo u maticnom uredu, ovih dana cemo na mup i onda prijavu na zdravstveno te predat one zahtjeve za naknade, ali ne sjecam se sto mi je zena na zdravstvenom rekla vezano uz mene i porodiljnu naknadu. Da li im treba donijeti dokaz da je dijete rodjeno? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Cure ipak moram na operaciju i pod opcu anesteziju. Da li koja zna koja je anestezija najbolja pa da mogu odmah poceti dojiti? Taman kad sam se rijesila izdajalice i uhodala se s dojenjem evo nas opet na pocetku. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Maslacak ja sam isto htjela prvo mrkvicu. Rekli su mi da bolje pocnem sa povrcem jer ce se na slatko naviknut pa voce nece htjet.. mislis da nije losa odluka ds krenem sa dohranom tako malo ranije? Nisam jos srela nikog da je krenuo sa 4mj pa da mi da koji savjet, svi se strogo drze 6mj koga god pitam..

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Povrce* nece htjet

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Trenta bas mi je zao  Nemam pojma za anesteziju i da li uopce utjecu na dojenje. 
    Ja cu poceti s dohranom u 6. Ima vremena jesti ovu nasu hranu cijeli zivot, a vidjeti cu i sto ce pedijatar reci.


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Maslacak ja sam isto htjela prvo mrkvicu. Rekli su mi da bolje pocnem sa povrcem jer ce se na slatko naviknut pa voce nece htjet.. mislis da nije losa odluka ds krenem sa dohranom tako malo ranije? Nisam jos srela nikog da je krenuo sa 4mj pa da mi da koji savjet, svi se strogo drze 6mj koga god pitam..


    Gle,moja mama kaze da smo mi s 3 mj vec grah jele.. ja znam da cu opet pocet tako rano..nije da dijete puno tog pojede u pocetku..al se privikava na zvakanje..malo mrkvice za pocetak..pa par zlicica ciste juhice..pa jabuke…meni je to ok jer imam svega doma..nista nije spricano..evo neki dan sam spremila kruske u skrinju da imam za kasice..danas ubrala jabuke..to cu sutra rijesavat..a mrkvu cu ostavit u zemlji dok ne krenemo. 
    Trenta,bas mi je zao.. neznam nista o tom.




    [lilypie.com]

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Trenta

    Cure ipak moram na operaciju i pod opcu anesteziju. Da li koja zna koja je anestezija najbolja pa da mogu odmah poceti dojiti? Taman kad sam se rijesila izdajalice i uhodala se s dojenjem evo nas opet na pocetku.


    A joj  bas mi je zao :(
    Mislim da ne bi trebalo biti problema jer cure koje su isle pod opcu na carski su dojile normalno odmah poslije.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.