Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    summerchild, gotovo sam sigurna da nista nejde automatizmom. Pretpostavljam da ne radis jer da radis vec bi to morala rijesiti. Najbolje ti je nazvat.


  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Pozz cure…ja padobranac s teme Jesenske bebe😁
    Cestitam vam svima na bebicama i zelim vam da sve bude u redu i dalje💕
    Pitanjce: jel koja od vas rodila u Sisku? Ja cu tu rodit pa me zanimaju iskustva…

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Lagertha

    summerchild, gotovo sam sigurna da nista nejde automatizmom. Pretpostavljam da ne radis jer da radis vec bi to morala rijesiti. Najbolje ti je nazvat.


    Radim..otvoren mi je porodiljni dopust samo ne znam jel trebam sad neki dokaz donijeti. Budem zvala i provjerila. 

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    summerchild

    Pitanjce vezano uz zdravstveno osiguranje i porodiljnu naknadu - jel treba ici prijavit da sam rodila ili to ide automatizmom?

    Bili smo u maticnom uredu, ovih dana cemo na mup i onda prijavu na zdravstveno te predat one zahtjeve za naknade, ali ne sjecam se sto mi je zena na zdravstvenom rekla vezano uz mene i porodiljnu naknadu. Da li im treba donijeti dokaz da je dijete rodjeno?

    Na zdravstvenom predajes zahtijev za jednokratnu naknadu, za to ti treba rodni list i oib, odnosno to ti treba za bebinu zdravstvenu, kada to odneses oni si zabiljeze da si rodila. 

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    MalaRuzica

    summerchild

    Pitanjce vezano uz zdravstveno osiguranje i porodiljnu naknadu - jel treba ici prijavit da sam rodila ili to ide automatizmom?

    Bili smo u maticnom uredu, ovih dana cemo na mup i onda prijavu na zdravstveno te predat one zahtjeve za naknade, ali ne sjecam se sto mi je zena na zdravstvenom rekla vezano uz mene i porodiljnu naknadu. Da li im treba donijeti dokaz da je dijete rodjeno?
    Na zdravstvenom predajes zahtijev za jednokratnu naknadu, za to ti treba rodni list i oib, odnosno to ti treba za bebinu zdravstvenu, kada to odneses oni si zabiljeze da si rodila.


    Hvala na info :)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Summerchild, al imas pravo na jos jednu naknadu, meni je to sve mama rijesavala pa ne znam detalje. Donijela mi je hrpu papira koje sam ispunjavala. Morali smo imati dokaze o prebivalistu i za malog i za mene i za muza.


  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Pozz cure…ja padobranac s teme Jesenske bebe😁
    Cestitam vam svima na bebicama i zelim vam da sve bude u redu i dalje💕
    Pitanjce: jel koja od vas rodila u Sisku? Ja cu tu rodit pa me zanimaju iskustva…


    Ja sam rodila u Sisku, na temi Sisačko rodilište sam opisala. Evo ukratko, išla sam na hiran carski tako da nemam baš nekog iskustva što se tiče rađaone, babica i tog dijela. Što se tiče ovog kasnije, više manje pozitivno, sestre za rodilje su mi sve bile odlične, za bebe kako koja. U bolnicu za bebu ne trebaš ništa nositi, tamo dobiješ i pelene i kremu, nose njihovu robicu, oni ih kupaju (ti presvalačiš pelene). No za sebe moraš imati sve, wc papir, uloške, gel za tuširanje, ručnike, vodu… Ako te još što zanima pitaj 

    [lilypie.com]

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Mi smo u Sk za naknadu nosili papire u HZZO, to je za nakandu od države i u Crveni križ za nakandu od grada. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Hvala Neva…citala sam na temi Sisacko rodiliste, al nisam povezala da si ti rodila sad nema dugo😁 znaci, carski je bio..a bitno da je sve proslo OK😊 
    Aaa za tu naknadu? Kakva je to naknada?

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar Meri

    Meri

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    anaaa24

    Pratim vas neko vrijeme, ali nisam nista pisala, sad ulijećem kao padobranac… meni je patronažna rekla da mliječne proizvode svedem na minimum, po mogućnosti da ih izbacim, sto ja nisam napravila jer sam vidjela da mu ne smetaju. Pupak sam prskala isto octeniseptom i prašila sa tyrosur dok mu nije otpao i iza toga jos malo prašila par dana i tek ga onda okupala kad je sve zaraslo (to mi je isto rekla patronažna)

    Zanima me je li se itko naručivao na Rebru za ultrazvuk? Vidim da ne moze telefonski


    Ja sam na Rebru narucivala i dijete i sebe za neke preglede. Poslikala sam uputnice i poslala na mailove koje sam nasla na stranici KBC-a. Obicno se povratno jave u roku 3 dana. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.