Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Hvala Neva!! 😁

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Hej mame jer se smije piti donat voda kad se doji? 
    Ja opet mucim muke s probavom u kombinaciji sa savovima..

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Sundi

    Hej mame jer se smije piti donat voda kad se doji?
    Ja opet mucim muke s probavom u kombinaciji sa savovima..

    A zasto ne? U onoj njihovoj reklami je trudnica tako da oni preporucaju.

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Mi štucamo i sad nakon 2 i pol mjeseca, ne vezano za podoj. Nekad nakon, nekad nevezano. Sve je to ok dok su tako mali. A donat, normalno da se smije - kao i magnezij 

    [lilypie.com]

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    I moj malac je stucao i u trbuhu a i sad. U bolnici su mi rekli da mu treba ponudit sisu. U pravilu funkcionira zasad.

    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Vezano za donat, citala sam da se ne preporuca gazirano za dojilje… Ko ce ga znat! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nella1211

    Nella1211

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Moja mala je stucala u stomaku toliko da mi se stomak tresa na veliko.. a i sada obavezno svaki dan ..mozda nije svaki al cesto..ne pratin bas.. to je sve super.. ja iman problem..mojoj je sisa samo hrana i iakljucivo hrana..nije sisoljubac ka ostale bebe.. tako da joj ne mogu ponudit kad stuca..jer kad nije gladna krici kad vidi sisu i baca se nema sanse da je stavi usta.. 😣😣..i nece dojit sjedecki..samo lezat na krevetu izludin..

    A.M

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Moj isto štuca, ponekad povezujem da se događa nakon bljuckanja, nekad samo od sebe. Mene to baš sekira mada znam da njih baš i ne. Uglavnom ne pomaže ništa dok ne odštuca svoje. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Charmed

    Charmed

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Eloa

    Vezano za donat, citala sam da se ne preporuca gazirano za dojilje… Ko ce ga znat!


    Gazirano se misli na sokove, jer je to čisti šećer. Al opet zbog dojilje. Ne samog dojenja. Mineralna slobodno :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Charmed, a pivo? ;-) onda cu iduci put narucit romerquelle, obozavam ga a dosad sam ga izbjegavala, ali on nema puno secera pa cu ga pit.. A i pivo si zgustam svakih dva tjedna-doduse bezalkoholno,al ajde,utazi zelju za pivom donekle..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.