Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Kiara19 moj ti je savjet da u ova tri dana napravis sve kako bi prirodno potaknula, ne znam da li stvarno djeluje ali mozes probati prati prozore, puno setati raditi cucnjeve, pojesti nesto ljuto.Ja nisam stigla isprobati jer sam rodila 5 dana prije ali sam bila aktivna do samog poroda pa je to vjerojatno doprinjelo.I ja sam bila 2 cm otvorena i imala svoje trudove ali su mi svejedno dali drip i tada je bol postala neizdrziva i trudovi na svaku minutu.
    Ovo za hranu ne znam sta da kazem, cini mi se mirniji od kada ne jedem paradajs, zelenu salatu i zelje, e sada jel to stvarno utjece, ne znam.Ali mi bas imamo zivu bebu i jedno vrijeme je toliko grcevito plako da vise nismo znali sta s njime.Place on i sada ali ga brzo umirim.
    Bas kako je netko tu napisao svako neko svoju teoriju ima i u bolnici i pedijatri i patronazne.Nije mi se svidjela opa pedijatrica na zamjeni, ali ovaj savjet da dojim na sjedecki se za sada pokazao ok, mozda je zbog toga malo mirniji.

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    MalaRuzica, sve sam to isprobala ali opet cu. Jedan doktor mi je rekao vruca kupka tak da cu jos to danas 😊 bas mi se nece taj drip, a i mogu odbiti pa nek pricekaju jos malo. Meni su cijelu trudnocu govorili da cu prije, a na kraju nejde i nejde 😁

    [lilypie.com]

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    I da ne pricam da sam stalno na nogama…

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Kiara,probaj sex. Ja mislim da to zbilja djeluje,mi se navecer pohvatali malo..i drugi dan sam rodila-2 tj prije termina




    [lilypie.com]

  • evabeba

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Kiara,ako je s bebom i tobom sve ok,ja bi odbila indukciju. Ja sam je 10 dana odbijala,na kraju sam ipak pristala jer imam tu trombofiliju,pa su me dosta uplasili i zato sam pristala. Inace ne bi nikad bez nekog opravdanog razloga. Oni su previse azurni s tim indukcijama iako se dobro zna da je prirodni porod bolji i za mamu i bebu. Nisam imala lose iskustvo s dripom,al sam definitivno pobornik prirodnog poroda,nikakve epiduralne(osim ako ne traje predugo to sve), lijekovi,a pogotovo ne drip. Sve to utjece na bebu isto.
    naravno,odluka je samo tvoja. Sretno😊

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    LlamaFace

    Sundi,drzi se,sve to prodje 😊 ja sam imala ragade,dva puta mastitis,troduplo vise mlijeka u desnoj nego u lijevoj (to je jos uvijek aktualno),dojenje je izgledalo tako da on sisa a ja placem po njemu od jada i boli,i to bez sesirica jer im nije dao ni sansu..sad kad gledam,ne znam tocno ni kad je to profunkcioniralo,ali je,treba malo da uhvatite ritam i da ti bradavice ocvrsnu,a hoce.nabavi multimam komprese,purelan i udri,sve ce to doc na svoje 😉


    Mastitis si ljecila antibioticima ? Si dojila za to vrijeme?

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Sundi

    Cure divne ste u 8 ide muz po te multi mam komprese i zelje. I nek kupi sve kaj ima u farmaciji jer sam malo ocajna. Sad je navukla bradavice. Ali lijeva cica je idalje duplo veca i upaljena.. i ono copi me zimnica tu i tamo..

    Sundi,si probala s kupusom?


    Probala sam zelje, persin, masaze i obloge od jugurta. Masaze ali veli patronazna da kad doidijes temperaturu je gotovo. Pa me je poslala u petrovu na hitnu. I sad cekam. Ful me je zastrasila mislim cica je prohodna. Imam kvrgicu jednu ali je ko dva zrna rize… 

    [lilypie.com]

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Kiara,probaj sex. Ja mislim da to zbilja djeluje,mi se navecer pohvatali malo..i drugi dan sam rodila-2 tj prije termina


    Od toga na zalost nista. Ovaj moj nece i nece 😐 veli da mu je sad pre cudno a kaj da mu ja radim!?

    [lilypie.com]

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    evabeba

    Kiara,ako je s bebom i tobom sve ok,ja bi odbila indukciju. Ja sam je 10 dana odbijala,na kraju sam ipak pristala jer imam tu trombofiliju,pa su me dosta uplasili i zato sam pristala. Inace ne bi nikad bez nekog opravdanog razloga. Oni su previse azurni s tim indukcijama iako se dobro zna da je prirodni porod bolji i za mamu i bebu. Nisam imala lose iskustvo s dripom,al sam definitivno pobornik prirodnog poroda,nikakve epiduralne(osim ako ne traje predugo to sve), lijekovi,a pogotovo ne drip. Sve to utjece na bebu isto.
    naravno,odluka je samo tvoja. Sretno😊


    Da i ja mislim odbiti, barem do 42.tj. Inace je sve u redu i samnom i s bebom. Jedino me muci sto me jos od 7.8. nisu stavili na ultrazvuk. Na zadnjem pregledu mi je druga doktorica rekla da cekaju 42.tj pa onda indukcija, a danas bi ova druga pozurila. Bas ovisi na koga naletis. 

    [lilypie.com]

  • evabeba

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Stvarno ovisi na koga naletis. Ako te brine ultrazvuk otidji privatno. To sam ja napravila,u na ctg i uzv sam u tih 10 dana sto sam odbijala indukciju lijepo otisla kod svog privatnika i smirila se. A gdje ti ides roditi? Sori,zaboravila sam

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.