Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    summerbaby

    ilani

    Mame, pitanje. U čemu vodite ili mislite vodit bebe na plažu? Gole, gaćice, pelena za vodu? Ja sam mislila kupiti kupaće gaćice Nikolini, čisto radi toga da je manje žulja pijesak, ali nisam nigdje zasad našla ovako mali broj. Od dvojke već kreću dvodijelni badici što me baš nervira, za kojeg će vraga djetetu od godinu - dvije grudnjak??

    Ja sam za N kupila u dm-u pelene za vodu, navlace se kao gacice i ne upijaju vodu, nismo ih jos probali pa ne znam jel funkcionira, u pakiranju ima 11 kom i kostaju 30 kn. Takoder sam u potrazi za kupacim gacicama jer ne bih bas da sjeda golom guzom po plazi a mislim da ce u obicnim pelenama prokuhati, pa ako naletis na te male brojeve negdje javi 👍


    Vidjela sam u bubamari kupaci za bebe od 18 mjeseci i isto imaju grudnjak 😂😂😂😂😂😂 oko 70 kn

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    summerbaby

    Da napisem nesto i o nama dok me sanjarka ne povija 😊
    Izbio nam je zubic konacno, odmah je pocela normalnije spavati
    I napravili smo danas 3 samostalna koraka 🎉🎉🎉 u vise navrata 🎉🎉🎉🎊 ne znam kako bi to pocetno hodanje trebalo izgledati…dakle setam ju drzeci za jednu ruku i onda pustim, ona napravi nekoliko samostalnih koraka i onda stane, skuzi da ju ne drzim i samo sjedne ili cucne (?)


    Aaa bravo 🎉🎉🎉🎉

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Mi danas planirali krenuti s dohranom, al sam zeznula pa cemo ipak sutra. Necu ni pricat, da se ne brukam 😂😂 mi smo isto dobili na poklon jednodijelni badic. Buduci da je ona jako svijetle puti nije mi to ni lose..ako ga uopce uspijemo navuci. Uzet cu ove gacice pelene sto spominjete.

    [lilypie.com]

  • Avatar lan@luk@rit@

    lan@luk@rit@

    Broj poruka: 339

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame
    Mi se jos nikako nismo kupali(samo La).R ima kupace gacice ,kad bude vani bit ce u peleni.Meni su bezvezni jednodjelni kostimi opcenito a pogotovo za malo dijete..
    Sumerbaby bravo za koracice :-D
    Brojcana nadam se da ce potrajat mir izmedu vas dvoje,drago mi je da ste uživali :-*
    Marcel ovisnik o dudi,R isto.L i L su je odbacili s 9 mj. sami tada im je ujedno i prvi zubic izbio.
    Zlica ne sisa vise po danu,bravo bravo :-*
    Dalje neznam…
    Mm radi,Lana je otisla na izlet sa zborom ,a mi ostali se dosadujemo kuci..


    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    [pitapata.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Vecer mame 😘
    Malo kravljenja dok gigic spava, danas je imao samo jedan spavanac jer je jutros produžio pa je zaspao ranije veceras 👍
    Ja danas nisam radila jutros mi bila kontrola u bolnici. Ruka je dobro, zarasta sve kako treba, kontrola za 10dana pa fizikalna terapija 😏
    Sestra morala na faks, pa je njega striko cuvao 3h, ugl prezivili su 😉
    Rucak nisam morala kuhat, mama nam udjelila paprike za 2 dana 😎
    Gigic je danas neki nervozni, ne mogu mu uopce pogledat u usta, no mislim da je moguce da su donje dvojke krenule 🤔 iako ne slini, a s gornjim dvojkama slina u potocima 🤔 i stalno si po uhu dira jel to povezano? 🤔🤔
    Jucer smo prvi put službeno uveli bjelanjak do sad ga je probao  malo kroz neku nasu hranu no jucer je za doručak dobio kajganu, cca nakon pola sata je počelo plakanje ne tipično za njega koje je trajalo oko sat vremena, malo i duze evidentno ga je nesto bolilo i moj jedini zaključak je trbuh?? Povezano?? Posli je sve bilo ok 🤔

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Miss jedan obrok rizine  da. Ja sam ih prvo dala same s ad pa onda s vocem kako sam koje uvodila.
    Brojcana samo vi uzivajte 😘 i nek to uzivanje potraje ☺ sjedalicu nismo vise ni probavali otkad sam se polomila, do daljnjeg je u jaju 😏 super da ju je Neli na kraju lipo prihvatila 😊
    Ejic u jaslice krecemo 1.9 😏 tko jos krece tada? Josipa, Tena…tko jos? Petra krece ranije? 
    I moj je ovisnik o dudi no za sada se puno ne opterećujem s tim. Bravoooo za hodanje 😊
    Ilani joj nikako vi na zelenu granu s tim spavanjem 😏 ja se ne mogu zalit, mi u pravom smislu rijeci spavamo cijelu noc, zna se eventualno desit neka izvanredna noc pa bude nesto nemirniji, no nema vise buđenja i plakanja. Nadam se da je to to, i da tu vise nece bit nekih promjena. Ja totalno ne volim vidit dijete golo na plaži i u moru. U moru ce bit u kupacem, na plaži u peleni.
    Summerbaby cestitke na zubicu i samostalnim koracima 😍😎😍  nije ti daleko do splita provozat se kad budete na ljetovanju 😉😁
    Zlica nam ima prcastu guzu 🤣🤣 moj je sreca musko jer hlace nosi sad ove ljetne 6-9mj 🤣🤣🤣

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    I da, imamo novu riječ: daj 😊 koja vise zvuci kao da al kako je Brojcana rekla bitno da se mi kuzimo 😍

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Miss_a89

    Mi danas planirali krenuti s dohranom, al sam zeznula pa cemo ipak sutra. Necu ni pricat, da se ne brukam 😂😂 mi smo isto dobili na poklon jednodijelni badic. Buduci da je ona jako svijetle puti nije mi to ni lose..ako ga uopce uspijemo navuci. Uzet cu ove gacice pelene sto spominjete.


    😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    lan@luk@rit@

    Pozdrav mame
    Mi se jos nikako nismo kupali(samo La).R ima kupace gacice ,kad bude vani bit ce u peleni.Meni su bezvezni jednodjelni kostimi opcenito a pogotovo za malo dijete..
    Sumerbaby bravo za koracice :-D
    Brojcana nadam se da ce potrajat mir izmedu vas dvoje,drago mi je da ste uživali :-*
    Marcel ovisnik o dudi,R isto.L i L su je odbacili s 9 mj. sami tada im je ujedno i prvi zubic izbio.
    Zlica ne sisa vise po danu,bravo bravo :-*
    Dalje neznam…
    Mm radi,Lana je otisla na izlet sa zborom ,a mi ostali se dosadujemo kuci..


    Eto ih na,ovi s mora se ne kupaju dok mi s kopna zudimo za tim 😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    Vecer mame 😘
    Malo kravljenja dok gigic spava, danas je imao samo jedan spavanac jer je jutros produžio pa je zaspao ranije veceras 👍
    Ja danas nisam radila jutros mi bila kontrola u bolnici. Ruka je dobro, zarasta sve kako treba, kontrola za 10dana pa fizikalna terapija 😏
    Sestra morala na faks, pa je njega striko cuvao 3h, ugl prezivili su 😉
    Rucak nisam morala kuhat, mama nam udjelila paprike za 2 dana 😎
    Gigic je danas neki nervozni, ne mogu mu uopce pogledat u usta, no mislim da je moguce da su donje dvojke krenule 🤔 iako ne slini, a s gornjim dvojkama slina u potocima 🤔 i stalno si po uhu dira jel to povezano? 🤔🤔
    Jucer smo prvi put službeno uveli bjelanjak do sad ga je probao malo kroz neku nasu hranu no jucer je za doručak dobio kajganu, cca nakon pola sata je počelo plakanje ne tipično za njega koje je trajalo oko sat vremena, malo i duze evidentno ga je nesto bolilo i moj jedini zaključak je trbuh?? Povezano?? Posli je sve bilo ok 🤔


    Ajme mozda mu nije sjelo al opet ko ce ga znat dok opet ne probas dat jajce..
    Inace,drago mi je da tvoj oporavak ide super i da se drugi dobro snalaze s gigijem..vis kako je to dobar mali deckic  😍

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.