Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Miss_a89

    Ilani 👋👋 Roba kroz prozor 😂😂 nije ti lako..al super za Nikolinu! I curke ce se malo srediti kad se priviknu na praznike 😉
    Mare, lijepa su kolica! Boja je super
    Znam da ste vi to sve davno prosle, ali da se malo prisjetite :) krecemo uskoro s kasicama pa me zanima jeste ih radili s vodom ili ih radim s ad buduci da nemam svoje mlijeko?


    Ovisi hoces li davati kupovne kasice ili kuhati.. Imas super vocno/zitnih kasica koje mogu od 4.mj.
    A imas i onih kojekakvih,mi ih tu zovemo piljevina, koje se mogu mijesati u mlijeko-,midlim da i u ad se mogu,a imas i one koje se mogu raditi s vodom..ali sve ti pise na kutiji..
    Ja sam recimo davala te kasice vocne,ali vecinom sam kuhala… Recimo skuhas npr. jabuhu,zmiksas i to das..ili bi kombinirala tako voce s keksicima… Ili recimo kaj moja bas voli..skuham jabuku par minuta da omekani,pa izvadis jabuku i onda bi u tu vodu u kojoj se kuhala jabuka stavila zlicu grisa,odokativno da nije pregusto i kad se skuha zmiksat s jabukom..obozava..
    Kasnije kad sam uvodila drugi obrok, skuhala bi komadic mesa,piletinu prvo,krumpir,mrkvu par listica primjerice spinata..kad se to sve skupa tak skuha,zmiksat i eto.. Imas milion mogucnosti,ovo samo ko primjer.. Ja sam konkretno s hranom pocela sa sest mj iako sam kroz peti mjesec povremeno joj nes davala..i sada kao preporucuje se uvesti jedan obrok pa nakon dva mjeseca drugi..ali ja nisam tako, svaki mjesec sam uvela dodatni obrok zato kaj je moja bila gladus samo takav …s devet mj je vec imala tri obroka plus nacicavanja izmedu..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    TPol

    Evo mene neznam drži me to neko neraspoloženje , vjerojatno neki hormoni 🤔
    Volim vikend jer mi mm stvarno pomaze i preuzme ju pa odmorim 😀
    Ilani falila si joj mogu mislit kako ti je , kolko robe i posla a cure se valjda malo uljenile al dobro je da je neko strog pa da slušaju 😀😀
    Ugolina neznam mi uvijek smo bili u neko stresu (sad vidim u bezveznom) a sad smo u pravom stresu s njom hahha… kad budemo išli u hr ja cu se javit pa mozda s vama curama iz ZG uspijem neku kavicu


    Eee to bi bilo bas super!!!! 🎉🎉🎉

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    ilani

    Ugolina, sad će vam odlazak na more poprimiti drugu dimenziju, bit će vam super!
    TPol baš bi bilo dobro da se uspijemo vidjeti kada dođete! Prekrasna profilna, keckice 😍😍😍
    Sanjarka eto i prvi radni tjedan prođe, led probijen. 👍 Kako je Gigi prihvatio razdvajanje? Jel se više mazi kada se vratiš s posla? Bam I din 😁😁😍


    E dobro pitanje bas, kako se gigi ponasa kada te vidi nakon vecine dana bez tebe??

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Samo da pozdravim. Upravo legla. Citam sutra ako stignem. Nisam na viberu. Imam zzamjenski mob jer sam svoj poslala po mm da mi zamjeni ono razbijeno a nije mi ukucao google account tako da nisam jos nista skinula od app.
    Sutra je novi dan :) laku noc ekipo

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Ugolina planirala sam joj kuhati sad u pocetku kasice. I krenuti s mrkvom mozda. Pa onda jabuka itd.. i ubaciti naravno i rizine pahuljice

    [lilypie.com]

  • Avatar lan@luk@rit@

    lan@luk@rit@

    Broj poruka: 339

    Prijavi adminu

    Samo cu vas pozdraviti!!mijenjam ticker pa da vidim sta sam napravila


    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    [pitapata.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Pozdrav i od mene!
    Bili u zg, vatromet pogledali onaj dječji. Topole nam zaklonile pogled. 
    Umorna više od klinaca. Maknem se u kuhinju, petra lovi zrak od plača i trči mi ulovi nogu ili noge. Spava, odem na kat, evo sina, mama došao sam tebi. Non stop mi se hvataju nogu. 
    Proletila sve. Upamtila da je Nikolina postala opasna puzačica☺ 
    Sutra najavila mužu da idem u kupovinu, izbečio oči. A sin odmah da bi samnom. 
    Ugolina ja mogu 2mj na moru biti. Osobito tamo gdje jesam, sve mi u krugu 500m (bolja plaža možda 1km).
    Laku noć!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Malo vas hvatam. Danas to krstenje. Moram ici kosu oprati. Nista se nisam naspavala. M se budio 10 puta. Spavajuci sjedne u kreveticu, onda ga moram ici poleci. Pred jutro sam ga stavila k nama, a krevet je uzi nego nas doma pa se guzvamo. 
    Inace je priljepljen za mene. Ovdje ima puno djece, svi su stariji pa ga ne zanimaju jos.
    Uzivajte u nedjelji!! 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Dobro jutro mame! Evo kavice, nisam dugo poslužila ☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍫🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍹🍹🍹🍹🍹

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Mi spavali onako, prvu polovicu noći buđenje svaki čas, od 3h spavala je lijepo i potegnula bi možda i do 8 ali neki pas je vani lajao i sve nas probudio prije 7h😤
    Abies, niste još na moru? Ja sam kao i ti, mogla bi biti na moru dugo, volim sve tamo. 
     Lucy, zabavite se danas, nadam se da će Mateo biti dobar. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.