Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Cure a što je s Ellie? Nema je dugo ovdje. Na viberu? Odustala od foruma? Zaboravila sam je to pitati kad smo se vidjeli na kavi. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Jutro mame! Ilani hvala za kavicu ☕☕ nama noc super. Jucer zaspala u pola 9 i jutros do 8 uz par budenja ali cim sam joj stavila dudu nastavila spavati. Sinoc kad je zaspala uspjela lijepo u miru napraviti kolac i pocistiti kuhinju. Za sada nam je jutro super, al svaki dan oko 16, 16:30 pocne plakati i place dok ne ide spavati. 
    Vani neko ruzno vrijeme, bas jako puse. Imamo goste na rucku tako da ionako ne bi stigla izaci sad ujutro. Di je brojcana? Jel vam se javlja na viberu? Kako podnosi trudnocu?

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Jutro mame, ima još kave? ☕
    Mi se probudili oko 7, sto je uspjeh nakon tjedan dana budenja u 6. Skroz se poremetio s tim spavanjem, rano se dize a nece da ide spavat prije 22h 😴
    Jutros bili na kavi, sad cemo na rucak kod mojih. Popodne nemamo nekih velikih planova, vani je jaka bura i ne možeš ni blizu mora 😏 mogla bi sredivat po kući sto preko tjedna sad ne stižem 😥
    Ilani tu si nam 😗 razumim te oko cura, imam jednu takvu doma 😥😥 nadam se da ce razgovor s tatom urodit plodom. Bravo za Nikolinu i brzooo puzanje 😍😍 Gigi je ok s razdvajanjem, on se jako odlipio od mene otkad sam slomila ruku tako da je to prošlo lagano
    Mare sviđa mi se boja kolica 😊 
    Miss ne mislis davat kupovne kasice? Mi smo krenuli sa rizinim pahuljicama i ad 😊
    Sandrich eto vi se kupali mi nikako pa nikako.. al igramo se kamencicima na plaži 😁
    Tpol dobro da ti tm pomaze jer cupavica je prava zahtjevna dama 😊
    Ellie nam izgleda odustala od foruma, i Brojcana cini se…. na viberu su 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Dobar dan zene..i bebe..
    Danas smo svi troje doma i dan mi cijelu od jutra nekako naopako..kuham za dorucak zgance,sprzim se, naposlijetku ih nije uopce htjela niti jesti,prolijem si kavu,a to je nesto najgore kaj mi se ujutro moze dogodit,sve poslije toga ode nizbrdo 😂, porezem se na ribez, vrijeme sugavo,a cim je vrijeme sugavo,moj vrat pati…oko podne se malo sve smirilo..muzu promijenila posteljinu i perem ju,susim,peglala ves, sude, kuhala rucak, e nisam jutros od 9 do 12 uopce izasla iz kuhinje 🔫 onda je zlica zaspala,a isto neka cendrava bila… Mi se zaljubili 😍 i od onda se stanje popravilo hahaha

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Zaljubljivanje sve riješava 😁😁😁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Dobar dan zene..i bebe..
    Danas smo svi troje doma i dan mi cijelu od jutra nekako naopako..kuham za dorucak zgance,sprzim se, naposlijetku ih nije uopce htjela niti jesti,prolijem si kavu,a to je nesto najgore kaj mi se ujutro moze dogodit,sve poslije toga ode nizbrdo 😂, porezem se na ribez, vrijeme sugavo,a cim je vrijeme sugavo,moj vrat pati…oko podne se malo sve smirilo..muzu promijenila posteljinu i perem ju,susim,peglala ves, sude, kuhala rucak, e nisam jutros od 9 do 12 uopce izasla iz kuhinje 🔫 onda je zlica zaspala,a isto neka cendrava bila… Mi se zaljubili 😍 i od onda se stanje popravilo hahaha


    :))))) slazem se sa ovim za kavu. Kad mi iskili najrade bi sjela i lupala i rukama i nogama uz popratno plakanje. 
    Tko je pisao za cendranje?Miss?vecernja nervoza…sto reci. Proci ce

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Hej! 
    Još doma. Sad ću ja tu više jer na onom broju nemam net. Svi su na viberu da. Baš sam zeznula stvar. 
    Veli Sanjarka kod nje jaka bura… Sunshine kako je kod tebe 😂 Zbog prognoze i bure sam odgodila put. Tamo gdje smo Sunshine i ja je baš opako kad bura puše
    Poz moram ići, sin ima želje za jelom

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Sanjarka sad na pocetku sam mislila sama raditi, a kasnije i te kupovne. Kad uvodim te rizine, jel to ide samo za jedan obrok?

    [lilypie.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Abies bura je sinoc,nocss i danas ujutro bas krasno puhala  sad je ok. Bolje da niste isli. Mi same,ona vec zaspala. Sveki sredila dva apartmana skoro sama. Wooohooo. 
    Miss rizine ti mogu i same a mozes s njima i voce. Ja nisam. Gle ne ocekuj puno prvi tjedan dva. Ja sam npr prvih 5 dana na 30  ml ad radila rozine i pola bi pojela. Prvih par dana 2,3 zlicice i tak…. pa sam krenula sa jabukom. Isto par zlicica,ali .i frendica savketovala da si pakiram u skrinju tako za male obroke pa nisam puno bacala. E i ocekuj da ce u pocetku dok se organizam ne navikne izaci u neprobavljenom obliku. Mrkva,jabuka i sl

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sunshine1

    Ugolina

    Dobar dan zene..i bebe..
    Danas smo svi troje doma i dan mi cijelu od jutra nekako naopako..kuham za dorucak zgance,sprzim se, naposlijetku ih nije uopce htjela niti jesti,prolijem si kavu,a to je nesto najgore kaj mi se ujutro moze dogodit,sve poslije toga ode nizbrdo 😂, porezem se na ribez, vrijeme sugavo,a cim je vrijeme sugavo,moj vrat pati…oko podne se malo sve smirilo..muzu promijenila posteljinu i perem ju,susim,peglala ves, sude, kuhala rucak, e nisam jutros od 9 do 12 uopce izasla iz kuhinje 🔫 onda je zlica zaspala,a isto neka cendrava bila… Mi se zaljubili 😍 i od onda se stanje popravilo hahaha

    :))))) slazem se sa ovim za kavu. Kad mi iskili najrade bi sjela i lupala i rukama i nogama uz popratno plakanje.
    Tko je pisao za cendranje?Miss?vecernja nervoza…sto reci. Proci ce


    Hahaha e tocno to!!! Kad mi kapljica samo iscuri sa strane po salici,plakala bi 😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.