Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Hello zene drage 
    Sanjarka glavobolja je bolje,vrijeme je fuj pa vjerojatno zbog toga imam glavobolju
    Summer uzivaj u lijepom vremenu
    LLR Sretan minic slatkoj curici 
    Baby kompletic je super,bas mi se svida
    Ugolina uzivajte ti i tm u vinogradu 
    Ejic sve su mi vjencanice lijepe 
    To je sve koliko sam uspjela zapamtit,ako sam koga preskocila ne zamjerite
    Sirena je legla na veliki spavanac a ja dolazim sebi,jutros je od 6h budna,raspolozena,spavala od 9.30-10.15,Rucku nemam pojma sta bi,nesto cemo izmisliti :-)

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Mare drago mi da si bolje 🤗 hoce to vrijeme izazvat glavobolju. 
    Brojcana a je vam lipo 😍 vozi se bez suza? Btw svidaju mi se kolica, koja su to? 
    Gigi taman ručao tikvice/korabicu/krumpir/luk. Sad uspavljivanje. Budan je od 10.30. 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Sunshine1

    Cupavica😂😂😂😂 kao da se igra skrivaca!🙈🙈🙈tko se nije skrio,magarac je bio!! Btw bas je dugackica
    Nikolina slatkica😍😘 ona bas uziva. Bas je mala sitnica.
    Mi bile danas na sistematskom. Mjere joj 8350/70/44. Isto sitna,iako je meni bas teksa😂😅 sorry Baby
    Pitala dr jel slaze slogove,reko ne. Jos uvijek je na A i E. I dr je pogleda ajd nemoj bit samozatajna jel moze. Ona kao da je razumjela…cijelo popodne brblja. Brblja staalno bezveze. A prica gigi,ge,i rekla je nekoliko puta ide! Ma kamo ide?😂😂😂
    Josipica spava,vole tu pozu,moj necak jr tako spavao

    Presmijesna mi ta njihova brbljanja…
    A moja ko prava purgerica govori kae?? Kae kae kaj kaj uz te baba gu gi i u zadnje vrijeme osim kaj je aktualno prsticima ici preko usana i govoriti brrr da se cuje taj br br br, ne znam kak drugacije opisati haha..
    Al ovo kaj joj je prezestoko… Ja se njoj smijem,ona pita kaje sva ozbiljna ono ko da stvarno to pita..ja jos bolje u smijeh,ona se sva strese- kae?? Ja u jos joci smijeh,a ona opet KAE glasnije..ja kazem pa smijesna si mi…a ona se nastavi igrat 😂😂😂😂😂 aashaahaha ko da je cekala da joj konacno odgovorim


    😂😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Sanjarka je lijena😂😂😂 e onih tvojih kolica nema uopce u HR ili te boje,nisam skuzila
    Ugolina kako to mislis kad prohoda😂😂😅 po Josipi za koji dan ce to bit
    Brojcana vama stvarno prekrasno. I baz zgodna kolica.
    Meni danas isto praznik. Radim temeljac pa sam jedan komad stavila sa mesom,to je kuhano,samo salatu i neki umak. To ne racunam kao kuhanje. Tena jela rizu,tikvu,korabu i piletinu. Isto ujutro samo bacila u lonac za juhu kost od pilecih prsa.
    Oprala skoljku i lavabo,pospremila. Navecer cu peglat i kadu..odvratna mi je. Pod moram obavezno jer nisam jucer. Ne kuzim kad ce mi se onda dat vjezbaz. Nakon toga moram dorucak pripremit mm i tus i u krevet. Ee idem obnovit trajni lak veceras,sveki ju cuva.

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima da danas je ipak bila kontrola znaci dobro sam zapamtila a krivo zapisala mislim stvarno mi nije jasno koji problem imam s tim heheh … ugl otišla sam malo s grčem u trbuhu jer sam si misla mogo je i juce bit termin jer radi dopodne uglavnom 7600/71/43,5 … rekla sam da ne jede puno a ona kaže da nije problem dok god dosta mlijeka pije E sad ako tako kaže valjda zna 🤔 Ja nastavljam nudit pa cemo vidit .
    Ugolina Hahahhah ismija se za ovo kae kae hahah 
    Sanjarka bome ti je mudrica mudrica hahaha 
    Brojčana wow kako je tebi lijepo tamo 👍🏻
    Babycoming bas lijep kompletic 
    Sutra su nama najavili lijepo vrijeme pa imam plan van !

  • Avatar CrazyPuppet

    CrazyPuppet

    Broj poruka: 1614

    Prijavi adminu

    Helou mamasite
    Riti sretan veliki minić 💕💕💕 joj što rastemoooo
    Ugolina hahahahhaha KAE!?!? Lom 😂😂😂😂
    Smjehuljica je vrh!
    Sanjarka tvoja mudrica isto 😂😂😂 sretan ročkas braci, lijepo se provedite! 
    Sunshine, vidi raceeee 😂😂😂😂😂😂 sad će Tena sutra počet pričat Čurli 😂😂😂😂
    Brojčana, baš vam je lijepo, di ste vi to?
    TPol, mi ujutro pola kašice voćne, popodne pola kašice neke povrtne (+meso) i dojenje ofc.
    Nikolina već fino priča 👏👏👏 Tako i Jakov pita di je jaje, kinder jaje, naravno 😂
    Ejić, druga je bolja 😉😉😉😘
    Sve nešto čistite, ja svaki dan pomalo, koliko banda dopušta. Ali definitivno ću morat malo disciplinirat ekipu, nisu normalni koliko nereda rade… Josip 
    Vježba pincetni hvat, pokušava dignut guzicu, al nejde mu baš 😂 spavali smo dobro, jedno buđenje, a prehlada pri kraju. Danas mi baš nešto neće sisat 🤔
    Probala danas malo Jakova maknut iz pelena, naravno, nije završilo slavno… Poticat ćemo, pa valjda će se desit klik u glavi. Izludio me danas, nije htio obuti papuče, pa je bio u kazni 5x… Tvrdoglav je užasno, al nisam ni ja od jučer… I tako, borba na svim frontama, polako sam već izraubana, valjda će se malo stvari posložit da uselimo, inače mozak baj baj
    😘😘😘

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Sanjarka, pustili bolovi kad sam pocela usisavati. I ja uspjela prebrisati podove danas. Ona hrpa za peglanje jos ceka.
    Ugolina, i moj kad je na stolu za presvlacenje okrece se i hoce maramice iznad glave, kremu,…. Lakse ga presvucem na krevetu nego tamo. 
    Moj danas samo radi brrrrr i pljuje. Sav je mokar. Mozda zubi krenuli.
    Na vjezbama je bio super. Veseo, rasplozen, svida mu se kad ga prebacuju.
    Brojcana jesu to Bebetto kolica?? I mi ih imamo ali sivu boju. Bezlicna je i sad mi zao sto nismo uzeli nesto veselije. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Večer mame! 
    Uspavljivanje. Zanimljivo, ujutro se budimo sat vremena ranije ali navečer idemo na spavanje isto kao i prije, s tim da i dalje imamo dva tri buđenja i preko dana spavanja ukupno oko sat i pol, sve skupa to nije ni deset sati, jako malo za bebu zar ne?? 
    Ispikali su nas komarci! Pa kud prije te beštije? 
    Što još? Za večeru nije htjela ni griz ni jogurt pa sam ponudila kašicu od breskve. Ja sam odavno odustala od voćnih i općenito kupovnih kašica jer ih na kraju bacam samo, ovu je baka kupila. I pojela je dvije trećine!?!? Zar da počnem sad pred prvi rođendan kupovati kašice? Ovo moje dijete sve radi po svom. 
    Dobili smo čestitku i bon za rođendanski poklon od DM. Bliži se… 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Brojčana prekrasno je kod vas, baš za uživati u šetnji. Ima li to jezero plažu neku? 
    Sanjarka mudrica je duhovita curka 😁 Jel bio dobar desert? 
    Crazy, tebi nije dosadno. Podsjećaju me tvoji postovi  kad su moji dečki bili mali 😁 Bude se Jakov uskoro odviknuo od pelena, ali bez klika ništa, ne vrijedi se ni truditi. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    TPol, super mjere ima Lea. Visoka je. Imaš pravi model 😍😍😍
    Baby, cool kompletic 😎
    Mare što je na kraju bilo za ručak? 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.