Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1193

    Prijavi adminu

    Ej cure,nadam se da ste sve dobro i da uživate sa svojim bebicama🥰
    Mi smo ok,dani nam budu nekad preživljavanje. Ja sam danas morala slikarica srce i pluća,a u četvrtak imam uzv srca i pregled kardiologa😐 i dalje pijem tablete za tlak,nekad je ok nekad se povisi.  Uzasno sam umorna i fizički se bas loše osjećam.
    Elisa kakva je situacija kod tebe?Nekad si mislim da bi voljela imati jos jednu trudnoću i bebu samo da uživam u tome,ali ovaj tlak i sve ..

    👩‍🦰 28g
    🧔33g06/2021 👼💔
    27.09. '21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It's a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀
    22. 9.'23 👼💔❤️25.06.2024👶❤️

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    Leeloo101

    PBTAB

    Leeloo101

    PBTAB

    Leeloo ja s mojim pričam, pjevam mu, i razgovaram s njim kao da je odrasla osoba, ne pricam u umanjenicama ili kako se to kaže 🙈
    Imam crno bijele kartice i stavim ga na bok, poslažem kartice da ih vidi, naslonim na jastuk i on u to gleda barem 30minuta i prica, tako se vjezba fokus kao 😂
    Nama su sve igracke crno bijele jer u obitelji imamo logopede i defektologe i ne daj Bože da nesto bude u boji jel 😂😂 svaki dan dobim neki naputak kako da radim s njim i da mu do 3 godine ne smijem davati tv, tablet ili mobitel itd
    Puno smo na podu na leđima ili trbuhu i voli gledati igracke u zraku i pricati s njima 🥰
    Sto se tiče sprava tipa babybjorn ili stokke, marama, sve su to stvari koje bebi ne mogu nastetiti jer u njima provedu malo vremena, a isto tako, vjeruj mi, ako ti boravak bebe u babybjornu moze dati 30minuta mira da sjednes ili popijes kavu, odmoris dušu itd, uzmi sve sto ti zivot pruza 😂😂 jer bebe su sada lagane za nositi i itekako znaju da su kod mame, kasnije kad budu teski i nauce se na ruke jebali smo ježa, tako da ja svog malog ne nosim bas, jedino ako plače uzmem ga i utjesim ❤️
    Sto se jela tice i budenja da beba jede,

    Moj mali danas napunio 2mj 🥳🥳 vrijeme mi baš leti i necu se ni okrenuti doci ce 1.ročkas 🙈
    Nemam ti bas neku preporuku, mi smo naš radili po narudžbi, drveni je sa crno bijelim igračkama, stavim podlogu na pod i to iznad njega i super mu bude ali kratko. Ušao je u fazu da ne zeli biti u ležecem položaju 🙈
    Mora sve gledati, tako da je sada u tim spravama koje su neki polozaj koji je ok i da nas vidi, i objesili smo igrackice na luster a babybjorn na stol i to mu je sada hit 😂🙈
    Uvalila ja danas moju u babybjorn i rucala na miru.. evo je spava blaženo

    Bravo mama ❤️ tako i treba, pitam se zar je postao luksuz sjesti 10minuta i odmoriti 🙈

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    marta96

    Ej cure,nadam se da ste sve dobro i da uživate sa svojim bebicama🥰
    Mi smo ok,dani nam budu nekad preživljavanje. Ja sam danas morala slikarica srce i pluća,a u četvrtak imam uzv srca i pregled kardiologa😐 i dalje pijem tablete za tlak,nekad je ok nekad se povisi. Uzasno sam umorna i fizički se bas loše osjećam.
    Elisa kakva je situacija kod tebe?Nekad si mislim da bi voljela imati jos jednu trudnoću i bebu samo da uživam u tome,ali ovaj tlak i sve ..

    Hej, meni se tlak skroz smirio, sad mi je 110/70, čak malo niži. Kad pojedem ode do 120, ali to je to, u principu kao i prije trudnoće. 
    Baš mi je žao što te i dalje muči, kakve su slike srca i pluća? Nadam se da će uzv biti dobar i da će te napustiti ti problemi. Znam točno na što misliš, iako se meni stabiliziralo, kad se sjetim tog mjerenja svaki dan, stresa, na kraju indukcije i mjerenje tlaka doslovno dok sam rađala, pa kasnije na odjelu gađanja terapije itd, užas. Jako stresno

  • Avatar Leptirko22

    Leptirko22

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Mame, imate u lidlu besplatan paket (preko lidl plus aplikacije)...dobiju se pelene (velicina 2), vlazne maramice, nekakva krema i nekakav prirucnik.Pa eto, tko zeli da zna 😊😊

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1785

    Prijavi adminu

    Leeloo bravooo 💞
    Pbtab baš to, kao da je postalo luksuz sve 😂
    Marta nadam se da će se uskoro sve smiriti i da ćeš se bolje osjećati. Drzi se 🫂
    Leptirko hvala na info 🤗

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    Sreća2012

    Pozdrav curee, nikako da se javim jer sam bas prolazila kroz svasta nesto zadnja dva dana. Ipak je ono bilo nesto i rodila se malena curica, 4 kile i 52 cm duga. Bilo je veselo, ali sad je to iza nas. Sad se upoznajemo i uzivamo💕
    Leptirko drzim fige da krene i zavrsi sto prije ako vec nije🤞🏼

    Čestitaaaam i brz oporavak ti želim 🥰 Samo uživajte i mazite se ❤️

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1193

    Prijavi adminu

    ElisaDay.

    marta96

    Ej cure,nadam se da ste sve dobro i da uživate sa svojim bebicama🥰
    Mi smo ok,dani nam budu nekad preživljavanje. Ja sam danas morala slikarica srce i pluća,a u četvrtak imam uzv srca i pregled kardiologa😐 i dalje pijem tablete za tlak,nekad je ok nekad se povisi. Uzasno sam umorna i fizički se bas loše osjećam.
    Elisa kakva je situacija kod tebe?Nekad si mislim da bi voljela imati jos jednu trudnoću i bebu samo da uživam u tome,ali ovaj tlak i sve ..
    Hej, meni se tlak skroz smirio, sad mi je 110/70, čak malo niži. Kad pojedem ode do 120, ali to je to, u principu kao i prije trudnoće.
    Baš mi je žao što te i dalje muči, kakve su slike srca i pluća? Nadam se da će uzv biti dobar i da će te napustiti ti problemi. Znam točno na što misliš, iako se meni stabiliziralo, kad se sjetim tog mjerenja svaki dan, stresa, na kraju indukcije i mjerenje tlaka doslovno dok sam rađala, pa kasnije na odjelu gađanja terapije itd, užas. Jako stresno

    Pa slike su ugl ok, imam neku priraslicu na plućima,a ne znam da sam imala upalu pluća 
    Bila sam bolesna u 12mj i jako kašljala,ali nisam imala temp pa nisam isla dr. U četvrtak imam kardiologa i uzv pa nosim i te nalaze pa se nadam čuti neki pametan savjet 🫣 kod nas u obitelji nema niko problema s tlakom osim mene sad i sestra koja nije rodila, a ima 26 g 😐

    👩‍🦰 28g
    🧔33g06/2021 👼💔
    27.09. '21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It's a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀
    22. 9.'23 👼💔❤️25.06.2024👶❤️

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    marta96

    ElisaDay.

    marta96

    Ej cure,nadam se da ste sve dobro i da uživate sa svojim bebicama🥰
    Mi smo ok,dani nam budu nekad preživljavanje. Ja sam danas morala slikarica srce i pluća,a u četvrtak imam uzv srca i pregled kardiologa😐 i dalje pijem tablete za tlak,nekad je ok nekad se povisi. Uzasno sam umorna i fizički se bas loše osjećam.
    Elisa kakva je situacija kod tebe?Nekad si mislim da bi voljela imati jos jednu trudnoću i bebu samo da uživam u tome,ali ovaj tlak i sve ..
    Hej, meni se tlak skroz smirio, sad mi je 110/70, čak malo niži. Kad pojedem ode do 120, ali to je to, u principu kao i prije trudnoće.
    Baš mi je žao što te i dalje muči, kakve su slike srca i pluća? Nadam se da će uzv biti dobar i da će te napustiti ti problemi. Znam točno na što misliš, iako se meni stabiliziralo, kad se sjetim tog mjerenja svaki dan, stresa, na kraju indukcije i mjerenje tlaka doslovno dok sam rađala, pa kasnije na odjelu gađanja terapije itd, užas. Jako stresno
    Pa slike su ugl ok, imam neku priraslicu na plućima,a ne znam da sam imala upalu pluća
    Bila sam bolesna u 12mj i jako kašljala,ali nisam imala temp pa nisam isla dr. U četvrtak imam kardiologa i uzv pa nosim i te nalaze pa se nadam čuti neki pametan savjet 🫣 kod nas u obitelji nema niko problema s tlakom osim mene sad i sestra koja nije rodila, a ima 26 g 😐

    Držim fige da sve bude dobro, sigurno će i biti. Vjerojatno ćeš neko vrijeme piti terapiju i moguće da se stvarno povuče kad se tijelo skroz očisti od svih hormona i zaboravi na trudnoću i porod. Jesi nosila holter? 

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    Hej, imam pitanje, dali je koja od vas “unajmila” trenera za spavanje vaše bebe? Znam da nije uobicajeno ali ako je ili ima nekog u poznanstvu da je, zanima me iskustvo.
    Ja sam pronasla neku ženu i svi ju hvale, voljna sam platiti koliko treba samo da mi majčinstvo nije noćna mora već sreća jer premorena sam🤯😫😔i ne mirim se sa time da je normalno da beba ne spava preko dana onoliko koliko bi trebala ili da ne prespava barem dobar dio noci, jos uvijek ne ocekujem cijelu noc 🙈

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1785

    Prijavi adminu

    Pbtab nemam nikakva saznanja oko toga, ali nadam se da neka od cura ima 🙂 pretpostavljam da jesi, ali pitat cu svejedno, jesi pokušala pratiti ww? Ja ova dva dana ful pokusavam pratiti, i na prve znakove umora, koji se jave cca nakon sat i 20, sat i pol, pokušam uspavati, i zasad uspijevam, ipak odspava nešto. Mozds se slučajno potrefilo, a možda je preskočila šta je imala pa smo ušli u bolju fazu 😂

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.