Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 989

    Prijavi adminu

    Hvala cure.. tako sam i mislila.. nada ja nemam drugo dijete. I baš komentiram s mužem kako vam se divim, ja se sa njom osjecam nekad nedostatnom,  a kamoli s dvoje... a malac će sve to zaboraviti ne brini se, osjeća on ljubav iako ti se tako ne čini...
    .
    .
    .kad su vam počeli mijenjati boju očiju?

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    Korni I Leelo ❤️❤️ 

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Da, sve plačemo, hormoni udaraju, ja sam do prije koju dan gotovo svaki dan, sada malo manje, imam osjećaj da lagano dolazim u normalu, ali isto je teško. Najgori je taj osjećaj da li sve radiš kako treba, hoće li dosta dobiti na težini, je li joj dobro s nama, jel dajemo sve od sebe? Pogotovo kad dojim, kao jedini izvor hrane baš zna lupiti na psihu jer se osjećaš krivom ako nije dovoljno sita 🥴😟Nadam se da će ti osjećaji proći što prije, dobro je imati podršku okoline i partnera, a i ovdje s uvijek možemo jadati 😘Nada totalno te razumijem, ali ne brini tvoje dijete zna da ga ti voliš, i njemu je ovo promjena na koju se mora naviknuti...

  • Avatar zeka123

    zeka123

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    Bok , ja sam se došla izjadat 😂...beba mi prolazi kroz neki skok čini mi se. Užasno je razdražljiva. Samo sisa. Ne spava. Jučer sam je nosila od 13h do 20:00 , čim je spustim plače , zaspi pa to traje famoznih 10 minuta.
    Baš je bila lijepo spavala 😂..sve što je lijepo kratko traje 😂 !
    Malo sam se isplakala i super.
    Srednja curica polako pokazuje ljubomoru , krenula je živčanit , kad tata uzme bebu evo ti cirkusa. Starija je ljuta jer se raspored izlazaka u park i van promjenio s obzirom da je tu beba. Tako da je sve otišlo u pm.Dali netko koristi za spavanje kod beba ono čudo u koje se zamota beba , kao neka vreća..a izgledaju kao u rodilištu u onom što ih zamotaju ? Ako me netko razumije. Čitala sam da to navodno pomaže ?Pozdrav za sve. Umorna sam katastrofa.

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20;104/st/20240802/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/852b/preg.png

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    Bok žene! 
    Curke koje su rodile čestitam 🥳
    Curke koje nisu, brzo ce i to a onda kreću novi izazovi 🙈
    ——-
    Zeka to se naziva swaddle, ali npr moja pedijatrica dobi osip kad čuje da se to radi, i bas je protiv toga, kao i patronažna, bebama treba omoguciti slobodno kretanje a ne ih ograničiti, ne znam 🤷🏻‍♀️
    A ima i jastuk za bebe, to imam ja, ono kao u bolnici, ali ne koristim jer je vruće i ravnam se po sebi, meni je vruce i misim da bi se dijete rastopilo u tome, opet kazem to je od bebe do bebe, moj je nervozan kad je ogranicen ili mu je vruce, on je stalno u peleni samo ili gol 😂🙈
    ———-
    Kod nas svaki tjedan nešto novo, taman sam se poveslila da je počeo spavati preko dana barem 2h 😂 kad ono ništa od toga. 
    Izgleda da je u nekom skoku ili je odlucio skakati meni po živcima 😂
    Danas je odlucio ne spavati po danu ma sto god ja učinila. Ovo dijete ima toliko aktivan i koristan svaki dan da se ja pitam hoce li biti genije kad odraste pošto od jutra do spavanja radimo na motorici i fokusu i sličnim sranjima 😂😂
    Ponekad se ulovim da sam ko neki klaun koji ga zabavlja, i ne samo ja, vec cijela obitelj. Bili smo prosli tjedan kod moje mame, a ona je učiteljica, ta žena se nije gasila po cijeli dan, pjesmice, priče, svirala mu je, mali je uživao a mene boljela glava 😂😂
    Stokke trip trap je proslost i vise mu se ne svida, sada je babybjorn hit i to obozava, a marama mu nije sjela nikako 😂
    Naucio je okrenuti se na trbuh i u krevetu preko noci pomicanjem dode skroz do mene, a bome nisam blizu 🙈
    Pocela sam se miriti s činjenicom da sam dobila dijete koje odbija spavati preko dana, noci su za sada ok, ali obzirom na kolicinu koju pojede trebao bi spavati do jutra a ne se buditi za hranjenje nakon 5 sati 😂
    Plačem non stop i to je normalno i pomaze, kao i pivo prije spavanja 😂
    Mame izdrzite 💪🏻

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Sreća2012

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Pozdrav curee, nikako da se javim jer sam bas prolazila kroz svasta nesto zadnja dva dana. Ipak je ono bilo nesto i rodila se malena curica, 4 kile i 52 cm duga. Bilo je veselo, ali sad je to iza nas. Sad se upoznajemo i uzivamo💕
    Leptirko drzim fige da krene i zavrsi sto prije ako vec nije🤞🏼

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 989

    Prijavi adminu

    PBTAB

    Bok žene!
    Curke koje su rodile čestitam 🥳
    Curke koje nisu, brzo ce i to a onda kreću novi izazovi 🙈
    ——-
    Zeka to se naziva swaddle, ali npr moja pedijatrica dobi osip kad čuje da se to radi, i bas je protiv toga, kao i patronažna, bebama treba omoguciti slobodno kretanje a ne ih ograničiti, ne znam 🤷🏻‍♀️
    A ima i jastuk za bebe, to imam ja, ono kao u bolnici, ali ne koristim jer je vruće i ravnam se po sebi, meni je vruce i misim da bi se dijete rastopilo u tome, opet kazem to je od bebe do bebe, moj je nervozan kad je ogranicen ili mu je vruce, on je stalno u peleni samo ili gol 😂🙈
    ———-
    Kod nas svaki tjedan nešto novo, taman sam se poveslila da je počeo spavati preko dana barem 2h 😂 kad ono ništa od toga.
    Izgleda da je u nekom skoku ili je odlucio skakati meni po živcima 😂
    Danas je odlucio ne spavati po danu ma sto god ja učinila. Ovo dijete ima toliko aktivan i koristan svaki dan da se ja pitam hoce li biti genije kad odraste pošto od jutra do spavanja radimo na motorici i fokusu i sličnim sranjima 😂😂
    Ponekad se ulovim da sam ko neki klaun koji ga zabavlja, i ne samo ja, vec cijela obitelj. Bili smo prosli tjedan kod moje mame, a ona je učiteljica, ta žena se nije gasila po cijeli dan, pjesmice, priče, svirala mu je, mali je uživao a mene boljela glava 😂😂
    Stokke trip trap je proslost i vise mu se ne svida, sada je babybjorn hit i to obozava, a marama mu nije sjela nikako 😂
    Naucio je okrenuti se na trbuh i u krevetu preko noci pomicanjem dode skroz do mene, a bome nisam blizu 🙈
    Pocela sam se miriti s činjenicom da sam dobila dijete koje odbija spavati preko dana, noci su za sada ok, ali obzirom na kolicinu koju pojede trebao bi spavati do jutra a ne se buditi za hranjenje nakon 5 sati 😂
    Plačem non stop i to je normalno i pomaze, kao i pivo prije spavanja 😂
    Mame izdrzite 💪🏻

    Što sve radite s bebama? Ja s mojim pričam, babybjorn i marame su mi rekli nipošto. 
    Stokke trip trap narucen valjda će ga htjeti.
    Tummy time joj teško pada iako kad Je na mojim prsima dobro vlada glavom

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 989

    Prijavi adminu

    Sreća2012

    Pozdrav curee, nikako da se javim jer sam bas prolazila kroz svasta nesto zadnja dva dana. Ipak je ono bilo nesto i rodila se malena curica, 4 kile i 52 cm duga. Bilo je veselo, ali sad je to iza nas. Sad se upoznajemo i uzivamo💕
    Leptirko drzim fige da krene i zavrsi sto prije ako vec nije🤞🏼

    Srećo čestitam ❤️Leptirko zatvara ciklus?

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • Avatar zeka123

    zeka123

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    PBTAB

    Bok žene!
    Curke koje su rodile čestitam 🥳
    Curke koje nisu, brzo ce i to a onda kreću novi izazovi 🙈
    ——-
    Zeka to se naziva swaddle, ali npr moja pedijatrica dobi osip kad čuje da se to radi, i bas je protiv toga, kao i patronažna, bebama treba omoguciti slobodno kretanje a ne ih ograničiti, ne znam 🤷🏻‍♀️
    A ima i jastuk za bebe, to imam ja, ono kao u bolnici, ali ne koristim jer je vruće i ravnam se po sebi, meni je vruce i misim da bi se dijete rastopilo u tome, opet kazem to je od bebe do bebe, moj je nervozan kad je ogranicen ili mu je vruce, on je stalno u peleni samo ili gol 😂🙈
    ———-
    Kod nas svaki tjedan nešto novo, taman sam se poveslila da je počeo spavati preko dana barem 2h 😂 kad ono ništa od toga.
    Izgleda da je u nekom skoku ili je odlucio skakati meni po živcima 😂
    Danas je odlucio ne spavati po danu ma sto god ja učinila. Ovo dijete ima toliko aktivan i koristan svaki dan da se ja pitam hoce li biti genije kad odraste pošto od jutra do spavanja radimo na motorici i fokusu i sličnim sranjima 😂😂
    Ponekad se ulovim da sam ko neki klaun koji ga zabavlja, i ne samo ja, vec cijela obitelj. Bili smo prosli tjedan kod moje mame, a ona je učiteljica, ta žena se nije gasila po cijeli dan, pjesmice, priče, svirala mu je, mali je uživao a mene boljela glava 😂😂
    Stokke trip trap je proslost i vise mu se ne svida, sada je babybjorn hit i to obozava, a marama mu nije sjela nikako 😂
    Naucio je okrenuti se na trbuh i u krevetu preko noci pomicanjem dode skroz do mene, a bome nisam blizu 🙈
    Pocela sam se miriti s činjenicom da sam dobila dijete koje odbija spavati preko dana, noci su za sada ok, ali obzirom na kolicinu koju pojede trebao bi spavati do jutra a ne se buditi za hranjenje nakon 5 sati 😂
    Plačem non stop i to je normalno i pomaze, kao i pivo prije spavanja 😂
    Mame izdrzite 💪🏻

    Hvala na odgovoru. Vidim svi ih hvale a ja to nemam a sad sigurno niti neću imat 😂

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20;104/st/20240802/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/852b/preg.png

  • Avatar Leptirko22

    Leptirko22

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Sreća2012

    Pozdrav curee, nikako da se javim jer sam bas prolazila kroz svasta nesto zadnja dva dana. Ipak je ono bilo nesto i rodila se malena curica, 4 kile i 52 cm duga. Bilo je veselo, ali sad je to iza nas. Sad se upoznajemo i uzivamo💕
    Leptirko drzim fige da krene i zavrsi sto prije ako vec nije🤞🏼

    Bravoooo !!! Cestitaaaaam, prava curetina 🩷
    .
    Nema kod mene nista, necu ja jos  🤣🤣

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.