Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1785

    Prijavi adminu

    Leptirko jasno da možeš ti to.. uzmi si dan za sebe, opusti se, priušti si gušte, pozdravi se s razdobljem trudnoće i pripremi se za novo, divno razdoblje ispred sebe. Ja sam tako bila napravila i stvarno mi je pasalo, pa eto preporuka 🤗 
    Leeloo šta moraš buditi malenu za klopu? Meni su rekli čim je počela dobivati na tezini, da ju ne budim i tako smo radili..pustili da spava i kad se probudila klopa.
    Purple navodno ta regresija sna zna biti opaka 🙈 drzi se 🤗🍀

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 989

    Prijavi adminu

    korni

    Leptirko jasno da možeš ti to.. uzmi si dan za sebe, opusti se, priušti si gušte, pozdravi se s razdobljem trudnoće i pripremi se za novo, divno razdoblje ispred sebe. Ja sam tako bila napravila i stvarno mi je pasalo, pa eto preporuka 🤗
    Leeloo šta moraš buditi malenu za klopu? Meni su rekli čim je počela dobivati na tezini, da ju ne budim i tako smo radili..pustili da spava i kad se probudila klopa.
    Purple navodno ta regresija sna zna biti opaka 🙈 drzi se 🤗🍀

    Sama se budi... ja je budim preko dana samo ako prede 4h... muči me što mislim da je preko dana dugo budna po 3-4h

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 480

    Prijavi adminu

    Leeloo101

    katy_kaya

    Cestitam nove mame i samo hrabro Leptirko i Sreca, nadam se da sam dobro pohvatala tko nam je jos ostao.
    .
    Mi smo imali prvi pregled kod pedijatrice, lijepo rastemo, sve je dobro. S kilazom je zadovoljna i napokon mogu odahnut da dojim dovoljno jer zaista ne znas s dojenjem na cemu si i jel joj dosta.
    .
    Kako stojite s budjenjem po noci? Ja je pustim do 4 ipo sata ako spava. Tad naravno bude jako gladna al kontam mozemo sad malo opustenije. Al opet… ne znam 🥺
    .
    Spominjete k vitamin, nama ga pedijatrica ne preporuca hvala bogu pa se ne moram brinut o grcevima jer nam se taman situacija primirila. A s d3 je ok. Pijemo i biogaju.
    .
    Mi planiramo kroz dva tjedna na more. Taman da se ja okupam prije drugog pregleda. Jer tad su cjepiva i ocekujem krizicu.
    .
    Pusa svima, meni je ovo i dalje emotivno izazovno razdoblje. I dalje znam olakat, sve je ok al svejedno. Bas hormoni znaju puknit.
    .
    Purple bi da znam kad planira opet zaspati 😁🤣
    Katy svima nam je.. ja sam neki dan joj pjevala uspavanku ne bi li nakon prestala plakati i zaspala.. pa kad je zaplakao zeko za potocicem zaplakala i majka🫣🫣

    Ma mislila sam ak vidis da je budna vec tri sata, daj joj papati haha
    A zeko i potocic 💖 moram se nasmijati da je i majka zaplakala hahah 🥰🥰🥰
    I ja tu pjevam, a bome nekad i zaplacem. 🤣🙉
    Katy sve placemo, mogle bi osnovati klub Hrabre mame sa suzom u oku. 😁😁

    2x missed ab
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    💙Baby boy 🤩

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 480

    Prijavi adminu

    korni

    Leptirko jasno da možeš ti to.. uzmi si dan za sebe, opusti se, priušti si gušte, pozdravi se s razdobljem trudnoće i pripremi se za novo, divno razdoblje ispred sebe. Ja sam tako bila napravila i stvarno mi je pasalo, pa eto preporuka 🤗
    Leeloo šta moraš buditi malenu za klopu? Meni su rekli čim je počela dobivati na tezini, da ju ne budim i tako smo radili..pustili da spava i kad se probudila klopa.
    Purple navodno ta regresija sna zna biti opaka 🙈 drzi se 🤗🍀

    Treba samo prihvatiti da cemo se naspavati za nekih 10 godina 🤣🤣🤣

    2x missed ab
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    💙Baby boy 🤩

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 989

    Prijavi adminu

    purple13

    Leeloo101

    katy_kaya

    Cestitam nove mame i samo hrabro Leptirko i Sreca, nadam se da sam dobro pohvatala tko nam je jos ostao.
    .
    Mi smo imali prvi pregled kod pedijatrice, lijepo rastemo, sve je dobro. S kilazom je zadovoljna i napokon mogu odahnut da dojim dovoljno jer zaista ne znas s dojenjem na cemu si i jel joj dosta.
    .
    Kako stojite s budjenjem po noci? Ja je pustim do 4 ipo sata ako spava. Tad naravno bude jako gladna al kontam mozemo sad malo opustenije. Al opet… ne znam 🥺
    .
    Spominjete k vitamin, nama ga pedijatrica ne preporuca hvala bogu pa se ne moram brinut o grcevima jer nam se taman situacija primirila. A s d3 je ok. Pijemo i biogaju.
    .
    Mi planiramo kroz dva tjedna na more. Taman da se ja okupam prije drugog pregleda. Jer tad su cjepiva i ocekujem krizicu.
    .
    Pusa svima, meni je ovo i dalje emotivno izazovno razdoblje. I dalje znam olakat, sve je ok al svejedno. Bas hormoni znaju puknit.
    .
    Purple bi da znam kad planira opet zaspati 😁🤣
    Katy svima nam je.. ja sam neki dan joj pjevala uspavanku ne bi li nakon prestala plakati i zaspala.. pa kad je zaplakao zeko za potocicem zaplakala i majka🫣🫣
    Ma mislila sam ak vidis da je budna vec tri sata, daj joj papati haha
    A zeko i potocic 💖 moram se nasmijati da je i majka zaplakala hahah 🥰🥰🥰
    I ja tu pjevam, a bome nekad i zaplacem. 🤣🙉
    Katysve placemo, mogle bi osnovati klub Hrabre mame sa suzom u oku. 😁😁

    A to da, svakako.. 
    Skraćenica HAMSO 🤣🤣🤣

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1785

    Prijavi adminu

    Leeloo haha hamso 😂😂 jel ti bude nervozna tih 3-4 h budnosti? Pokušaj ranije krenuti s uspavljivanjem, mozda joj je ww kraći. Mi smo s oko mj dana ušli u fazu da po danu nije ni spavala, osim meni na rukama.. 🫣
    Purple ma bit će to i koja god prije, nadam se 😅

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 989

    Prijavi adminu

    korni

    Leeloo haha hamso 😂😂 jel ti bude nervozna tih 3-4 h budnosti? Pokušaj ranije krenuti s uspavljivanjem, mozda joj je ww kraći. Mi smo s oko mj dana ušli u fazu da po danu nije ni spavala, osim meni na rukama.. 🫣
    Purple ma bit će to i koja god prije, nadam se 😅

    Nekad je nervozna ali ako Je na rukama sve je ok 🤣 imat ću bicepse ko Jason statham ..
    Nego, kad setam dulje od pola h bole me prepone, ako guram kolica  boli me stomak.. nije to neka bol ali nije ni da je normalno.. je l rano još?

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Hvalaaa svima 🩵
    —-
    Leptirko i Sreca josss malo, samo je pitanje trenutka! 🤞🏽

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    Jutro cure 🤗
    Lelo i mi imamo periode od 3h budnosti, od 11-14 pa onda navečer opet iza 19. U tom periodu stalno sisa, a onda preko noći odspava prvu turu od 4-5 h. Tada ju ne budim za hranjenje jer se prije toga dobro napapa. Nama je danas tek 2 tjedna pa još hvatamo ritam..
    Što se tiče bolova u preponama i u trbuhu, normalno je da te boli ako su duže šetnje. Ipak treba tijelu da se oporavi od poroda. Samo pomalo, doći će sve na svoje 🥰.
    .
    .
    Purple nadam se da ipak nećemo čekati 10 god.da se naspavamo 😂 S prvim djetetom sam već spavala cijelu noć negdje kad je napunio 5 mj. Dan danas je velika spavalica. Sad ćemo vidjeti da li će i seka biti takva 😆
    .
    .
    Plakanje- oplakala sam već dosta puta. Najteže mi je jer sam zapostavila starije dijete, ne mogu mu se posvetiti, a vidim da me je željan i onda u plač... Jedva čekam da se vratim u normalu... 

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1785

    Prijavi adminu

    Leeloo mamine ruke su zakon ❤️ vjerojatno treba još malo za potpuni oporavak, pomalo u šetnjama 🙂
    Nada vjerujem da ti nije lako, ali doći će i to na svoje..
    Znaci, plakanje je kod svih prisutno.. drzite se mame 🩷

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.