Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1785

    Prijavi adminu

    Purple nisam komentirala za vrijeme spavanja jer ne znam sta pametno reći 😅 ja zasad pratim ritam hranjenja (jer nece bas jest), jede svaka tri sata, i ovisno o tome, kad pojede zadnji obrok, tad ide spavati.. sinoć je pojela oko 20.45 (zaspala 21.30 jer je plakala), pa je jela u 2 i pol, i onda plakanje od 45 min 🥴 pa spavanac do 6 i 15 i od tada smo bile budne i ona je u 7.50 zaspala, pa nek bar malo odspava..  bit ce ovo dug dan 😅

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 989

    Prijavi adminu

    Ova moja tijekom dana ima razdoblje plakanja od 2-3h kad ništa ne pomaže... uglavnom pojede, zaspi i nakon 15min se probudi i place.. nije gladna, nije mokra... i ne znam što da joj radim...pa je nosim😵‍💫 imat ću bicepse ko schwrzeneger

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    Elisa ma ne lupaj gluposti 😂 citaj samo moje poruke pa ce ti biti lakse 😜 
    To su bebe i možes ga jebat, to nema ritma nikakvog, moje frendice imaju stariju djecu i kod svake od njih je prica drugacija, svako dijete je bilo drugacije, i dan danas im se ritam poremeti. Vlastita sestra mi je rekla da stavim živce o klin i pomirim se sa sudbinom 🤣 i da cu se naspavati tek za 10 godina. 
    Moj mali stvarno malo spava preko dana, prosli tjedan skoro nista, pretprosli je preko dana super spavao i tako u krug, taman se ponadaš da je super kad ono klinac 🤣
    Tako da samo opusteno! Mojoj kolegici koja doji, mala se do godine dana budila svakih 2 h da cica, bila je hodajuci zombi, tako da svako ima svoju pricu i svi smo u istom sosu 🙈
    Korni ja sam tip osobe koja ne vjeruje tim sranjima poput ww jer toga nije bilo kad su nase mame nas odgajale i imam osjecaj da su bile puno opustenije. Ja primjetim da je umoran i trlja okice i postane nervozan pa cendra, i uzmem ga malo poljuljam i spustim na kutnu i malo kmeči i zaspe na 30min-1h i meni je to okej 😀 evo sad je zaspao odmah nakon hranjenja i spava😂
    Bravo za kukove, nadam se da je sve dobro proslo 😀 mi smo to obavili prije 2 tjedna. 
    Sljedeci tj. imamo pregled i cijepljenje, jedva cekam ☺️
    Što se hranjenja tiče, meni ponekad brljavi preko dana, ali nikada ne pojede ispod 140ml, mi imamo hranjenje na svakih 3h, nekad 2,5.
    Prije spavanja mu napravim 200 ml i stavim sisac koji malo jače ide i sve pojede tako da ga se rijesim barem do 2 ujutro 🤣🤣 
    Nama su noci isto od pocetka dobre, kako koja sli uglavnom idemo spavati oko 20h da mi do 21 spava vec.
    Prosla noc je bila divna, zaspao u 20:20 i probudio se u 3 ujutro, jeo i spavao do 7, i sada spava 💙 
    Ja ga ne uspavljujem nikada, nahranim i odmah spustim nek se uci sam uspavati i zasada je to dobro, ali promijenit ce se to znam 😂 

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    Leeloo101

    Ova moja tijekom dana ima razdoblje plakanja od 2-3h kad ništa ne pomaže… uglavnom pojede, zaspi i nakon 15min se probudi i place.. nije gladna, nije mokra… i ne znam što da joj radim…pa je nosim😵‍💫 imat ću bicepse ko schwrzeneger

    Meni to zvuči kao grčevi, jel tokom plakanja grči i rukice i nogice? 
    Ja jako tesko prepoznajem grceve ali znam da kad zaspi i pocne nakon 20 min vristati, znam da su oni i onda samo dok leži stavljam toplu tetricu na trbuh i zgrcim mu nogice i on prdi 🙈☺️

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1785

    Prijavi adminu

    Pbtab ma nisam ni ja pobornik, jer ovo što kažeš, kad smo mi bile male, nije se ništa od toga pratilo, moji ni ne znaju šta je ww 😅 pa fama oko bočica i sisača. Mi smo na sisaču 2+, ali zna jesti tako hlapljivo, pa se zagrcne ili naguta zraka i eto grceva i plakanja, i ne zeli vise jesti. Sad je jednostavno svaki dan drugačiji, jedan dan nešto upali, drugi ne, i tako u krug.. bit će ih lakše pratiti kad budu malo veći. Nadam se 🙈
    Leeloo i ja bih rekla da su grčevi. Pratim te s bicepsima 😂

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    Jutro cure, evo da se pohvalim da je moja cura dobila 320 g u zadnjih tjedan dana i konačno joj je otpao pupak sinoć 🤗Patronazna ju je vagala. Sad sam barem malo mirnija što se dojenja tiče. Nadam se da će i dalje lijepo napredovati do prvog pregleda kod pedijatrice. Inače, ona bas čvrsto spava preko noći i odspava prvu turu 5 sati a drugu do 4 s tim da je moram buditi i nekad jedva uspijem. Sve je to super samo se meni sise toliko napune pa curi mlijeko. Ne znam bi li bilo pametnije po noći se izdojiti, ali me strah da nešto ne poremetim? 🤷🏼‍♀️

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 989

    Prijavi adminu

    Moguće da su grčevi,  počet ću joj davati biogaiu preko dana onda..  jer sam joj davala navečer i sad je noć ok.. očito su se pomakli🤣 dobra ideja sa toplim oblogom.. i da nije imala stolicu par dana vjerojatno ju je to mucilo... pa sam maisirala stomak  bademovim uljem I danas napokon 💩💩💩

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • Avatar pistacija13

    pistacija13

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    4 sata ili vise u komadu spavanja? Pa vi ste na tronu 🫅
    Kod nas je dnevno spavanje jako tesko, nekad bude i po 4 sata budan i ne hebe zivu silu, nece spavat ma koliko ga uspavljivali i na koji god nacin. Ako i zaspe, ima lagan san i ne traje dremka duze od sat vremena.
    A nocu se budi na 2, 2.5 sata, tj ne razbudi se nego zakmeci i zmirecki posisa. Ne moram ga uspavljivat, samo ga spustim, nikad mi u noci nije plakao ili bio budan da ga moram uspavat. Ali tako se "budi" 4-5 puta u noci. Imam 6-7 sati izlomljenog sna kroz noc, i mozda nekad uhvatim sat preko dana
    .
    Jutros se probudio u 8, u setnji je zaspao na 20 min i evo ga sad smije se kao lud na brasno. Stavila sam ga u krevetic i zamracila pa cemo vidjeti hoce li se sam uspjet uspavat. Cujem ga kako se smije i prica 🙄 Dudu ne zeli, kupila sam 4 razlicite vrste ali nista...

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 480

    Prijavi adminu

    Elisa joooj, sve je to jako klimavo kod nas svih hahah. Jednu noc se budi svaka tri sata, kao da alarm ima.. a nekad iznenadi. Proslu noc je spavao od 20.30 do 5!! Budila sam se u 3 i gledala jel ziv. 😅😅😅 sumnjam da je ova noc pravilna, bit ce prije da je iznimka 😁😁 daj Boze da grijesim 🤣 i od 5 je spavao do 7, dali mu dudu malo i do pol 9 je bio mir. 😂
    Mi kao i pbtab prakticiramo uspavljivanje u kreveticu, nekad ide, nekad malo manje hahaha
    Pogotovo jer vec ima preko 7kg, (leeloo mozemo na natjecanje u obaranju ruku) pa nije bas da ga mozes nositi satima 🤣
    Najbolje mi je kad vidim da je jako pospan, onda ga sibnem u krevetic jer se onda najmanje buni. Teze mi ga je po danu uspavati, dobro mi dode cika bjorn 😅😅
    Korni ma pitala sam za to, reko mozda koja od vas ima neku tajnu hahah
    On je sam sebi odabrao da je uspavljivanje i spavanje vecinom od 19.30 do 20.30.. jer ako predjemo tu granicu, bude urlikanja hahah

    2x missed ab
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    💙Baby boy 🤩

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1785

    Prijavi adminu

    Nada bravo za malenu 🥰 mislim da ti se neće poremetiti ništa ako se po noći izdojiš, ali mozda ce neka iskusnija cura bolje znati ☺️
    Ma i ja pokusavam da se sama uspava, ali kad ne ide, onda podhitno uletim, jer brzo prodje baba s kolačima i kreće dar mar 😂

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.