Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • cordis00

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Uh danas i meni neki tezak dan, u petak predvecer smo doputovali u Dalmaciju, sutra idemo na krstenje i muz nije bio zadovoljan robicom za malu sta sam spakirala pa smo danas nas dvoje isli u shopping za malu, nije to sve skupa trajalo duze od 2 sati, ali me sve nekako umorilo, poceli me hvatat grcevi kao menstrualni, otvrdnio mi trbuh, bas sam jedva jedva docekala lec, nije mi pomogao bas ni magnezij ni bok.
    Ocito su nam svima takvi dani, mozda je nesto u zraku😅🙉.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 525

    Prijavi adminu

    Sretan Uskrs drage trudnice! I mi imamo nase 🐥 u busama! Iduci Uskrs ce biti vec prava, velika djecica 💛
    .
    Da se nadovezem na bambi, preporuka i za rucnike iz Kika, ja sam uzela 2 i jako sam zadovoljna, cijena je isto oko 5€. Inace Kik mi ima super robicu za klince, a nije skupo. Znaju imati i vrece koje ste spominjale i svasta nesto pa pogledajte i tamo.

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    Sretan Uskrs svima koji slave ☺️☺️

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Afrodita06

    Afrodita06

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Sretan i blagoslovljen Uskrs svima! 🐣

    💃 ‘86. god. - AMH 6,2 pmol/l (08/21. AMH 7 pmol/l, 02/22. AMH 4 pmol/l) 🕺’84. god. ✔️
    02/22 IUI - beta 0, 9
    05/22 IUI - beta 0,1
    09/22 - 1. ivf (Decapeptyl, Gonal F, Ovitrelle)-> 5🥚-> 4 oplođene -> ET 2 blastice, 🐧🐧-> 1. Beta 11dnt - 267,3 -> 1.uzv 6+2 💓💓
    mini anomaly ✔️ amniocinteza ✔️ anomaly scan ✔️

    afrodita060606@gmail.com
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Sretan Uskrs svima! 🥰

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar mateja111

    mateja111

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Curke Sretan i blagoslovljen Uskrs svima koje slave 🐣🐰
    Meni su isto zadnja 3-4 dana koma umor iscrpljenost love me i grcevi u listovima i isto tako zna se i trbuh u jednom momentu stvrdnut pa malo boljet al prode leda me pocela opet zezat al nastojim odmarat bebac je aktivan udara na sve strane pa se ne brinem previse zbog svih grceva koje znam osjetit i koji produ za minut dva 🤣

    👩🏼22 👨🏻25
    Spontani 06.21💔
    25.11.22 ➕
    Termin 26.07.23🥰💙

    https://www.tickerfactory.com/preg/d/1%3B20716%3B0/st/20230726/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/33dd/preg.html [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 525

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Evo da nam nebude dosadnoni da mama ne miruje malo za promjenu, kcer ima usi, danas ih otkrili… 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    ima tko iskustva, koji sampon, trik, kolko cesto sta radit?
    Oprala sam sve zivo doma, usisala… svo troje smo oprali kosu sa samponom koji sam dobila u ljekarni, Liceguard sampon i iscesljali se. Kod kceri smo jedino nasli i zive bube i jajasca… to je toliko tesko ulovit i izvuc s vlasi i tjemena, uzas… onaj cesalj za to nis ne izvuce… samo nokti…


    Jao, imam fobije od toga.. ja znam starinski recept, stavi se svinjska mast na kosu, pod prozornu foliju i drzat par sati na glavi 😶 sretno i javi kako ste ih se rijesili

  • Avatar Landy

    Landy

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Evo da nam nebude dosadnoni da mama ne miruje malo za promjenu, kcer ima usi, danas ih otkrili… 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    ima tko iskustva, koji sampon, trik, kolko cesto sta radit?
    Oprala sam sve zivo doma, usisala… svo troje smo oprali kosu sa samponom koji sam dobila u ljekarni, Liceguard sampon i iscesljali se. Kod kceri smo jedino nasli i zive bube i jajasca… to je toliko tesko ulovit i izvuc s vlasi i tjemena, uzas… onaj cesalj za to nis ne izvuce… samo nokti…


    Jao to mi je jedan od najvećih strahova jer imam malu ovčicu, toliko je kovrčava😂 do sad su nas zaobišle i kad je bila invazija u vrtiću, nadam se da će tako i ostati, jer nam je i ovako svako pranje kose muka, vrištanje plakanje ma sve, iako je prošla 4 godine 🤦🏻‍♀️ nadam se da drugo neće bit takvo😂 u bazen skače, roni,  tad ništa nije problem, ali prati kosu nikaako🤦🏻‍♀️😂

    👨‍👩‍👧‍👦
    💃30
    🤵 33
    👧🏼 4
    [tickerfactory.com]

  • Robin_Daggers

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Thinkpurple, sretno s rijesavanjem. Bas sam u zadnje vrijeme puno slucajeva cula da se siri po vrticima/jaslicama. Ja sam cula cak i za stavljenje octa na glavu pa umotati glavu rucnikom i vrecicom. 
    I da je za prevenciju dok se ne rijese slucajevi iz okoline (vrtic,skola) dobro spricati lak za kosu na kosu jer na to ne zele.
    Ali uglavnom kazu da su sampon iz ljekarne, cesalj i pranje posteljine djelotvorni 👍

  • cordis00

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Sretan Uskrs svima koji slave!
    Lemon jesi li bolje?
    Thinkpurple- za usi navodno domaca kvasina, isprati i cesljati i doslovno prolaziti vlas po vlas. Sretno🤞🏻🤞🏻

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.