Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lorkaa

    Lorkaa

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Hej zene drage, nisam neko duze vrijeme ovdje bila, ali vidim da smo sve u slicnim situacijama sto se tice prijateljstva i nerazumjevanja, ja sam prva od svojih prijateljica koja je zatrudnila, druge su jos daleko od tog, neke jos ni decka nemaju pa su jos u izlascima, a ja lagano chill doma s muzem u iscekivanju bebaca ☺️
    mene isto pod zadnje hvata brze umor kod vise posla, bol u trbuh pa i cesce pauze radim, pokusavam se prilagodit da sve lagano i pomalo odradim da prode bezbolno, ipak smo u 3. tromjesecju i treba sve lakse sada 😆
    isto nigdje nismo putovali za vikend, njegovi su ocekivali da cemo doci, ali to nam je oko 4h puta i nismo htjeli nikuda, zato su moji dosli kod nas i lijepo se podruzili i odmorili 😊 
    sto se probiotika tice ja vec neko vrijeme pijem Omnibiotic pandu i nastavit cu tokom dojenja.
    za pranje robice sam uzela Becutan.
    sljedeci pregled imamo 20.04. i ne mogu docekati, nadam se da ce ovaj put pokazati lice 🥲 inace svakodnevno osjetim udarce i nekada budu bas snazni da me i zaboli, voli pod rebra tuci 😅
    p.s. sestra mi je neki dan sanala da nosi blizance 🥰 ali muku muci s mucninama i povracanjem, jucer je 15-ak puta povratila, infuzija ju se vratila u zivot.. ima netko neki savjet za to? kako da si olaksa? tablete dumbira njoj nista ne pomazu, nesto jace da smije uzimati?

    zelim vam svima do kraja uredne trudnoce i neka sve bude u najboljem redu 🥰

    🤰27 ⚽️ 29
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 516

    Prijavi adminu

    Belinda a meni kod njih izbacilo 9,29 € 😅 (za detergent) u DMu ga app nije nasla, mozda Bipa ili Muller imaju 🤔  [babycenter.hr]

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Staaa? 9€ detwdjent? Kod nas u svakom DM ni 4€….
    Svasta….

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 496

    Prijavi adminu

    Lorkaa

    Hej zene drage, nisam neko duze vrijeme ovdje bila, ali vidim da smo sve u slicnim situacijama sto se tice prijateljstva i nerazumjevanja, ja sam prva od svojih prijateljica koja je zatrudnila, druge su jos daleko od tog, neke jos ni decka nemaju pa su jos u izlascima, a ja lagano chill doma s muzem u iscekivanju bebaca ☺️
    mene isto pod zadnje hvata brze umor kod vise posla, bol u trbuh pa i cesce pauze radim, pokusavam se prilagodit da sve lagano i pomalo odradim da prode bezbolno, ipak smo u 3. tromjesecju i treba sve lakse sada 😆
    isto nigdje nismo putovali za vikend, njegovi su ocekivali da cemo doci, ali to nam je oko 4h puta i nismo htjeli nikuda, zato su moji dosli kod nas i lijepo se podruzili i odmorili 😊
    sto se probiotika tice ja vec neko vrijeme pijem Omnibiotic pandu i nastavit cu tokom dojenja.
    za pranje robice sam uzela Becutan.
    sljedeci pregled imamo 20.04. i ne mogu docekati, nadam se da ce ovaj put pokazati lice 🥲 inace svakodnevno osjetim udarce i nekada budu bas snazni da me i zaboli, voli pod rebra tuci 😅
    p.s. sestra mi je neki dan sanala da nosi blizance 🥰 ali muku muci s mucninama i povracanjem, jucer je 15-ak puta povratila, infuzija ju se vratila u zivot.. ima netko neki savjet za to? kako da si olaksa? tablete dumbira njoj nista ne pomazu, nesto jace da smije uzimati?

    zelim vam svima do kraja uredne trudnoce i neka sve bude u najboljem redu 🥰


    Mene sa dijagnozom Hyperemesis su spasili Vomex cepici, postoji jos i u formi tablete i infuzije. Izmedju tabl i cepica uvijek je bolje cepic izabrat zbog brzeg i duzeg djelovanja. Supstanca je dimenhydrinat, a fabricko ime u Njemackoj je Vomex, ne znam kako se zove u drugim drzavama i postoji li. Ako imate nekog u Njemackoj moze se kupiti bez recepta 10 cepica oko 12€. Ja ih i dan danas koristim, bar polovicu na dan. 🙋🏼‍♀️

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Cvit

    Cvit

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Evo i mene..prezivjela OGTT..mala casica sa deci vode i hrpom secera..sama tekucina ok, nakon 10min doslo mi je slabo, al sam za 5-10min dok je proslo, bila ko nova..
    Toliko sam se bojala tog nalaza, da bi na kraju seceri bili super (4.8 - 7.5 - 4.7), al me zvala moja gin da su ju nazvali iz labosa da ju upozore na moju krvnu sliku (koju mi je poslala na svoju ruku, nisam ni znala)..
    Hemoglobin mi je 77 😅
    Zadnji put sam vadila nalaze pred tocno 4 mjeseca i bas sam bila ponosna sto je dobar, inace imam oko 115 a tad je bio 125..
    Znam da je u trudnoci normalno nizi, al nemam pojma sta je normalno za trojke..dosta se zadisem, problem mi se otusirati samo..i primjecujem zadnjih mjesec-mjesec i pol da mi se uuuzasno jede zelenjava tako da sam skuzila da mi je zeljezo palo..
    Pijem uz Novalac jos i dodatno preparat zeljeza..
    Nisam bas ocekivala Hgb 77..
    Odlucila sam si sutra ic izvadit ponovno KKS al uz dodatak zeljeza i ostalih nalaza..i ponovit testove senzibilizacije, obzirom da sam Rh neg..
    Pa cu vidjet sto kazu nalazi i dal cu morat na parenteralno zeljezo mozda.
    Uvijek neki vrag 😅

    37 👩‍❤️‍👨 33 🌠 5/2020 biokemijska
    🧔 teratozoospermija, 👩🏼‍🦰 zacepljen jajovod
    9/2021 AIH ❌️
    2/2022 Gonal, 2 folikula, 1 js ❌️
    10/2022 Menopur, 7 folikula, 7js, 6 blastocista
    5.11. ET 2 blastice, 4 ❄️ 🥰 6dnt + 🤞🍀
    Beta 21.11. 4607 ✨️ 23.11. 8613 ✨️ UZV 5.12. ✨️ 6+4 ❤️❤️❤️ 16.6.2023. 💖💖💖
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Anomaly je super prošao i za sada imamo 🩷🩷💙 sa sumnjom da su curke blizanke jer najvjerojatnije dijele posteljicu ( puno je toga unutra). Glavno da je sve u redu. Danas izvađeni hormoni i antitijela štitnjače a sutra KKS. Tlak i cukor ok tako da se i dr čudila kako to sve dobro ide.

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 736

    Prijavi adminu

    bambi27zg

    Belinda a meni kod njih izbacilo 9,29 € 😅 (za detergent) u DMu ga app nije nasla, mozda Bipa ili Muller imaju 

    E sad vidim da je tolko detergent😯. Ja sam gledala samo
    Omeksivac. Bas javi ako odes u muller ili bipu pa nadjes bolju cijenu. U dm nema da, danas sam bila.

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Lightblue super!! 😊
    Ally migni nam samo malo da znamo da si dobro, mislimo na tebe ♥️
    Miracle ja rodila dvoje vaginalno, prirodno i sad se isto bojim zadka 😅 sjećam se da mi je prva dosta kasno se okrenula i imaš razne cake kako da bebu potakneš da se okrene. Imaju neka pravila oko toga kako da sjediš, ležiš itd, ja sam recimo to radila i moja se okrenula, jel zbog toga ilibi svejedno, ne znam, ali ne može naškoditi na a neke sitnice u svakodnevnom ponašanju obratiti pažnju. Osnovno je ostavljati bebi dosta mjesta što znači noge uvijek niže od kukova kad sjediš, i naginjati se na leđa nego lagano prema naprijed i sl…
    Ja noćas sanjala da sam rodila, ekspresno i bezbolno 🤣 a onda me počne u stvarnosti beba udarati u trbuhu a ja izbezumljena u snu 🤣🤣

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ally007

    Ally007

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Cure, čitam vas i pratim što ima novog. Kod nas sve po starom. I dalje ležim u Petrovoj, svako jutro se razveselim kad mi stave ono za otkucaje srca bebe pa čujem da kuca. Da se ne ureknem, većeg krvarenja nije bilo, ali oni se najviše boje ponovnih kontrakcija. Sad su mi maknuli jedan lijek iz th pa čekaju da vide kako ću odreagirati. Jucer sam se prvi put tuširala nakon 7 dana, naravno na brzaka i u strahu, ali svejedno je godilo. Sutra bi nakon cca 9 dana trebao biti kontrolni UZV, tako da to čekam kao ozebao sunce. Inace je svaki dan isti, kako bi ovi iz Shawshank redemption-a rekli: “već sam institucionalizirana” :). Nema veze, dokle god je bebač ok. Svima veliki zagrljaj, hvala što mislite na mene ❤️! 

    👨‍🦱 35g, oligoteratoastenozoospermia
    👱‍♀️35g, endometrioza, 2x operacija, niski AMH, visoki FSH
    08/2022- uspjeli dobiti 2 zigote u prirodnom cikusu
    09/2022- vraćanje 1.blastociste ❌
    11/2022-vraćanje 2.blastociste 🥳

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Lightblue čestitam na 💙 
    Ally neka bude sve u redu i dalje! 🤗

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.