Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nefertiti

    Nefertiti

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Sretan Uskrs svima!

    Ima li koja savjet za nesanicu? Isto mi je bilo i u prvoj trudnoći, ne mogu uopće spavati, nemir i grčevi u nogama, leđa, ne mogu se nikako namjestiti. Imam i onaj banana jastuk veliki, magnezij pijem, ali nula bodova. Ako i zaspem oko 1,2 već se probudim oko 3, pa WC do jutra najmanje 2-3 puta. I onda svi sa savjetima “naspavaj se sad, kad beba dođe nećeš moći…” 🙈 
    Thinkpurple nemam savjet za uši, držim palčeve jer ih do sad nismo imali… A odgovor za zapad grada: u Španskom sam, imamo i isto godina, a imam i curicu od 4 godine, čak smo u istom tjednu trudnoće rodile prvu curku, sve nešto slično

    Termin: 4.7.
    Stiže curica ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Cvit

    Cvit

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Thinkpurple kod vas je uvijek nesto.. 😅 savjet - ocat na glavu i rucnik, kasnije iscesljati s tim gustim cesljem..sretno 
    .
    Nefertiti - normabel 😅
    Mene ubijaju grcevi u listovima, nemir u nogama..uzela sam u dm-u Mg u gelu jer mi ovaj koji sam pila nije nis pomagao..pa si umasiram gel i bude mi malo lakse..nekad me i muz malo izmasira, i to pomogne. S namjestanjem mi je problem vec neko vrijeme, okretanjem, ustajanjem…ako vidim da gel ne pomaze i da nema poze u kojoj bi mogla zaspat, uzmem normabel.
    Smiri mi i grceve, zaspim, a budjenja su za wc standard, al lakse mi je nakon toga natrag zaspat..
    .
    Pitanje - cime oprati djecju robicu, planiram se kroz par dana dati u to, makar da rijesim najmanje brojeve, moram kupit neki deterdzent za bebe..koji, gdje?
    Omeksivac citam bolje ne?

    37 👩‍❤️‍👨 33 🌠 5/2020 biokemijska
    🧔 teratozoospermija, 👩🏼‍🦰 zacepljen jajovod
    9/2021 AIH ❌️
    2/2022 Gonal, 2 folikula, 1 js ❌️
    10/2022 Menopur, 7 folikula, 7js, 6 blastocista
    5.11. ET 2 blastice, 4 ❄️ 🥰 6dnt + 🤞🍀
    Beta 21.11. 4607 ✨️ 23.11. 8613 ✨️ UZV 5.12. ✨️ 6+4 ❤️❤️❤️ 16.6.2023. 💖💖💖
    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Nefertiti

    Ima li koja savjet za nesanicu? Isto mi je bilo i u prvoj trudnoći, ne mogu uopće spavati, nemir i grčevi u nogama, leđa, ne mogu se nikako namjestiti. Imam i onaj banana jastuk veliki, magnezij pijem, ali nula bodova. Ako i zaspem oko 1,2 već se probudim oko 3, pa WC do jutra najmanje 2-3 puta. I onda svi sa savjetima “naspavaj se sad, kad beba dođe nećeš moći…” 🙈


    I mene muci, mucila me proslu trudnocu i ovu, ne mogu zaspati, ne pomaze ni okretanje kao na raznju pa prebacivanje jastuka svako okretanje, pijem magnezij, ali isto ne pomaze, ne muce me grcevi u nogama doduse..
    Wc se trudim odgoditi koliko mogu da ne probudim malu koja spava s nama. Nemam savjet, samo te razumijem😁.
    Mislim da to priprema zenu za budenja od bebe😂.
    A tko ima vise djece zna da se ne moze odmoriti ni tokom dana, blazena prva trudnoca, kad ti se prispava odes malo lec, opet skupis sate u danu, ovako koliko po noci odspavas odspavao si😂.
    A ti “savjeti” me opcenito zivciraju, svak najbolje pozna i sebe i svoje dijete, ono sta odgovara za moje ne mora za tvoje.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Cvit

    Pitanje - cime oprati djecju robicu, planiram se kroz par dana dati u to, makar da rijesim najmanje brojeve, moram kupit neki deterdzent za bebe..koji, gdje?
    Omeksivac citam bolje ne?


    Ja koristim Persil sensitive baby, perem njen i nas ves s tim jer je opet po nama i bude i u nasem krevetu tako da koristimo to bez omeksivaca. Vecinom perem na 90, nekad na 60, duplo ispiranje, susim u susilici, ne vani. Doduse moja ima atopijski dermatitis pa radi toga imamo tu proceduru. Pedijatrica je rekla da ne trebam peglati ako perem na visokoj temp plus susilica.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nefertiti

    Nefertiti

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Znači puno nas muku muči sa spavanjem…

    Za prvu curku sam njenu robicu prala posebno s Becutan deterdžentom i omekšivačem. I tako do nekih godinu dana, pa sam počela skupa s našim vešom. E, ali sad baš gledam kak je sve poskupilo pa je tako sad taj deterdžent oko 50 kn, a omekšivač isto toliko… To mi je stvarno puno i isto tražim neko drugo rješenje 

    Termin: 4.7.
    Stiže curica ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Cordis jesam bolje je, osluškujem udarce, a mislim da je beba mirna i da je takva, ali osjetim ju bar malo. Danas mislim da su baš BH kontr.bile jer sam spavala i probudilo me kako mi se trbuh par puta stvrdnuo i otpustio. 
    Nefertiti nemam savjet, ali ono što sam skuzila po sebi je da bolje spavam kad ne idem rano u krevet, ako idem oko ponoć onda me dizanje na wc ne razbudi, inače već u 2,3 kao sova a u glavi sto misli 
    Ja sam naručila CHICCO deterdžent jer je bio i on na popusti zbog sajma pa ću krenuti s njim i octom. Sušilicu još nemam, ali u planu je i ona da si olakšam 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Thinkpurple - jedna rijec za usi. Paranit… sta god nadjes od njih efikasno je….

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Thinkpurple suosjećam za kaos 😤
    Cvit imaš u dm prašak za veš Denk mit sensitive,kad sam bila trudna prvi ili drugi put neka mama koja se kuži u sastav je to preporučila a pere savršeno. Ja ga koristim i za nas nakon toga…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Thinkpurple nemam neki savjet osim da treba biti uporan jer ih se teško riješiti. 😐 Sretno 🤗
    I ja baš tražim neki deterdžent, baš sam gledala i Frosch i Becutan, ali to mi je ultra skupo, a potroši se za čas. Baš ću proučiti taj Denkmit.

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Afrodita06

    Afrodita06

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Thinkpurple evo znam da postoji šampon koji se kupi u ljekarni. Imaš svega za dva pranja. Opereš kosu s tim, mislim da moraš nekih 15 min držati na glavi i doslovno ispereš i to je to. Jedina mana je što ne znam kako se zove. Imam nekoliko nećakinja koje su doslovno zlatokose i jedino je ovaj šampon pomagao. E sad da li će ti ovo biti išta od pomoći nemam pojma. 🤷🏼‍♀️

    💃 ‘86. god. - AMH 6,2 pmol/l (08/21. AMH 7 pmol/l, 02/22. AMH 4 pmol/l) 🕺’84. god. ✔️
    02/22 IUI - beta 0, 9
    05/22 IUI - beta 0,1
    09/22 - 1. ivf (Decapeptyl, Gonal F, Ovitrelle)-> 5🥚-> 4 oplođene -> ET 2 blastice, 🐧🐧-> 1. Beta 11dnt - 267,3 -> 1.uzv 6+2 💓💓
    mini anomaly ✔️ amniocinteza ✔️ anomaly scan ✔️

    afrodita060606@gmail.com
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.