Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    belinda09

    Sayuridal si ti u paketu priama dobila adapter za autosjedalicu?
    Za prasak- i ja sam dobila preporuku za denkmit sensitive, a i inace volim taj prasak. A jel neka zna zasto se ne smije omeksivac- tako su mi bar rekli.


    Cestitke na urednom pregledu 🥰
    Da , da uz Priam ti dodju adapteri za AS, samo sto ovi iz radnje zaboravili staviti pa su mi poslali naknadno, ali dodje kad kupis kolica, ne trebas to posebno kupovati…
    Sto se omeksivaca tice, ja sam maloj kupovala Chicco oneksivac koji moze od 0 mjeseci, i njihov deterdjent isto tako, pa planiran i ovom bebacu isto plus imaju u dvije vrste mirisa, joj onaj fini puderasti miris bas za bebice, prekrasno mirisu 🥰🥰

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Prekide mi se post, ovaj sam kupovala, mislim da za 30 pranja 3,5€ koliko kosta nije stvarno pljacka…nece nikoga raskuciti 😎

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    I opet me prekide evo link:
    https://whatsinstore.com.mt/product/chicco-softener-sweet-talcum-750ml/ [whatsinstore.com.mt]

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Thinkpurple joj sretno s bestijama 🤞🏼 
    *
    Hvala za savjete za detergente za pranje, bas sljedeci tjedan planiram pohod u DM u nabavu beauty akcesorajza i sve ostalo 🤗 
    Sayuri kod nas je chicco 9,29€ 😩 (1,5 L)

    Mi i dalje mirnije, pase nam lezuckanje, malac je aktivan (pogotovo poslije slatkog), na momente zaboli kruzni ligament i oziljak operacije, ali nema nikakvog krvarenja 💪🏼 (doduse na svaki osjecaj iscjetka smo na wcu i ono: huh dobro je 😅) 
    Ally kak si nam ti? 
    Sto se tice spavanja - kako koji dan, preko vikenda smo se budili oko 6 (em wc, em glad), danas vec u 5, jucer spavali do 9 - mislim da me vec sad “trenira” za kasnije 🙈😁

    U eLjekarni je do 14. popust od 15-35% na baby stvari (lijekovi, kozmetika, avent i tomi bocice) pa ako nekom treba 💰

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Mame koje su rodile na carski, voljela bi cuti malo vasa iskustva. O samom procesu, vrsti anestezije, prvom susretu s bebom, osjecajima, prvom dizanju, oporavku, dojenju itd. Da li treba jos nesto dodatno ili drugacije spakirati u torbu za bolnicu, koliko se dana ostaje?
    .
    Thinkpurple znam da je tvoje iskustvo bilo lose, a sayuri ti ces na treci carski koliko se sjecam? 
    .
    Ja se ne spremam na carski, voljela bi opet prirodno. Ali neki vrag mi ne da mira, imam taj neki osjecaj da se beba nece pravilno okrenuti jer je stalno ili poprijeko ili na zadak. Stalno isto osjecam udarce, kao da joj tako najvise pase. Mozda to ima veze s posteljicom sa strane. Ne znam. Ali u svakom slucaju, voljela bi cuti malo iskustva da ipak znam nesto vise u slucaju da se desi takav scenarij da bas ne budem skroz neupucena. I svakako mi je draze procitati prava iskustva nego medicinske clanke po internetu.

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Mia2023

    Lemon meni je na nalaz urina rekao da je lagana urinarna infekcija. Piti puno tekućine, čaj kamilica i brusnica. Sad čekam nalaz UK. Prestao mi je pritisak tako da mislim da prolazi Meni su leukociti 5-10, pozitivna leukocitna es., Pločasti epiteli 2-5.


    Danas krecem sa brusnicom pa ću vidjeti, tekućinu sam pojačala, nadam se da neće trebati antibiotik 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    bambi27zg

    U eLjekarni je do 14. popust od 15-35% na baby stvari (lijekovi, kozmetika, avent i tomi bocice) pa ako nekom treba 💰


    Ajme top, hvala na info, taman mi dobro došlo za bočice i grijač 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Sayuri thanks, nisam jos otvorila pakete al mi je bilo u glavi nesto oko adaptera da nije doslo. Jedino mi jos autosjedalica nije stigla.
    I hvala za info za omeksivac.
    Bambi27zg Sad sam gledala u babycenter ima  0.75 za 5.31 a 1.5L za 7.30eur.
    Jos jedno pitanje oko pranja- da li ste prale bebinu robu posebno? Tipa kad bude bodi dnevno za prat jeste onda skupljale da se sakupi ili kako?

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Thinkpurple ajme sretno 💪
    Meni baš došao nalaz UK i sterilan je 🎉🎉🎉
    Baš ste krenule pisati o probioticima, ja sam imala u planu krenuti za par tjedana sa Omnibiotic pandom. Čitala sam o puno benefita za bebu ako se krene uzimati u trudnoći.

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    MateaT

    Pozdrav😊,
    Nisam aktivna u grupi ali redovito vas pratim.
    Imam nedoumicu u svezi probiotika, nadam se da će te vi znati.
    Trudnica sam, prepisan mi je antibiotik. Zbog nuspojava u vidu gljivičnih infekcija, koje sam znala dobit zbog pijenja antibiotika, odlučila sam piti i probiotik.
    Prije sam pila Bio Kult Candea. Odličan probiotik, isproban i koristan. No, danas me teta u ljekarni upozorila da se taj probiotik ne preporučava u trudnoći. Predložila mi je probiotik Biorella Boulardii te sam je izričito pitala da li taj probiotik šitit i od gljivica a ne samo od smetnja u probavnom traktu. Rekla je da da. U uputama piše da se probiotik Biorella koristi radi održavanja flore crijeva. Ne piše ništa vezano za gljivice.
    Sad san zbunjena štiti li me taj probiotik od gljivica ili ne?

    Zdravo 🙋🏼‍♀️
    Nijedan probiotik ne djeluje na unistavanje gljivica, bilo gdje u probavnom traktu, niti postoji takav. Probiotici su iskljucivo dobre bakterije koje se normalno nalaze u nasim crijevima i vagini. Uzima se u svrhu nadomijestanja dobrih bakterija koje antibiotik unistava da bi se rijesili raznih infekcija. Mala kolicina gljivice Candide se nalazi normalno u vagini i u sinergiji je sa dobrim stalnim bakterijama, sto znaci da jedna drugu prirodno podrzavaju, medjutim ako se pojavi vise gljivica, potrebno je djelovati antibiotskom terapijom, pri tome antibiotik ubija i dobre i lose bakterije te je iz tog razloga potrebno nadomjestiti te “dobre bakterije” dok antibiotik radi svoj posao. Nazalost ne postoji jos uvijek antibiotik koji selektivno ubija dobre i lose bakterije. Nadam se da ti je jasnije 😊 

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.