Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Afrodita06

    Thinkpurple evo znam da postoji šampon koji se kupi u ljekarni. Imaš svega za dva pranja. Opereš kosu s tim, mislim da moraš nekih 15 min držati na glavi i doslovno ispereš i to je to. Jedina mana je što ne znam kako se zove. Imam nekoliko nećakinja koje su doslovno zlatokose i jedino je ovaj šampon pomagao. E sad da li će ti ovo biti išta od pomoći nemam pojma. 🤷🏼‍♀️


    Afrodita, ti 30- ti tjedan 😳😳 Pa covjece ti ces nam brzo bas….

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Bok cure, svima koji slave sretan Uskrs!  
    Ajme usi, uffff, ja se sjecam koliko sam se ja znala borit s time kao mala, svako malo su bile aktualne u vrticu i stalno je mama vodila borbu s mojom kosom. Nama su tada najefikasniji bili cesljici i iscesljavanje iznad bijele krpe, rucnika i sl i onda one poispadaju na tu bijelu povrsinu i brzo ubijamo.. 
    Za denkmit sam i ja cula da je dobro, uskoro cu kupit i isprobat pa javim..

    Ja jutros osjetila dolje “izljev”, odma otrcala u wc al izgleda da je samo ostatak vaginalete (utrogestan - to mi je doktor prepisao nakon one frke oko cerviksa, idem sad u petak na pregled opet pa cemo vidjet sta kaze, inace brisevi i urinokultura sve okej) pa sam umrla od straha da nije plodna voda, al valjda bi to bilo drugacije.. I danas me svaka kost dolje boli dok hodam, ja se nadam da je i to normalno 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nefertiti

    Nefertiti

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    AM13 vjerujem da nije plodna voda, toga ipak ima puuuno više. Sjećam se u prvoj trudnoći sam imala česte vaginalne infekcije i praktički od pregleda do pregleda mi je stalno davao raznorazne vaginalete. Stavim ih, malo pomognu i do sljedećeg pregleda opet infekcija, bila sam baš sklona tome, kad sam rodila, sve nestalo. I tako mi je negdje pred kraj trudnoće dao neke prirodne vaginalete, kao na biljnoj bazi, zaboravila sam kako se zovu. Kad su to po noći krenuli izljevi, baš vodeni, doslovce da je kapalo. Ja jurila na hitnu, tamo ustanovili da nije plodna voda i poslali me kući. Tek sutradan čitam uputstva na tim biljnim vaginaletama i nuspojava su ti izljevi 🙈 pa eto, možda nekoj pomogne to iskustvo, da se ne prepadnete kao ja tada

    Termin: 4.7.
    Stiže curica ❤️

    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Hej cure,
    Vidim da pricate o tjednima, ja sam danas 30+4, ni sama ne vjerujem….
    Thinkpurple, ja sam imala leukocitnu esterazu dva plusa, urinokulture uredne, i nisam htjela piti antibiotik…

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar Afrodita06

    Afrodita06

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Afrodita06

    Thinkpurple evo znam da postoji šampon koji se kupi u ljekarni. Imaš svega za dva pranja. Opereš kosu s tim, mislim da moraš nekih 15 min držati na glavi i doslovno ispereš i to je to. Jedina mana je što ne znam kako se zove. Imam nekoliko nećakinja koje su doslovno zlatokose i jedino je ovaj šampon pomagao. E sad da li će ti ovo biti išta od pomoći nemam pojma. 🤷🏼‍♀️

    Afrodita, ti 30- ti tjedan 😳😳 Pa covjece ti ces nam brzo bas….


    Da, da. Brzo će to doći. Od 35. tjedan idem na preglede u bolnicu tako da sada moram u ovih 5 tjedana namjestiti sve što sam mislila i riješiti sve što sam ostavljala za kraj. 
    Sad sam već i nestrpljiva. Znam da im je bolje što duže u stomaku ali sad bi ih već upoznala.🥰

    💃 ‘86. god. - AMH 6,2 pmol/l (08/21. AMH 7 pmol/l, 02/22. AMH 4 pmol/l) 🕺’84. god. ✔️
    02/22 IUI - beta 0, 9
    05/22 IUI - beta 0,1
    09/22 - 1. ivf (Decapeptyl, Gonal F, Ovitrelle)-> 5🥚-> 4 oplođene -> ET 2 blastice, 🐧🐧-> 1. Beta 11dnt - 267,3 -> 1.uzv 6+2 💓💓
    mini anomaly ✔️ amniocinteza ✔️ anomaly scan ✔️

    afrodita060606@gmail.com
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Razumije li se tko u nalaz urina? Skinula sam nalaze sa egradani pa čekam drugi tj pregled. UK mi je dobra, a na urinu piše leukocitna es. 1, leukociti 15-18 i dosta amorfnih fosfata. 
    Ogtt mi je super, mogu dalje jesti kolače i sladoled 😅
    Jedino nizak hemoglobin pa nezz hocu šta dobiti za željezo 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Baš me zanima kakva će ti biti UK, jer meni se po urinu čini da nešto je a UK je kao važnija i to mi je ok 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Lemon meni je na nalaz urina rekao da je lagana urinarna infekcija. Piti puno tekućine, čaj kamilica i brusnica. Sad čekam nalaz UK. Prestao mi je pritisak tako da mislim da prolazi  Meni su leukociti 5-10, pozitivna leukocitna es., Pločasti epiteli 2-5.

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 743

    Prijavi adminu

    Pozz svima. Evo me sa pregleda. Sve lijepo napreduje, okrenuo/la se prema dolje glavom, danas je dr prvi put gledao protoke i sljedeci put je bris na nesto.
    To ce mi bit zadnji pregled kod mog dr a poslije bolnica. 
    Thinkpurple zao mi je da se mucite s usima. Jos se ajecam kad sam ja dobila usi na kovrcavu dugu kosu i tog deranja od cupanja onog glupog cesljica. Tak da znam kak je malenoj🤣🤣
    Sayuri dal si ti u paketu priama dobila adapter za autosjedalicu? 
    Za prasak - i ja sam dobila preporuku za denkmit sensitive, a i inace volim taj prasak. A jel neka zna zasto se ne smije omeksivac- tako su mi bar rekli.

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • MateaT

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pozdrav😊, 
    Nisam aktivna u grupi ali redovito vas pratim. 
    Imam nedoumicu u svezi probiotika, nadam se da će te vi znati. 
    Trudnica sam, prepisan mi je antibiotik. Zbog nuspojava u vidu gljivičnih infekcija, koje sam znala dobit zbog pijenja antibiotika, odlučila sam piti i probiotik. 
    Prije sam pila Bio Kult Candea. Odličan probiotik, isproban i koristan. No, danas me teta u ljekarni upozorila da se taj probiotik ne preporučava u trudnoći. Predložila mi je probiotik Biorella Boulardii te sam je izričito pitala da li taj probiotik šitit i od gljivica a ne samo od smetnja u probavnom traktu. Rekla je da da. U uputama piše da se probiotik Biorella koristi radi održavanja flore crijeva. Ne piše ništa vezano za gljivice.
    Sad san zbunjena štiti li me taj probiotik od gljivica ili ne?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.