Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ipak stigli nalazi 🙃
    Šećer mi je super. Natašte 4.4, nakon 1h 6.6, nakon 2h 6.4. 
    Tsh i željezo isto super 💪
    Ali urin mi ne valja. Pozitivna mi je leukocitna esteraza, leukociti 5-10, a proteini granično. Kaže ginić da je neka lagana urinarna infekcija, sutra moram odnijeti urin za urinokulturu pa da vidimo. Pojačati tekućine, čaj mogu kamilica i brusnica. Uvin h kaže nikako ne. 
    Kaže da i taj pritisak vrlo vjerojatno je i od toga.
    A nešto mora biti uvijek 😐

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Jedino sam zaboravila pitati koliko smijem čaja od brusnice dnevno? Znate možda? 

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Afrodita06

    Afrodita06

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Kad čujem kako je vama sad na tom OGTT skontam da je i meni bilo tako. Oblijevanje znoja, teško za disati, baš baš nešto čudno. A kad sam išla na to koncentrirala sam se ustvari samo na to da je to teško za popiti, uopće ne na neke moguće slabosti nakon toga. Pa sam cijelo vrijeme mislila da je do mene. 
    Meni je strašno postalo teško u zadnje vrijeme. Danas sam prvi put primjetila pomicanje stomaka uslijed pomicanja jednog od dječaka. I sad ih više ne osjetim samo kao udarce već ono tipa dužinom stomaka kako se pomiču. 
    U jednom trenutku šokirana, u drugom presretna.
    I postajem nervozna sve više, do sada sam bila hladna kao špricer što bi se reklo.

    💃 ‘86. god. - AMH 6,2 pmol/l (08/21. AMH 7 pmol/l, 02/22. AMH 4 pmol/l) 🕺’84. god. ✔️
    02/22 IUI - beta 0, 9
    05/22 IUI - beta 0,1
    09/22 - 1. ivf (Decapeptyl, Gonal F, Ovitrelle)-> 5🥚-> 4 oplođene -> ET 2 blastice, 🐧🐧-> 1. Beta 11dnt - 267,3 -> 1.uzv 6+2 💓💓
    mini anomaly ✔️ amniocinteza ✔️ anomaly scan ✔️

    afrodita060606@gmail.com
    [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Mia2023

    Jedino sam zaboravila pitati koliko smijem čaja od brusnice dnevno? Znate možda?


    Ja sam s druge teme, ako smijem odg, ja sam prije mjesec dana pila sigurno litar caja od brusnice dnevno, danima i mislim da je to jedini caj koji smijemo u vecim kolicinama piti, a to je ipak voce, nisu nikakve trave. A opet se konsultuj s doktorom. (Poslije toga mi ginekolog prepisao sirup Uro forte cranberry i to nastavila) 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Cvit

    Cvit

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Super za dobre secere 🥳🥳
    .
    Afrodita jelda da je poseban osjecaj? 😍
    Ja vec sigurno tjedan dana vidim kako se trbuh ful izoblici i tocno znam vidjet te pokrete njihove, ispocetka mi je bilo nelagodno, al vrlo brzo sam pocela uzivat u tome 😍
    .
    Mi brojimo kojih 75 dana do ciljnog termina…danas sam brojala i frapiralo me..tih 75 je iza ugla, a taman jos ako ni do tada ne izdrzimo.. 🙈
    Jucer slozili ormar, cekamo jos krevetice da stignu..
    Gledam popis za shopping, krizam, gledam u tu robicu i mislim si da vec iza vikenda krenem lagano prat i peglat tu najmanju..
    Bas mi se prisuljalo to sve, leti vrijeme 😅

    37 👩‍❤️‍👨 33 🌠 5/2020 biokemijska
    🧔 teratozoospermija, 👩🏼‍🦰 zacepljen jajovod
    9/2021 AIH ❌️
    2/2022 Gonal, 2 folikula, 1 js ❌️
    10/2022 Menopur, 7 folikula, 7js, 6 blastocista
    5.11. ET 2 blastice, 4 ❄️ 🥰 6dnt + 🤞🍀
    Beta 21.11. 4607 ✨️ 23.11. 8613 ✨️ UZV 5.12. ✨️ 6+4 ❤️❤️❤️ 16.6.2023. 💖💖💖
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Thinkpurple ma ni moj ne radi do uto, ali to nosim na Zavod pa kao da odnesem što prije ds vidimo. Još su razmišljali dal ds odnesem danas ili sutra oa su ipak zaključili da bolje sutra ds bude prvi jutarnji. 
    Kupila sam od Enciana čaj i dođem doma i vidim više od pola pakiranja da je samo smeđi šećer 😂 kupit ću si i sušene brusnice pa da grickam.
    Jagoda nema veze što si s druge teme 🙃 Tnx na savjetu 🤗
    Cvit ajme 75 dana 😱 kako mi nestvarno to zvuči. Ja jedva čekam krenuti to sve prati i slagati, ali imam još puno do toga 😆 

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Baš me izmucio taj ogtt, cijeli dan sam za ništa i išla sam spavati. Isto ništa posebno neću raditi niti cistiti, nitko nam ne dolazi osim najbližih pa ću odmarati. I ja bih rekla da je i kod mene neki skok 😄 Baš teško i stalno tvrd trbuh. Evo mi danas službeno ušli u 7.mj.trudnoce, treba polako i slušati tijelo.
    Nalazi tek u utorak pa od sutra mogu opet na slatko 😂 Isto sam radila i KKS i UK pa ću u utorak sve znati 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Afrodita06

    Afrodita06

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Cvit

    Super za dobre secere 🥳🥳
    .
    Afrodita jelda da je poseban osjecaj? 😍
    Ja vec sigurno tjedan dana vidim kako se trbuh ful izoblici i tocno znam vidjet te pokrete njihove, ispocetka mi je bilo nelagodno, al vrlo brzo sam pocela uzivat u tome 😍
    .
    Mi brojimo kojih 75 dana do ciljnog termina…danas sam brojala i frapiralo me..tih 75 je iza ugla, a taman jos ako ni do tada ne izdrzimo.. 🙈
    Jucer slozili ormar, cekamo jos krevetice da stignu..
    Gledam popis za shopping, krizam, gledam u tu robicu i mislim si da vec iza vikenda krenem lagano prat i peglat tu najmanju..
    Bas mi se prisuljalo to sve, leti vrijeme 😅


    Da, da. Baš onako na prvu nelagodno ali što češće to rade to mi je ustvari sve bolje i draže jer onda znam da su dobro i je sve ok. 
    Sad sam baš gledala na svojoj aplikaciji koja kaže još 78 dana do termina a teško da ću izdržati do termina. Sve mi je to nekako prebrzo proletjelo. 
    Nama je ostalo još obojati zidove u dječjoj sobi i krenuti na sastavljanje namještaja i pranje svega. Poslije blagdana ćemo s time.
    Thinkpurple nekako si nekad mislim pa hoće li moja koža to sve uspjeti izdržati 🤣🤣. 

    💃 ‘86. god. - AMH 6,2 pmol/l (08/21. AMH 7 pmol/l, 02/22. AMH 4 pmol/l) 🕺’84. god. ✔️
    02/22 IUI - beta 0, 9
    05/22 IUI - beta 0,1
    09/22 - 1. ivf (Decapeptyl, Gonal F, Ovitrelle)-> 5🥚-> 4 oplođene -> ET 2 blastice, 🐧🐧-> 1. Beta 11dnt - 267,3 -> 1.uzv 6+2 💓💓
    mini anomaly ✔️ amniocinteza ✔️ anomaly scan ✔️

    afrodita060606@gmail.com
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Cvit

    Cvit

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Bas fora sta smo sve tu negdje s nalazima i terminima 😄 
    Afrodita bome tebi je 78 do samog kraja, vrlo vjerojatno znaci i manje 🤩🤩🤩
    Nama je 75 dana do 35tt..ja se stvarno nadam da cemo izdrzat sto blize tom datumu…
    Kontrole su nam sad pojacali na svaka 2 tjedna, a za koji tjedan bude i hospitalizacija, ovisi kako cemo bit. 
    Htjela bi cim vise toga obavit i pripremit prije nego dodje do toga..
    .
    Sayuri, Pahuljka… di ste cure?

    37 👩‍❤️‍👨 33 🌠 5/2020 biokemijska
    🧔 teratozoospermija, 👩🏼‍🦰 zacepljen jajovod
    9/2021 AIH ❌️
    2/2022 Gonal, 2 folikula, 1 js ❌️
    10/2022 Menopur, 7 folikula, 7js, 6 blastocista
    5.11. ET 2 blastice, 4 ❄️ 🥰 6dnt + 🤞🍀
    Beta 21.11. 4607 ✨️ 23.11. 8613 ✨️ UZV 5.12. ✨️ 6+4 ❤️❤️❤️ 16.6.2023. 💖💖💖
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 527

    Prijavi adminu

    I mi jos 2 dana pa odbrojavamo 100 dana, bas mi je to nestvarno 💞
    Sad je i mene ulovio proljetni umor ili jednostavno vise ne mogu kao prije, nekako sam bas out. A znam da ce ici sve teze i teze. Planiram rijesiti sve do kraja 5.mj i onda chill do kraja, bez obaveza. 
    Vec po sebi vidim da ne ide tako lako, ne mogu sjedit prekrizenih nogu, ne mogu uopce dugo sjedit i to sjedim na rubu stolca uspravno i bas mi je neugodno. Bolje mi je ili stajat ili lezat. Kroz dan vise puta legnem izmedju obaveza. Svaka cast zenama koje rade do kraja. Imam i ja puno posla doma, ali mogu odmorit kad me tijelo trazi. 
    S tim da je jos ok dok je ovako na zadak, mislim da je veci pritisak, tezina, bol u ledjima itd kad je glavom dolje. Barem koliko se sjecam 🤔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.