Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Oprosti, smotana sam, sad vidim da si napisala da si u Petrovoj. Zanemari pitanje…
    Ako želiš kakvu zanimljivu literaturu za čitanje - javi, dostavim ti nekako, Petrova mi je blizu 😊

    [tickerfactory.com]

  • Sanja83

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    da li neko zna koje su sanse da se zatrudni 5 dana pred menzis? imala sam odnos 25.10. i dobila 30.10. sada sam trudna 22+4

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Sanja83

    da li neko zna koje su sanse da se zatrudni 5 dana pred menzis? imala sam odnos 25.10. i dobila 30.10. sada sam trudna 22+4

    Trudnoca je ostvarena u ciklusu u studenom, znaci s menstruacijom koja je dosla 30.10.je poceo taj ciklus i negdje sredinom studenog je doslo do oplodnje. To i odgovara ovom 22+4… 

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Baš tako, vjerujem i ja da nije svaki dan lak i bajno krasno, ali ne može i ne mora biti, ali to ne znači da nam nije lijepo i da ne vrijedi svake žrtve. Dosta nas se napati godinama da dode do djeteta i svjesne smo što nas čeka, ali to želimo. Ja sam uvijek htjela više djece 3,4 ali ne ide sve po planu. Mm i ja smo zajedno 17 godina, a eto nadamo se sada tek prvoj bebici. Bitno da je među dvoje ljudi sve dobro, onda lakše guramo sve ostalo, a tako treba i biti 😊😊
    Ja na ogtt, sva važna popila tekućinu i mislim nije strašno, ali me onda pocelo u trbuhu i muka i slabost hvatati. Još jedan sat 😏

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Lemon jos malo 🤞🏼 💪🏼 
    Thinkpurple mislim da oboje 😅 meni su teski i bez viroze 🙈 bas mi je ovaj tjedan od poslije pregleda kao neki “skok u razvoju trudnoce”: em je trbuh jace iskocio, em taj pritisak dolje, em sam spomrdana s posteljicom 🥴 

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Meni je isto teško nekako zadnjih dana. Teško dolazim do daha, i imam feeling da mi povremeno srce preskače 🙄

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 516

    Prijavi adminu

    Evo i nas s OGTT-a. Prvih 45min mi je bilo super, a onda mi se digao puls, uši crvenee, znoj me oblio i muka fuuul. Bas sam si uzela jednu točku u koju sam buljila i koncentrirala se na disanje, to mi je pomoglo. Nisu mi dali ni limun i limunsku, a niti piti ništa nakon. Mislim da bi mi bilo puno lakše da ne moram još i maskicu imati. Al ajd, preživjeli, sad samo da budu dobri nalazi! 5 epruveta krvi manje i čaša urina 😂 Pustila sam mail nadobudno ako nalazi budu danas iako nekako mi se čini da ću čekati utorak 😱
    Lemon 💪💪💪

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Uskrs ma ja cu sad dok jedan aparat slaze Nes drugom dati da izmiksa tijesto za keksice pa nek stoji za danas/sutra, muzu se jedu pa moze i on rezati oblike 😃 za rucak smo trebali u moje krajeve, ali odustali zbog voznje pa smo se elegantno pozvali k njegovima 😁 a dorucak ce muz pripremati… 

    Joj i to disanje, na momente bas ostanem s manje zraka, kuzim da se sve siri i pluca imaju manje prostora, ali nije najugodnije 😅

    Meni opce nisu urin uzeli 🙄 jos sam i pitala jer sam bila ful puna za svaki slucaj da ne ispadne da se ja ispraznim pa se sjete… Joj ja sam tu masku u mucnini skinula, par normalnih ljudi je sjedilo u cekaoni bez i samo sam cekala da mi netko nesto krene kenjuckati, ali sam valjda bila tolko zuto-zelena da se nisu usudili 🙈😄
    Sad obavite OGTT prije Uskrsa i u miru uzivajte, kakav god da je rezultat 🙈😁🐷🍰🧁🍫🍗🥔 Doktor ga ionako nece vidjeti barem do utorka 🙊

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 516

    Prijavi adminu

    bambi27zg

    Uskrsma ja cu sad dok jedan aparat slaze Nes drugom dati da izmiksa tijesto za keksice pa nek stoji za danas/sutra, muzu se jedu pa moze i on rezati oblike 😃 za rucak smo trebali u moje krajeve, ali odustali zbog voznje pa smo se elegantno pozvali k njegovima 😁 a dorucak ce muz pripremati…
    *
    Joj i to disanje, na momente bas ostanem s manje zraka, kuzim da se sve siri i pluca imaju manje prostora, ali nije najugodnije 😅
    *
    Meni opce nisu urin uzeli 🙄 jos sam i pitala jer sam bila ful puna za svaki slucaj da ne ispadne da se ja ispraznim pa se sjete… Joj ja sam tu masku u mucnini skinula, par normalnih ljudi je sjedilo u cekaoni bez i samo sam cekala da mi netko nesto krene kenjuckati, ali sam valjda bila tolko zuto-zelena da se nisu usudili 🙈😄
    Sad obavite OGTT prije Uskrsa i u miru uzivajte, kakav god da je rezultat 🙈😁🐷🍰🧁🍫🍗🥔 Doktor ga ionako nece vidjeti barem do utorka 🙊


    To si i ja mislim da možda bolje da ni ne dođe danas pa da u miru jedem kolače 😂😂😂

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Joj ja inace nisam fan ljetnih vrucina, 25-27 mi je super, sva se uzmrdam dok mi je vruce 🙈 
    Meni je jos 90ak dana ako sve izguramo kak doktor planira 😯 s jedne strane mi je je vec, s druge tek 🙈 

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.