Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 530

    Prijavi adminu

    Mene ulovile neke nocne more.
    Sanjala sam da sam bila na carskom rezu, poslali me doma, nisam dobila nikakvu skrb nakon toga, nikakve kontrole niti ista.
    Beba nije htjela dojiti nikako. (Bebu je glumila moja starija kci!?) 
    Onako 🧐🧐🧐🤯🤯🤯
    Valjda me muce te stvari koje ne zelim pa onda sanjam da se bas one desavaju, grozno 😖

  • Avatar Ally007

    Ally007

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Thinkpurple-nazovi doktora opće prakse i pitaj. Mozda da zbilja ne ideš osobno, jer je pitanje bi li on ista mogao “čuti” na slušalice, osim tvog hripanja. Mit je da se svaka upala pluća čuje, jedina definitivna dijagnostika je rentgen, koji sad nećeš raditi. Vjerojatno je viroza, ako si COVID negativna. Probaj piti puno tekućine, odmoriti, inhaliraj se doma ko nekad (lonac s čajem koji pari, ručnik na glavu i glava nad njega), i u slučaju više temp možeš uzeti paracetamol (Lupocet, Lekadol). Ako se već odlučiš otići odmah s vrata pokucaj sestri i reci da si trudna. 

    👨‍🦱 35g, oligoteratoastenozoospermia
    👱‍♀️35g, endometrioza, 2x operacija, niski AMH, visoki FSH
    08/2022- uspjeli dobiti 2 zigote u prirodnom cikusu
    09/2022- vraćanje 1.blastociste ❌
    11/2022-vraćanje 2.blastociste 🥳

    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 736

    Prijavi adminu

    Ruzice zao mi je, ne znam sto je to al drzim sve fige da se da ispraviti🤞🤞
    Thinkpurple bolje zovi dr pa ce ti rec. Ne znam dal se u trudnoci smije nesto od boostera imuniteta tipa immundoc. Zasad nisam bila prehladjena pa nisam ni istrazivala.

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Landy

    Landy

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Ruzice zao mi je za dijagnozu… nemam iskustva… ja vam zelim da je nesto sto se da ispraviti 🤞
    .
    Cure mene ubija kasalj, hriptavi neki polu slajmasti, glava me rastura, u zivotu me toliko nije bolila, grlo lagano od kaslja osjetim, temp nije isla preko 37.2… kojem dr se ja trebam javiti? Opce prakse il gin? Gledam ako ne bude bolje do sutra da odem da me bar poslusa iako ne zelim ic tam u cekaonu nes pokupit dodatno…
    A i kcer nocas zakurila tak da ocito svi imamo nesto…


    Samo ti nazovi doktoricu, ona će ti već reć trebaš li doćiili ne, ja sam prije 3 tjedna imala gnojnu anginu, završila na antibiotiku i na zaraznom na infuziji, tako da bolje se ne zezati. 
    Držim fige da je samo prehlada🤞

    👨‍👩‍👧‍👦
    💃30
    🤵 33
    👧🏼 4
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Takica

    Takica

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    Pozz cure vidim ima viroznih puno… ja za sad odolijevam ali se najviše i čuvam u zatvoreno ne idem bez maske pa ni u market..
    Malo pomažu i vitamini koje pijem i narandže koje jedem u svakom obliku i cijedjene i ovako bar 2x dnevno. A oko mene i klinci od brata i dosta njih svi smrljavi.  
    Thinkpurple nije visoka temperatura ali je  prisutna..javi se porodičnom i uradi osnovne lab. A sto se tice glavobolje i meni se pojačala od kako sam ušla u drugi trimestar. Kod tebe vjerovatno i od kašlja od naprezanja iili grlobolje. Tecnost na litre i skidaj temperaturu dok ne stignu nalazi.
    SAYuRI kakvo je stanje kod tebe jeste vi bolji?

    Ja cure imam povremeno bockanje kao iglom odozdo  i u predjela jajnika kao tankom iglom kratkotrajno i cini mi se vezano za promjenu položaja…
    Kontrola sledece sedmice tamo pred kraj.

    10/2022 Bahcceci, PGD zadovoljavajuci.FET 21.11. Beta 02.12.(104),4.12(210),6.12(518)UZV 6+0❤. Qualified 360 uredan. Stize nam devojčica 💗 [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Evo nama ide na bolje malo, meni i dalje najgora ta zacepljenost. Ja bi svakako kod kaslja pogotovo produktivnog savjetovala pregled, mislim da je najbolje pitat dr termin kad se moze doci bez cekanja, tipa pred kraj radnog vremena.
    I mi smo se pazile, kako moja ne ide u vrtic nismo isle medu drugu bolesnu djecu od prijateljica, a tata donese s posla virozu😅.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mimica91

    Mimica91

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Cure koje su radile Qualified? Koliko ste čekale rezultat? Ja idem sutra vadit krv pa me zanima koji dan bi mogli doći rezultati? Hvala vam🤗

    Ja 91, mm 92
    Azoospermija/kriptozoospermija
    2021 postupak Turska ⛔
    Betaplus 10/2022 postupak, 9 js, 5 oplođeno, transfer 2 embrija ❌
    FET 1 🐧 12/22 beta 140 ✅ 350 ✅ 1800✅ 3800✅
    UZV 10/01/23 imamo ❤️
    15/02/23 mini anomaly ✅ kombinirani ✅
    17/02 Qualified 360 ✅dečko 💙
    Anomaly scan ✅
    lelicaa91@gmail.com
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Takica

    Takica

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    Mimica91

    Pozdrav. Cure koje su radile Qualified? Koliko ste čekale rezultat? Ja idem sutra vadit krv pa me zanima koji dan bi mogli doći rezultati? Hvala vam🤗


    Radila sam ja Qualified 360 test i čekala 7 dana rezultat. 

    10/2022 Bahcceci, PGD zadovoljavajuci.FET 21.11. Beta 02.12.(104),4.12(210),6.12(518)UZV 6+0❤. Qualified 360 uredan. Stize nam devojčica 💗 [tickerfactory.com]

  • Avatar Vanilla Diva

    Vanilla Diva

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Drage moje, da vam odmah javim. Upravo me zvala doktorica. Stigli nalazi Niftyija, sve je uredno i niskog rizika i nosim curicu 🎀🎀🎀
    Eto da malo poboljsamo prosjek i dodamo djevojcice medu sve ove deckice koji nam stizu 😊

    29 god 💃 30 god 🏃‍♂️
    Curka 🎀🎂 19.08.23.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Mimica91

    Pozdrav. Cure koje su radile Qualified? Koliko ste čekale rezultat? Ja idem sutra vadit krv pa me zanima koji dan bi mogli doći rezultati? Hvala vam🤗


    Takodje radila Qualified 360 i stigli rezultati za 5 radnih dana…😘

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.