Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ally007

    Ally007

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    MareiKate, thinkpurple - vjerojatno su zabranili odnose da se spriječe bilo kakve kontrakcije maternice, do kojih može prilikom orgazma doći. 

    👨‍🦱 35g, oligoteratoastenozoospermia
    👱‍♀️35g, endometrioza, 2x operacija, niski AMH, visoki FSH
    08/2022- uspjeli dobiti 2 zigote u prirodnom cikusu
    09/2022- vraćanje 1.blastociste ❌
    11/2022-vraćanje 2.blastociste 🥳

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Ally007

    MareiKate, thinkpurple - vjerojatno su zabranili odnose da se spriječe bilo kakve kontrakcije maternice, do kojih može prilikom orgazma doći.


    Da, kužim taj dio, nego u momentu kad mi je rekla: bez odnosa, moja trudnoća je bila sasvim uredna. A i thinkpurple ima skroz urednu trudnoću pa joj je isto rečeno. Taj dio me zbunjuje. Ali kako je netko gore napisao, kao i sa svim, svaki doktor svoju politiku vodi…

    [tickerfactory.com]

  • Family

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame i buduće mame. Svima vam čestitam 🤰🏻☺️❤️ Ja sam nova ovdje i tek sam otkrila ovaj forum. 
    U 16. tjednu sam i prošli tjedan mi je gin. Rekla da imam SUA (sindrom jedne pupčane arterije). Malo me prepala i svašta sam guglala pa me zanima jel je netko upoznat s tim ili je imao u prijašnjoj trudnoći. Zabrinuta sam pa je svaki komentar dobrodošao. 
    Nisam radila nikakav prenatalni test, sad mi je malo žao. Nuhalni nabor i svi ostali parametri su ok. 

  • cordis00

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Jen dva koji je plan za dalje, do poboljsanja nalaza si u bolnici, a to moze biti i do 30+ tjedna? Drz se, mogu mislit kako je, tako mirovanje bez mrdanja. Meni su pomagali redovita i mg za stolicu, mozda da to probas.

    Ja i mala smo taman dosle malo bakama u Dalmaciju i razbolile se, nista spesl, al smo prehladena, jos je mala povratila i dobila proljev, a od nosica ne spavamo ni ona ni ja. Nadam se da cemo ipak moc malo iskoristit ovo lipo vrime dok smo tu. Steta. Mene je isto grlo boljelo, vec je bolje, ali nos mi je koma, a ne znam sta koristit, ti prirodni sprejevi meni nista ne pomazu, a inhalator nisam nosila. Mozda starinski nad tecu s kipucom vodom i pokrit se rucnikom, jel se smiju etericna ulja kapati?

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    cordis00

    jel se smiju etericna ulja kapati?


    Ne smiju. 
    Ja sam isto pokupila virus, i djeca, za sada mi odlicno pomaze Manuka med, cajevi, limun i ocistim nos pred spavanje i stavim ovaj djeciji Septanazal , odcepi i fino mi drzi preko noci…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 736

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, samo da se javim nakon pregleda sve je ok, lijepo napreduje na 600g je. 
    A sad idem citat unazad jer nisam zadnji tjedan pratila.

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 736

    Prijavi adminu

    Jendva nadam se da ce ti dani u bolnici sto lakse i brze prolazit i da ce sve biti super🤞🤞🤞
    Bas sam se nasmijala na tusiranje spuzvom i kakanje u tutu🫣
    Marei kate tebi isto zelim da ti bude sto lakse i da uspijes sto vise doma mirovat i da hematom nestane sto prije.
    Pahuljka cestitam na curici🎉
    Mozak mi je navecer ko kod ribice pa nemojte zamjerit pola toga sam zaboravila.
    Dobrodosle nove cure i svima cestike na dobrim pregledima.

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Family

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Family dobrodosla 🤗 nisam upoznata sa time, nadam se da ce ave biti ok.. da je neka panika vjerujem da bi te gin uputila dalje na promatranje i slicno.
    A sto se tice prenatalnih testova mislim da ti njih mozes i sada napraviti ako zelis, da je samo donja granica kad najranije moze postavljena a nema gornje, nek me netko ispravi ako grijesim…
    MareiKate ja sam kod iste gin i u 1.trudnoci mi je isto u 1.tromj zabranila odnose pa u 2.rekla da mogu, pa sam nesto bila prokrvarila u 26 tt al nevezano za odnose pa mi je opet zabranila, a to mi je bilo logicno. Ma nek je i sve u tome, prezivjet ce muz 🙈

    Hvala ti ❤️ I ja se nadam da bude sve ok. Raspitat ću se za prenatalne testove kod gin. 

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 736

    Prijavi adminu

    Family ne znam dal si na ovo naisla, vjerojatno jesi al ipak…
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/sindrom-jedne-pupcane-arterije-sua-9966 [miss7mama.24sata.hr]

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Belinda super, uvijek mi je drago vodjeti postove zena koje nisu mladice🤣, iako se ja ne osjecam staro ovo za trudnocu jesu neke godine..
    Mareikate, pa od jucer koristim godisnji za 2022., potom cijeli za 2023., onda 20 tak dana komplikacija i eto porodiljnog 45 dana prije poroda…danas sam 22+5…

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.