Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 527

    Prijavi adminu

    U DMu su dosli paketi za trudnice s novim datumom pa si podignite ako jos niste. 
    Ja sam toliko cekala nove da imam nove kupone, a ovaj put nema kreme protiv stija, hjoj! 🙉

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Binda super za uredan pregled!
    Ružice ja sam po postu shvatila da već sada otvaras porodiljnom, ali znači imaš još godišnjeg, super. Ja sam prošli tjedan nenadano imala zadnji radni dan i dobro da je tako ispalo, ne znam zašto sam se uopće mučila toliko. Sad sam na godišnjem mjesec dana pa komplikacije…
    Sayuri i thinkpurple brzo ozdravljenje želim!
    Miracle baš sam prekjučer išla u dm po pelene i neki tata je došao po paket za mamu i nisu imali te nove kupone tada još i iz razgovora tate i prodavačice sam shvatila da postoje paketi za trudnice i rodilje? Stvarno? Ja sam uvijek pobirala samo jedan paket pred kraj trudnoće…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Thinkpurple- a to ti je taman ta kilaza nekako po tjednima. Samo neka se lijepo debljaju i rastu.
    A te prehlade bas ih ima sad. Neka ti brzo prodje.
    Ruzice ma sta ti je pa u cvijetu mladosti smo🤭
    Ja sam nesto pocela razmisljat dal bi godisnji uzimala prije al nekako sam sad vise da ga cuvam za kasnije da mogu sljedece ljeto iskoristit oba. 
    Nesto mi zao sada kad se dobro osjecam a i mogu radit od doma pa mi je puno lakse.
    ——
    Jeste pocele sta opremat? 
    Sayuri jesu stigla kolica? 

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    MareiKate kako se osjecas? Ima li jos krvarenja?

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Meli18

    Meli18

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Miracle2023

    U DMu su dosli paketi za trudnice s novim datumom pa si podignite ako jos niste.
    Ja sam toliko cekala nove da imam nove kupone, a ovaj put nema kreme protiv stija, hjoj! 🙉


    Ja sam podigla paket u subotu i dobila kremu za njegu tijela u trudnoći i majčinstvu, od biobaze. Ti nisi? 
    Mogu rec da mi je bas odlicna, brzo se upija i koza je jako mekana 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    belinda09

    MareiKate kako se osjecas? Ima li jos krvarenja?


    Pa evo za sada jutros samo smeđe, jučer je još bilo krvi. više od krvi me mučilo što sam imala bolove, kao normalni su ali ne znam do koje mjere. Ali onda sam si u glavi posložila da je stvarno velik hematom i da moram nešto osjetiti… Evo danas se generalno bolje osjećam, nadam se da će nastaviti u tom tonu 😊
    Ja stalno škicam kolica, drugo ništa ne trebam na žalost 😅 kad saznam spol kupit ću samo neki kompletić za izlazak iz bolnice i to je to, sve imam 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 527

    Prijavi adminu

    MareiKate dva su paketa, jedan podignes u trudnoci, a drugi kad se beba rodi. Evo imas tu na linku https://www.dm.hr/services/usluge-u-dm-prodavaonici/za-najljepsi-pocetak [dm.hr]
    Meli a do kad ti vrijede kuponi u knjizici? Mislim da je to u starom paketu. Nisam jos podigla svoj, ali sam vidjela na ovom linku da su novi dosli.

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 527

    Prijavi adminu

    Belinda ja svaki mj pomalo nesto kupim. Evo sad ovaj planiram dekicu, rucnike, neku igrackicu. Prosli mj sam uzela izdajalicu i nesto robice. Mj prije sam si nasla spavacice. Imam popis pa krizam, a gust mi je tako pomalo kupovati. Nemam puno toga za kupiti jer imam sve od prve curke, ali svejedno se tu svasta nadje 

  • Avatar Ally007

    Ally007

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Family, dobrodošla! Prenatalni testovi ti ni ne bi pokazali SUA, oni služe otkrivanju kromosomskih anomalija (Down, Turner itd) i mislim da ti njih nije ni sad kasno napraviti, ako želiš biti mirnija što se tih stvari tiče.
    Ružice, ako te tjesi ja imam 35, makar mi se nekako sve čini kao da imam 28 😁

    Cure koje ste uzimale DM pakete, koji mi je uvjet za to? Ja imam njihovu karticu (kojoj sam, naravno, zaboravila PIN), ali nikakve kupone ne dobivam. Od svekrve sam dobila Biobaza Mama kremu za njegu u trudnoci i baš mi je super, nije previše masna a taman nahrani kožu. Nadam se da ću uspjeti izbjeći strije..
    Od opreme nisam još ništa uzimala jer me trta prerano kupovati, makar već ozbiljno googlam kolica, krevete i sl. Sve mi se vise čini da ću i krevet i prematalicu uzet polovne preko Njuskala, a kolica vjerojatno nova. Autosjedalicu i babybjorn ćemo valjda dobiti od frendice. 

    👨‍🦱 35g, oligoteratoastenozoospermia
    👱‍♀️35g, endometrioza, 2x operacija, niski AMH, visoki FSH
    08/2022- uspjeli dobiti 2 zigote u prirodnom cikusu
    09/2022- vraćanje 1.blastociste ❌
    11/2022-vraćanje 2.blastociste 🥳

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Meli18

    Meli18

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Miracle 2023.izdanje i vrijede do 31.3.2024. 😊 bas sam kliknula na link sto si poslala i onda pogledala knjizicu i imam istu.. ovo…
    https://content.services.dmtech.com/rootpage-dm-shop-hr-hr/resource/blob/366022/a167224121cd8804fd567d05a3e107fc/za-mame-i-bebe-knji%C5%BEica-za-trudnice-data.pdf [content.services.dmtech.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.