Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Meli18

    Meli18

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Ally nista ne treba, samo kazes da bi podigla paket za trudnice i das dm active karticu i to je to, ona ti daje paket tj malu torbicu od baby love 😊
    Ja sam dobila i tu kremu od biobaze sto koristis pa se nadam da ce i ostale dobiti jer je novi paket 😊 kada potrosim ovu, sigurno cu si kupiti onu od 500ml 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Meli18

    Meli18

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Sto se tice opreme, imamo dosta toga vec spremno od moje starije sestre sto je koristila ali kolica smo kupili nova 😂 naletili smo na neku dobru akciju jer je bio zadnji komad i uzeli 😊
    I da, cure, budite oprezne kada uzimate rabljenu autosjedalicu, da nisu starija od 6-8 godina 😊

    [tickerfactory.com]

  • darija3010

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim budućim mamama! 💝 Kako se bliži Dan očeva podijelili bi s vama jedan personalizirani poster/okvir. Slobodno nam se javite ukoliko ste zainteresirane. 👉🏼 https://www.facebook.com/photo/?fbid=201853639093706&set=a.161729519772785 [facebook.com] 

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 731

    Prijavi adminu

    A ja isto sve nesto cekam i cekam. Mislim da cu od 3 mjeseca aktivnije krenut. Zapisala sam generalno stvari koje bi htjela vec je sad fajn iznos a sigurno ce bit jos toga😅

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Family

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ally007

    Family, dobrodošla! Prenatalni testovi ti ni ne bi pokazali SUA, oni služe otkrivanju kromosomskih anomalija (Down, Turner itd) i mislim da ti njih nije ni sad kasno napraviti, ako želiš biti mirnija što se tih stvari tiče.
    Ružice, ako te tjesi ja imam 35, makar mi se nekako sve čini kao da imam 28 😁

    Cure koje ste uzimale DM pakete, koji mi je uvjet za to? Ja imam njihovu karticu (kojoj sam, naravno, zaboravila PIN), ali nikakve kupone ne dobivam. Od svekrve sam dobila Biobaza Mama kremu za njegu u trudnoci i baš mi je super, nije previše masna a taman nahrani kožu. Nadam se da ću uspjeti izbjeći strije..
    Od opreme nisam još ništa uzimala jer me trta prerano kupovati, makar već ozbiljno googlam kolica, krevete i sl. Sve mi se vise čini da ću i krevet i prematalicu uzet polovne preko Njuskala, a kolica vjerojatno nova. Autosjedalicu i babybjorn ćemo valjda dobiti od frendice.


    Hvala 🥰 znam da ne bi, ali je rekla ginekologica da je veća vjerojatnost da beba ima neku kromosomsku anomaliju s obzirom da je samo jedna pupčana arterija, tako da planiram napraviti nifty da budem malo mirnija 🙏 hvala vam od ❤️ drage mame. 

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 266

    Prijavi adminu

    Ja onda ne znam šta bih rekla na temu godina. Ja sam navršila 41 i čekam troje a od opreme imam samo kinderbet. Starijeg smo imali prije 12 godina i sve smo proslijedili a iskreno nismo se nadali trojkama,ajde jedno,dvoje ali ovo 🥺. Pa sam automatizmom stara rodilja, dijabetes imam od prije  a kad dođem u bolnicu tlak podivlja. Sve mi dođe da se zapitam jel meni ovo stvarno trebalo. Mislim planirali smo IVF ali ovo nas je šokiralo. Čak toliko da nitko ne zna od obitelji a na poslu sam rekla i kroz 2 tjedna idem na stari G.O. pa komplikacije. Znači imam još 2 tjedna uživanja u miru i tišini. 😂😂

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

  • Robin_Daggers

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Lightblue

    Ja onda ne znam šta bih rekla na temu godina. Ja sam navršila 41 i čekam troje a od opreme imam samo kinderbet. Starijeg smo imali prije 12 godina i sve smo proslijedili a iskreno nismo se nadali trojkama,ajde jedno,dvoje ali ovo 🥺. Pa sam automatizmom stara rodilja, dijabetes imam od prije a kad dođem u bolnicu tlak podivlja. Sve mi dođe da se zapitam jel meni ovo stvarno trebalo. Mislim planirali smo IVF ali ovo nas je šokiralo. Čak toliko da nitko ne zna od obitelji a na poslu sam rekla i kroz 2 tjedna idem na stari G.O. pa komplikacije. Znači imam još 2 tjedna uživanja u miru i tišini. 😂😂


    Lightblue, pitala sam se i ja to kada sam se tri mjeseca svakog, svakog dana osjecala bolesno. 
    Ali znas i sama da ce se to isplatiti i cim dobijes to malo cijelo selo u ruke da ces znati da je to to. 
    Sretno s dijabetesom i tlakom, stvarno zene svasta izdrze 💪

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,

    Ja sam pod stresom uzasnom zadnjih dana, nije ni cudo da se ne mogu rijesiti vaginalnih upala.
    Mom malenim dijagnosticiran je strabizam. Nitko ga nema u nasim obiteljima i bas nam je sok. Ima li koja iskustva, i moze li se on izljeciti?

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Ružice, koliko su vam ima više tipova, neki se daju ispraviti neki ne. Držim fige da se može ispraviti. Sama si primijetila da nešto ne štima ili u sklopu nekog drugog pregleda su uočili?
    Thinkpurple suosjećam, meni je isto bilo jako loše prije koji tjedan, bila sam zrela za doktoru ali nisam išla. Pila sam Lupocet za glavobolje par puta, inhalirala se inhalatorom i sprejala nos… Jela puno voća i juha i eto, mic po mic oporavila se… Kašalj mi se još dugo vukao…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 522

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Ruzice zao mi je za dijagnozu… nemam iskustva… ja vam zelim da je nesto sto se da ispraviti 🤞
    .
    Cure mene ubija kasalj, hriptavi neki polu slajmasti, glava me rastura, u zivotu me toliko nije bolila, grlo lagano od kaslja osjetim, temp nije isla preko 37.2… kojem dr se ja trebam javiti? Opce prakse il gin? Gledam ako ne bude bolje do sutra da odem da me bar poslusa iako ne zelim ic tam u cekaonu nes pokupit dodatno…
    A i kcer nocas zakurila tak da ocito svi imamo nesto…


    Ne znam sto ti oni uopce mogu dati kao trudnici. Najbolje da nazoves i pitas, pa ces vidjeti sto ce reci.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.