Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jen_dva

    jen_dva

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Thinkpurple nemam, imam tutu i onda si ju stavim ispod sebe dok lezim i tako mokrim ko invalid. Stolica bi isto tako trebala al boze nema zive sanse, eventualno tri normabela i potjerat sve iz sobe.
    Sayuri tusiram se kako ne, uzmem spuzvicu pa se i ja i krevet “istusiramo” 😂😂 Pranje kose nisam jos dokucila, savjeti su dobrodosli
    MareiKate drzi se ♥️♥️

    02/2023 💔👼 22tt

  • Avatar jen_dva

    jen_dva

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    I joj sayuri cestitke na prvom pravom pokretu! ♥️♥️♥️ 🥰 Moj mali ima neki ritam, trening boksa oko 9 ujutro i 9 navecer, pa se malo protegne i posalje mi mjehur u 3pm

    02/2023 💔👼 22tt

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    jen_dva

    Thinkpurple nemam, imam tutu i onda si ju stavim ispod sebe dok lezim i tako mokrim ko invalid. Stolica bi isto tako trebala al boze nema zive sanse, eventualno tri normabela i potjerat sve iz sobe.
    Sayuri tusiram se kako ne, uzmem spuzvicu pa se i ja i krevet “istusiramo” 😂😂 Pranje kose nisam jos dokucila, savjeti su dobrodosli
    MareiKate drzi se ♥️♥️


    Suhi sampon za kosu za prvu ruku 😉 
    U Mulleru ima za kupiti i sprej/pjena za suho pranje nepokretnih bolesnika, njihoca marka, Duches ili tako nekako, izgleda kao deo/pjena za brijanje, obicno stoji tako gdje su ulosci/pelene za odrasle. 

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Ili sisanje na celavo, makar si mirna jedno vrijeme 😎😬
    Kako zube peres? 🤨

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Ej cure,
    Jucer je bio moj zadnji radnji dan, sad sam skoro dva mjeseca na bolovanju, malo manje od mjesec dana na komplikacijama i vec otvaram porodiljni. 
    Jen dva i Mareikate, cuvajte se cure, super sto je sve ok.
    Zenske, dajte mi pojasnite to pametno kuhalo xao mi.
    I recite mi koju cete dohranu davati bebicama? Ja sam prvom davala aptamil, kad je imao grceve presla sam na aptamil comfort pa poslije Miumil koja mu je bila zasitna sto je bas dobro jer jw velika beba.
    Imate li kakvu preporuku?

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    ružica

    Ej cure,
    Jucer je bio moj zadnji radnji dan, sad sam skoro dva mjeseca na bolovanju, malo manje od mjesec dana na komplikacijama i vec otvaram porodiljni.
    Jen dva i Mareikate, cuvajte se cure, super sto je sve ok.
    Zenske, dajte mi pojasnite to pametno kuhalo xao mi.
    I recite mi koju cete dohranu davati bebicama? Ja sam prvom davala aptamil, kad je imao grceve presla sam na aptamil comfort pa poslije Miumil koja mu je bila zasitna sto je bas dobro jer jw velika beba.
    Imate li kakvu preporuku?


    Ružice pa koji si ti tjedan kad već otvaraš porodiljni?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 537

    Prijavi adminu

    Jen dva vjerujem da ti nije lako, ali znas zbog kojeg si cilja u krevetu i jednog dana bude ti to sve u magli, dok ces mazit svoju bebicu 🤗
    MareiKate ti isto strogo mirujes? Samo do wca ili kako? 
    Thinkpurple ono sto ja i mala koristimo su inhalacija kamilicom, caj od korijena sljeza, ja islu, ona lizy od meda i sljeza, mozes i ti njih za sebe uzeti, puno meda i limuna. Za drugo ne znam. Nadam se da ce ti brzo proci. 

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    Miracle2023

    Jen dvavjerujem da ti nije lako, ali znas zbog kojeg si cilja u krevetu i jednog dana bude ti to sve u magli, dok ces mazit svoju bebicu 🤗
    MareiKate ti isto strogo mirujes? Samo do wca ili kako?
    Thinkpurple ono sto ja i mala koristimo su inhalacija kamilicom, caj od korijena sljeza, ja islu, ona lizy od meda i sljeza, mozes i ti njih za sebe uzeti, puno meda i limuna. Za drugo ne znam. Nadam se da ce ti brzo proci.


    Pa ja uz dvoje male djece ne mogu mirovati da je ne znam što… Ali dodatno, doktor na Sv duhu mi je rekao da mi mirovanje neće pomoći zbog pozicije hematoma. Da ne idem trčati ali da sve pomalo mogu. A moja privatna kod koje idem mi je i dok nisam imala hematom preporučila mirovanje i rekla da nemam odnose, zašto, nemam pojma. Malo sam zbunjena oko svega iskreno. Mislila sam da mi ona savjetuje mirovanje jer zna da imam dvoje mlađe djece i rekla sam joj da još radim i to, ali zašto bi mi odnose zabranila … Nisam ulazila u to jer mi je ionako muka i ni do čega mi nije ali sad kad gledam unazad ništa mi nema smisla… Mislim ja se trudim mirovati ali, muža nema po cijele dane, idem po djecu u vrtić, treba ih nahraniti, presvući, mlađeg naravno tu i tamo podići, sagnuti se itd.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 537

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Miracle2023

    Jen dvavjerujem da ti nije lako, ali znas zbog kojeg si cilja u krevetu i jednog dana bude ti to sve u magli, dok ces mazit svoju bebicu 🤗
    MareiKate ti isto strogo mirujes? Samo do wca ili kako?
    Thinkpurple ono sto ja i mala koristimo su inhalacija kamilicom, caj od korijena sljeza, ja islu, ona lizy od meda i sljeza, mozes i ti njih za sebe uzeti, puno meda i limuna. Za drugo ne znam. Nadam se da ce ti brzo proci.

    Pa ja uz dvoje male djece ne mogu mirovati da je ne znam što… Ali dodatno, doktor na Sv duhu mi je rekao da mi mirovanje neće pomoći zbog pozicije hematoma. Da ne idem trčati ali da sve pomalo mogu. A moja privatna kod koje idem mi je i dok nisam imala hematom preporučila mirovanje i rekla da nemam odnose, zašto, nemam pojma. Malo sam zbunjena oko svega iskreno. Mislila sam da mi ona savjetuje mirovanje jer zna da imam dvoje mlađe djece i rekla sam joj da još radim i to, ali zašto bi mi odnose zabranila … Nisam ulazila u to jer mi je ionako muka i ni do čega mi nije ali sad kad gledam unazad ništa mi nema smisla… Mislim ja se trudim mirovati ali, muža nema po cijele dane, idem po djecu u vrtić, treba ih nahraniti, presvući, mlađeg naravno tu i tamo podići, sagnuti se itd.


    Da, kuzim.😏 miruj kolko ti mogucnosti dozvole.
    Ja sam u pocetku obje trudnoce imala hematom, ali ni jedan gin mi nije rekao da mirujem (nisam sad kod istog). A neki savjetuju mirovanje u najurednijim trudnicama. Tako da tu svatko vodi svoju politiku. Mislim da tu uopce nema pravila, kako ti grah padne i kakve si srece. 

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    Thinpurple Isla pastile su meni bile odlične za grlobolju, a za kašalj sam si kuhala čaj od lovora. On je navodno super, a sigurno kući imaš suhoh lovora koji koristiš kao začin. Kamilica s medom i limunom i to ti je to. Sljez i islandski lišaj, drugo u trudnoći nećeš dobiti. Iako meni je farmaceut u ljekarni dao fluimukan za kašalj, ali nisam ga pila jer mi je prijatelj (isto farmaceut) rekao da to nije za trudnice i nije mu jasno kako sam to dobila… 

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.