Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MamaPa

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Kolica i avion mi smo putovali s Lufthansom i kod njih dijete do 2 godine putuje besplatno roditeljima u krilu i ima pravo na svu prtljagu kao i roditelj plus kolica. Kolica se voze do ulaza u avion, nebitno dal su kišobran ili obična i tamo se predaju. Ako presjedate negdje, kak sto smo mi, na check in šalteru vas pitaju želite li kolica na tom aerodromu između ili želite na kraju. Ako ih uzimate na aerodromu između onda vas opet čekaju na izlazu iz aviona, a na zadnjoj destinaciji se pokupljaju s prtljagom. Samo treba imati na umu da većina aerodroma ima posebno mjesto gdje iskrcavaju veliku prtljagu, u koju spadaju i kolica, ne dođu na onoj pokretnoj traci. Ali to je najbolje pitati kad dođete nekog od osoblja :) 
    Mislim da bi mogli za sjedalicu kupiti neku torbu pa ju predati s koferima 

    [tickerfactory.com]

  • Hanagi

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    MamaPa hvala na informacijama! Dobra ideja za autosjedalicu. Mislili smo cak na odredistu uzeti rent a car pa s tim i autosjedalicu da je ne moramo nositi.

    [tickerfactory.com]

  • Buhaca

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Sutra uvodimo jagodu. Koliko ste vi davale prvi dan? 3dana uzastopno? 
    Hvala

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Takica

    Takica

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Ja nisam jos jagodu🤷‍♀️
    Cekam domacu. Iz iskustva vise djece odraguje na pesticide iz jagode nego na jagodu kao alergen. 
    Ja planirala malo kasnije dati i cak je i zeolitom oprati.. toga me vise strah nego jaja. A eto jaja su kod nas za sad prosla bez reakcije.. 
    Thinkpurple u Makarskoj smo.. znaci danas kao da je ful sezona.. Brzo ozdravite🥰🥰
    Da pohvalim Azeta bio kids 50 spf . Sve troje se mazemo i super smo. Alphanova nema nigdje na stanju🤷‍♀️ koju Sundance za bebe preporucujete ili  je nebitno ima ih 3?
    Znate li gdje naruciti ili kupiti one sklopive šatorčiće za plazu? 
    Pahuljka Majorka je treca po redu destinacija na listi. Tacno ćemo se negdje sresti😂❤️
    Prva je Atina, pa Kipar pa Majorka.. 

    10/2022 Bahcceci, PGD zadovoljavajuci.FET 21.11. Beta 02.12.(104),4.12(210),6.12(518)UZV 6+0❤. Qualified 360 uredan. Stize nam devojčica 💗 [tickerfactory.com]

  • Buhaca

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Takica

    Ja nisam jos jagodu🤷‍♀️
    Cekam domacu. Iz iskustva vise djece odraguje na pesticide iz jagode nego na jagodu kao alergen.
    Ja planirala malo kasnije dati i cak je i zeolitom oprati.. toga me vise strah nego jaja. A eto jaja su kod nas za sad prosla bez reakcije..
    Thinkpurple u Makarskoj smo.. znaci danas kao da je ful sezona.. Brzo ozdravite🥰🥰
    Da pohvalim Azeta bio kids 50 spf . Sve troje se mazemo i super smo. Alphanova nema nigdje na stanju🤷‍♀️ koju Sundance za bebe preporucujete ili je nebitno ima ih 3?
    Znate li gdje naruciti ili kupiti one sklopive šatorčiće za plazu?
    Pahuljka Majorka je treca po redu destinacija na listi. Tacno ćemo se negdje sresti😂❤️
    Prva je Atina, pa Kipar pa Majorka..


    Uzivajte na odmoru. Mislim da šator ima u decatlonu. 
    Ja nemam ništa domace od voća i povrća pa nemam šta čekati

    [tickerfactory.com]

  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 353

    Prijavi adminu

    Ja sam dala kupovnu kasicu s jagodom prvo, onu hippis ili kak se vec zove od hippa u vrecici. Onda sam smiskala joj sladoled - jogurt, kokosovo mlijeko, jagoda i borovnica i maslac od indijskih. 
    A ima zeolit u dm, to je prasak kojim operete voce i povrce i uklonite pesticide. Ili soda bikarbona al ona malo slabije opere od zeolita. 

    6.zub nam izbio. 
    .
    Spavanje uz zdjelu narezanog luka je malo pomoglo pa se nije budila svakih 20 min nego sat i pol. Bar nesto. 
    Nos je i dalje krcat. Sad je gusto zuto 😫
    .
    Danas je spavala jednom ujutro 45 min, od 10.15 - 11. I jednom popodne tek u 17.20 cijelih 11 minuta ! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 
    Luda sam danas… 

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Tonkica1509

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Ok ne znam kaj je danas za dan bilo. Spavao je on prvu dremku sat i pol, drugu sat vremena. Ali uspavljivanje… Bože pomozi. Ili egzorcizam ili se opusti ali se jednostavno ne želi ugasiti. I to traje i traje. Nikad nam nije bilo tak teško uspavljivanje. Baš mu je neki čudan dan, nit nije htio ručak, pa se ubio za večeru, pa se ne želi kupat (prvi put u životu!!), ne želi doma iz parkića, ne želi u kolica, ne želi van iz ljuljačke. Evo ne znam što je, izgleda nam skok krenuo ili nešto, baš me izmori 🥲 i ovo večernje uspavljivanje je sat vremena trajalo. Zaspi, odjednom se trgne, opet uspavljivati. I tak u krug

    [tickerfactory.com]

  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 353

    Prijavi adminu

    Tonkica i moja je danas nemoguca i protestirala s jelom cijeli dan, nit sisu nit jelo, da bi navecer pojela cijelo jaje na oko, zdjelicu sira i vrhnja i deci jogurta. Samo je vode trazila. Ocito takav dan. 

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Takica

    Takica

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Nesto je u vazduhu…
    Moja pomete sve ispred sebe.. meni otima jabuku .. drami u kolicima, jede kamenje , cijelu onu vrecicu twistshake pasirane jabuke pocucla za 2 min.. evo sad pojela 210 mlijeka i zaspala..
    Drama u kolicima je novost.. sad vrtim onu jedslicu cas prema nama cas da gleda ispred sebe u smjeru voznje.. ljudi se samo zgledaju sta radimo sa kolicima na sred setalista😂 pruza ruke da je nosimo tako visoko..
    Popdne seatli do Osejava hotels i tamo covjek peca ribu skakuce u kolicima da je priblizimo u tom on izvadi ribicu kad je ona zarežala kao pas .. jadni ribar prilazi njoj i pokazuje “vidi mala riba” a ona hoce iz kolica da iskoci.. drama drama drama tako da sto smo bili u Makarskoj bili smo .. zabranice nam ulazak🫣🤣

    10/2022 Bahcceci, PGD zadovoljavajuci.FET 21.11. Beta 02.12.(104),4.12(210),6.12(518)UZV 6+0❤. Qualified 360 uredan. Stize nam devojčica 💗 [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 537

    Prijavi adminu

    Prijavljujem da smo imali prvu prospavanu noc (20-06). 
    Ne znam jel san il java 😂
    Znam da je to samo ova noc i da se nece ponoviti, ali nek ostane zabiljezeno 😁
    .
    Takica ljubomorna sam, vjerujem da je bas uzivancija na moru 🏝
    Ja gledam gdje cemo mi, ali ne znam jel mi se uopce ide s ovim mojim divljakusama jer ce biti kaos. Ja bi samo s muzem - da mogu birati 
    .
    Buhaca ja sam dala kupovnu kasicu od jagode dm bio.
    .
    Thinkpurple cestitam na zubicu 🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.