Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Petrica_92

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    Mi smo kupili jagode na placu, naglasila 10 puta da su za njega i nadala se da bi mi kumica rekla da su divljacki tretirane ili nesto.
    Prala ih u soda bikarboni, i onda mu davala i same, sto vece, da ih primi i gloda, i narezane u zobenu, banana bread, kekse i slicno. Jako voli!

    🤱🏽31 god
    👨🏼‍🍼 29 god
    Majka jednog slatkog dječaka 👨‍👩‍👦

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ally007

    Ally007

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Čestitke na predaji doktorata, svaka čast! Kao što je netko rekao, meni mozak ne funkcionira uopće, jedva zapamtim popis za dućan, a kamoli da bih ista smisleno mogla pisati. Sve me zanima kako će biti kad se vratim na posao…
    Jagode - i ja sam ih na placu uzela, isto isla s njim i trudila se što normalnije pitati da “koliko su tretirane, cisto da znam koliko da ih perem”. Isto me žena uvjerava da su domaće i netretirane, a ja sam skeptična. Bit će pranja u sodi bikarboni. Sad se dvoumim kako da dam, kaj da mu zbilja dam da sam odgrize komad, s obzirom da su one dosta tvrde? Razmisljam dal da u jogurt stavim pa da bude kao voćni jogurt… Moj gospodin po novom odbija jutarnje voćne kasice tako da je danas dobio tostani kruh sa sirnim namazom od Veronike i mrvicu neke Pik Natural šunke. To je htio. Nisam sigurna kako da mu dajem kruh. Kako ste vi to riješili? Na Solid starts aplikaciji kažu tostirati kruh jer im je takva konzistencija lakša po ustima. On ga nije sam htio držati nego sam mu ja morala otkidati komade i davati. Načelno uopće neće sam jesti, samo uzme u ruke i gnjeci, mulja itd. Ako je jako gladan se naljuti ako očekujem od njega da sam jede umjesto da mu ja dam. Gotovo sigurno sam ja tome kriva jer nisam od početka krenula sa BLW, ali i dalje je toliko mali da u hranilici jedva viri iznad stola, a ruke su mu često ispod, tako da ni ne znam kako da ga natjeram da sam nešto pojede.
    Jucer je spavao po noći od 22 do 5 bez mrdanja, bilo je divno. Danas naravno opet tulum do 3 i buđenje u 6.
    Takica - zavidim na moru. Uživajte iako su nam bebači sve življi. Ti si mi inspiracija za planirati putovanja dalje. Mi razmišljamo o Barceloni na proljeće, tad će mali imat skoro 2 god. Vjerujem da će biti još življi nego sad i svi kažu da takav put nije odmor, ali valjda će dotad bar hodati. I da se mene pita i ja bih najradije par dana da odemo bez njega, ali muža bi valjda srčani strefio da ga ostavimo s bakama i dedama.

    👨‍🦱 35g, oligoteratoastenozoospermia
    👱‍♀️35g, endometrioza, 2x operacija, niski AMH, visoki FSH
    08/2022- uspjeli dobiti 2 zigote u prirodnom cikusu
    09/2022- vraćanje 1.blastociste ❌
    11/2022-vraćanje 2.blastociste 🥳

    [tickerfactory.com]

  • Hanagi

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Šator za plažu ima u Dechatlonu. Ima neki koji se skroz jednostavno postavi, kao samo jednim potezom se rasklopi.
    Pošto je moja malo mlađa ja pratim vas kako će mi ići spavanje 😅 dobro vrijeme valjda dolazi, sad je baš loše. Buđenje svaka dva sata otprilike i to vrištanje koje ne prestaje dok je se ne podigne. I jako dugo onda treba da zaspe. A buđenje u 6. Kaos. 
    Kako ste znale kada je vrijeme preći s tri na dva spavanja po danu? Mi smo stalno negdje između, jedan dan bude super 2, drugi dan budu potrebna 3, ali nekako to treće mi ide sve kasnije pa mi ide i kasnije spavat za noc.

    [tickerfactory.com]

  • Unname13

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Hanagi

    Šator za plažu ima u Dechatlonu. Ima neki koji se skroz jednostavno postavi, kao samo jednim potezom se rasklopi.
    Pošto je moja malo mlađa ja pratim vas kako će mi ići spavanje 😅 dobro vrijeme valjda dolazi, sad je baš loše. Buđenje svaka dva sata otprilike i to vrištanje koje ne prestaje dok je se ne podigne. I jako dugo onda treba da zaspe. A buđenje u 6. Kaos.
    Kako ste znale kada je vrijeme preći s tri na dva spavanja po danu? Mi smo stalno negdje između, jedan dan bude super 2, drugi dan budu potrebna 3, ali nekako to treće mi ide sve kasnije pa mi ide i kasnije spavat za noc.


    Koliko ima malecka?

    [tickerfactory.com]

  • Petrica_92

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    Mi danas bili na rostilju za 1. maj, ja sve popustila, dala mu i cevape i raznjice, i uzivao je kao da nema sutra 😂 mislim si neka mu to malo soli, sad je vec puno veci, ne moze mu nista strasno biti od jednog obroka? a bas je uzivao jesti sto i mi jedemo. Kruh sam mu isto dala, trgala komadice iz sredine, nisam tostala.
    Uz to malo svjezih krastavaca, i prekrasno. Sve mi je lakse kad ne moram sa sobom nosit termosicu vruce vode i mjerice AD-a 😂

    Putnici, svaka cast 🥳 Zavidim vam! Morat cemo se i mi posloziti.
    Uzivajte u slobodnom danu 🙌🏼

    🤱🏽31 god
    👨🏼‍🍼 29 god
    Majka jednog slatkog dječaka 👨‍👩‍👦

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Oba bebinja su dobila po dva zuba. Ja ne mogu opisati kakav je to plač, cviljenje i proljev zadnjih tjedan dana. Mislim da sam sp…..
    Susjed me je pitao da li su dobro. Znači ima 50 m do njega. Zaspu kad su preumorni od svega

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

  • Hanagi

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Unname13

    Hanagi

    Šator za plažu ima u Dechatlonu. Ima neki koji se skroz jednostavno postavi, kao samo jednim potezom se rasklopi.
    Pošto je moja malo mlađa ja pratim vas kako će mi ići spavanje 😅 dobro vrijeme valjda dolazi, sad je baš loše. Buđenje svaka dva sata otprilike i to vrištanje koje ne prestaje dok je se ne podigne. I jako dugo onda treba da zaspe. A buđenje u 6. Kaos.
    Kako ste znale kada je vrijeme preći s tri na dva spavanja po danu? Mi smo stalno negdje između, jedan dan bude super 2, drugi dan budu potrebna 3, ali nekako to treće mi ide sve kasnije pa mi ide i kasnije spavat za noc.

    Koliko ima malecka?


    Napunila 8 mjeseci.

    [tickerfactory.com]

  • Unname13

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Hanagi

    Unname13

    Hanagi

    Šator za plažu ima u Dechatlonu. Ima neki koji se skroz jednostavno postavi, kao samo jednim potezom se rasklopi.
    Pošto je moja malo mlađa ja pratim vas kako će mi ići spavanje 😅 dobro vrijeme valjda dolazi, sad je baš loše. Buđenje svaka dva sata otprilike i to vrištanje koje ne prestaje dok je se ne podigne. I jako dugo onda treba da zaspe. A buđenje u 6. Kaos.
    Kako ste znale kada je vrijeme preći s tri na dva spavanja po danu? Mi smo stalno negdje između, jedan dan bude super 2, drugi dan budu potrebna 3, ali nekako to treće mi ide sve kasnije pa mi ide i kasnije spavat za noc.

    Koliko ima malecka?

    Napunila 8 mjeseci.


    Mi smo tako nekako I prešli na dva spavanja.
    A s obzirom na rano buđenje, malo je nezgodno 😅
    Koliko ww pratis, ako pratis?

    [tickerfactory.com]

  • Hanagi

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Unname13

    Hanagi

    Unname13

    Hanagi

    Šator za plažu ima u Dechatlonu. Ima neki koji se skroz jednostavno postavi, kao samo jednim potezom se rasklopi.
    Pošto je moja malo mlađa ja pratim vas kako će mi ići spavanje 😅 dobro vrijeme valjda dolazi, sad je baš loše. Buđenje svaka dva sata otprilike i to vrištanje koje ne prestaje dok je se ne podigne. I jako dugo onda treba da zaspe. A buđenje u 6. Kaos.
    Kako ste znale kada je vrijeme preći s tri na dva spavanja po danu? Mi smo stalno negdje između, jedan dan bude super 2, drugi dan budu potrebna 3, ali nekako to treće mi ide sve kasnije pa mi ide i kasnije spavat za noc.

    Koliko ima malecka?

    Napunila 8 mjeseci.

    Mi smo tako nekako I prešli na dva spavanja.
    A s obzirom na rano buđenje, malo je nezgodno 😅
    Koliko ww pratis, ako pratis?


    Da rano buđenje nas zezne jer je teško bez tri spavanja izdržat, a opet to treče zna biti kasnijr. Jer zapravo nikad ne znam koliko cr odspavati po danu. Nema pravila. Trenutno najduže odspava taj prvi nap ujutro, a popodne samo 45 min najcesce. Možda nismo jos spremni za dva? 🤷‍♀️ ww prvi 2.15 najcesce do 2.5, drugi 2.5 ili jos 15 min duze, pa tako i iduci a prije spavanja pokusavamo to rastegnit do 3, s tim da tu ulazi i priprema i odlazak na spavanje.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 353

    Prijavi adminu

    Hanagi moja se budila u 5 i isto smo morali bit na 3 spavanca dugo dok meni nije prekipilo i uzela sam jedan vikend na glavu da predemo na 2 spavanja i uspjelo je. S 9 mj sam presjekla. Sad se budi u 6.30 cca. Isto je rano al nije s pticama prije zore. 🙄 ako mislis da moze izdrzat ww 3 sata probaj. Mojoj je trebalo cca 2,3 tjedna da si produzi taj prvi ww s jedva 2 sata na 3 i pol. Nekad bebe hoce ic spavat iz navike u tocno odredeno vrijeme nebitno kad se probude. 
    Lightblue bravo za zubice 🥳 bas ih je napatilo.. 
    Petrica neka si. I ja svojoj neki dan dala puricu i mlince zacinjene kod svekrve. A nece im nista biti sad povremeno ako tako dobiju. 
    Takica joj uzivajte… i neka vas cuje cijela makarska, sta te briga. I mene cijeli kvart, znaju mi glas kolko urlam za starijom 🤪 

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.