Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 743

    Prijavi adminu

    Bambi bas sam nedavno mislila na tebe i kako napreduje disertacija. Cestitke da je predana💪💪💪🎉🎉🎉Jesi na pmf-u?
    Mi se vratili s puta i proslo je bolje od ocekivanog iako Rim nije bas stroller friendly. Cybex coya je sve izdrzala a i nosiljka je radila u punom pogonu. Let prosao super, raspored spavanja je drzala u istim periodima ko i doma al zato hrana kaos, puno manje je jela tak da se sad vracamo u normalu.

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Hanagi

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Drage cure pozdrav, ja stvarno nisam pisala jakooo dugo, a ni ona često 😅 ali čitam vas skoro svakodnevno, ne znam eto drago mi vas je čitati. 
    Htjela sam pitati vas koje ste putovali avionom, kakva je procedura za nositi kolica i autosjedalicu? Treba nam oboje, ali nemam informacije iz prve ruke kako ide s tim prilikom ukrcaja? Što ide u prtljagu, sto moze s nama gore? Nadoplacuje li se nesto dodatno. U nasoj karti imamo pravo na rucnu prtljagu i veliku, a ona ima besplatnu kartu pa nema ni prtljagu? Mogu li kolica i autosjedalica ici kao nasa velika prtljaga? Eto ako imate informacije pa zelite podijeliti :) hvala vam! 

  • Buhaca

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Bambi svaka cast za disertaciji ja trenutno ni djecju osmosmjerku ne bi uspila riješit.
    Sjedenje napokon se jučer posjela. Mali val za nas.
    Spavanje počastila me danas sa spavanjem skoro do 8. Kavu sam popila na miru. Čudom se čudim 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 743

    Prijavi adminu

    Hanagi evo info za ryanair. Kolica- s kolicima mozes do gatea a onda idu dolje u prtljagu i cekaju se skupa s prtljagom tako da moja preporuka je da uzmes nosiljku ako imas od izlaza do doceka prtljage nama je to uzelo sat vremena skkro i ne znam kak bi je drzala na rukama. Autosjedalica moze gore na sjedalo ako beba ima svoje placeno sjedalo i ako je oznacena da moze u avion to se raspitaj dorekt kod aviokompanoje. U tvom slucaju mislim da mora bit na tebi tak da nemre u avion nego u prljagu. nismo nista dodatno platili za kolica al ryair ima fiksnu cijenu 50 eur povratno za bebe.

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 743

    Prijavi adminu

    Uglavnom najbolje nadji tocnu info na stranici aviokompanije s kojom letite. Za bebe mozes sve nosit gore- hranu, vodu…ne mora bit do 100ml

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Unname13

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Ja ću isto prijavit puzanje, konačno, a mislila sam da će preskočiti. Još je nesigurna ali krenula je. Ali zato penjanje gdje got stigne to joj je super.
    Planiram ovaj tjedan izvadit kks, njoj, pa vi koje imate malo uvrnutiju djecu (moja je jaaaakooo teška i živa) kako vam je prošlo vađenje krvi?
    Jučer smo imali krstitke prijateljici, nisam je ni osjetila, da smo kući, umela bi me😅
    U svakom slučaju sve više se mirim da imam živo, grintavo dijete. Koje mora sve opipat, vidit, čuti itd. Mala sa stavom i gotovo.
    Svim curama/ženama čestitam na svim uspjesima kako vas tako i beba.
    Nadam se da ste sve dobro, kako fizički, tako i psihički 😅

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Takica

    Takica

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Pahuljka ne stigoh cestitati za prezivljeni odmor sa familijom👍🥰
    Ally super da si sebi olaksala sa hodalicom. Sve zans upucena si i ja sam za to da od dva zla trazim manje a u velikoj orednosti je hodalica ubodnosu na hematome na mozgubi glavi tako da go girl😎
    Thinkpurple ima li napretka sa dohranom na bocicu? 
    Bambi aaa kako mi je drago da si se javila, bravo za disertaciju💕
    Evo pozdravljamo vas sa  Hr primorja znaci uzivanje na max. Umakali smo K noge u more ja i muz se kupamo svakodnevno. Jeste malo hladnije ali ekstra nam je.. samooo nikad ne bih dosla u sezoni u ovako naseljeno mjesto jer ovaj mir sa setnjom uz more u 8h je neprocjenjiv. Ne mogu zamisliti 500 ljudi koji vec vuku stvari na plazu i tu graju… valjda sad sa njom trazim mir…
    Uglavnom spavanje je ok hrana ide kako ide ali mlijeko hoce sad je na dorucku smzgrabila hljeb sa mog tanjira i odgrizla dio… pustila sam .. i kamenje je probala valjda nije pojela … iako svaki sekund gledam u nju al opet samo vidim saku prema ustima punu kamenja🫣
    Kaze muz ajde znam ih koji su zemlju jeli i nista im ne nedostaje..
    Pokusala sam staviti sliku ali nesto ne ide.
    Morski pozdrav sa prelijepog primorja😍

    10/2022 Bahcceci, PGD zadovoljavajuci.FET 21.11. Beta 02.12.(104),4.12(210),6.12(518)UZV 6+0❤. Qualified 360 uredan. Stize nam devojčica 💗 [tickerfactory.com]

  • Avatar Takica

    Takica

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Unname bravo za puzanje🤩 kaze cak su ga izbacili iz milestones jer toliko djece ne puza vec odmah ide u stojeci stav da su ga iskljuciki pojedini fizijatri iz obaveznih vjestina🤷‍♀️
    Nehodalice/ hodalice papuce i cipele. Mi uzeli sa stranice attipas serbia njihove cipelice-carapice  i prezadovoljna sam. Lako se obuju, siroke su dovoljno na prstima ne klizu se.. 
    e da uveli smo jaje.. zumanjak bez problema, na bjelanjak se mrsti pa cim dodjem kuci cu neke mafine i palacinkice.
    Me myself and I muz je na godisnjem i uzivam max. Cross fit i dalje idem, zadovoljna rezultatima.. sad malo brljavim sa junk food ali popijem i aperol i gemist ( pijemo na smjenu da ne zovete soc sluzbu🤣) tako da na odmoru ne vodim racuna o kalorijskom unosu i bas mi je super. 
    Predugo  godina ocekivani odmor u troje🥹

    10/2022 Bahcceci, PGD zadovoljavajuci.FET 21.11. Beta 02.12.(104),4.12(210),6.12(518)UZV 6+0❤. Qualified 360 uredan. Stize nam devojčica 💗 [tickerfactory.com]

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Takica drago mi je da uzivate, taj miris mora je zaista neprocijenjiv. Zacjeljuje dusu i tijelo, jos u troje ma milina 💕
    Kolica i aerodrom evo od nas info takodje za Ryanair. Mi smo s kolicima tacnije Joie kisobran kolica mogli koristiti sve do ulaza u avion. Tek tad smo ih predali i imali smo prednost prilikom iskrcavanja em prvi izasli em nas kolica cekala. Nismo morali predati zajedno sa cekiranim koferom. Takodje ako su iz dva dijela kolica (pitali smo) isti je princip ali stave traku na oba dijela za svaki slucaj. Za sjedalicu ako je kupljeno posebno sjediste za bebu ide gore s vama, a ako ne takodje u prtljag sa predanim koferima, tretira se kao drugi dio kolica. A ako imate tri dijela (kolica iz dva dijela + sjedalica) mislim da se neka taksa doplacuje ali nisam sigurna sta i koliko, jer teta na check inu nije bila upucena u to iz razloga jer se baaaas rijetko desava. 
    Nadam se da je od pomoci.

    Btw mi bukirali more prije moreTa. Jer onaj odmor mi je bio umor. Valjda 7 dana na Majorci spasi one 3 uzaludne sedmice u Bosni 😂 Putujemo sredinom maja pa valjda umocimo 🍑 u moru 🤷‍♀️

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Hanagi

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Belinda hvala!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.