Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Megii

    Megii

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Hannica0 👧

    Lijep pozdrav. Jutros sam napravila testic, doduse sutra menga treba doci, al evo, pozitivan je. Nadajmo se svemu pozitivnome. Sutra cu zvati gin, da cujem kad ce me naruciti na pregled. Vjerujem kroz 2 do 3tj.

    Dobro dosla 💐💐💐
    Ja vam nemam sta puno pisati, sastavio me umor samo spavam, plus mucnine na najjace krenule 🤮


    Jesu mučnine popraćene povraćanjem ili?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar doulita94

    doulita94

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu



    Cure probat ću objaviti tablicu kao sliku, ako ne ide, malo ću se poigravati pa zanemarite poruke koje ne uspiju :)

    Tjedna tablica na stranici 114 ❤
    ➕ 24.10.2022.
    ❤️ 31.10.2022.

  • Avatar doulita94

    doulita94

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Jeeee, iz prve 

    Tablica je tu, molim, molim vas, ako sam ikoga zaboravila, dajte mi samo recite i ispravit ću 

    Tjedna tablica na stranici 114 ❤
    ➕ 24.10.2022.
    ❤️ 31.10.2022.

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Meni su se mucnine kao malo smanjile. Dr mi je rekao da iza 10 tj pada razina HCG i da ce biti lakse…i stvarno je tako.
    Sayuri Drzim fige da ne bude strasno.

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar doulita94

    doulita94

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Veseljko

    Cukre koje pušite jeste uspile smanjit?
    Do pregleda sam puno pusila i nakon pregleda sam stala na 2 do 3 dnevno..za zabavu sam uzela beznikotinski wiip cisto da mi nesto dimi kad me uhvati da zapalim po 10 dnevno…


    Ja sam na duhanu… Pušila sam prije baš dosta, kako sam ostala trudna, sad zapalim možda 5-6 cigareta dnevno, kako mi dođe. ali uglavnom i ugasim na pola… Imam one male kratke papiriće i dugačke i tanke filtere pa zapravo jako malo duhana ide unutra… Prije sam trošila vrećicu duhana kro 5-7 dana, sad ga imam oko 2,5 do 3 tjedna… nadam se da ću brzo uspjet i prestat jer sam baš smanjila. Moja seka recimo puši IQOS, a sad kaže da joj je počeo smrdjeti i da joj ne paše.. ona je u 27, 28 tt..

    Tjedna tablica na stranici 114 ❤
    ➕ 24.10.2022.
    ❤️ 31.10.2022.

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima vesela druzbino ☀️ 
    Pridruzujemo vam se sa dva dana kasnjenja i lijepim crticama na testu od 25mmol. Nazalost zakon drzave u kojoj zivim za betu nalaze uputnicu ili neku hitnu situaciju kao npr krvarenje, pa sam 5 dana pratila da li tamne trakice i smarale trudilice u drugoj grupi o biohemijskoj trudnoci. Sada sam ipak malo mirnija pa sam se odvazila pridruziti na ljetnim bebama. Beskrajno sam zahvalna na podrsci u grupi LH Trakice 🌸  
    Moj prvi plus je bio 11dpo 22.11. sada racunajuci po aplikaciji trebala bi bili od sutra 5ta sedmica, a ginekolog mi je tek za 3 sedmice 19.12 dao termin, tada znaci da cu biti 7+1 🙄 
    Cu da izludim za 20 dana… Ali jednostavno ovdje je tako, ne forsiraju nista ako nemas nikakvih tegoba, a ako se pojave hitno primaju. Sa simptomima se ne mogu pohvaliti, bolne cike i koji tu i tamo grcic, intenzivniji su bili 11-12-13dpo, pa pretpostavljam da se mrvica ugnijezdila vec tad i sad me na kratko pusta da uzivam. Mucnine jos nisu krenule, a ono sto me bas trazi je da vise puta dnevno dubokom udahnem. Nadamo se da cemo ostat u dobrom raspolozenju i druzbi sve do ljeta 🙋🏼‍♀️🥰

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Boky777

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    doulita94



    Cure probat ću objaviti tablicu kao sliku, ako ne ide, malo ću se poigravati pa zanemarite poruke koje ne uspiju :)


    Zbog moje komplicirane situacije ipak idem ujutro kod svog socijalnog doktora pa ću vidjeti što dalje. Mislim da mi je ujutro krajni rok da se čuju otkucaji. 

    👩‍🦰35 god
    🙎‍♂️38 god
    https://www.tickerfactory.com/ [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar doulita94

    doulita94

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Boky777


    Zbog moje komplicirane situacije ipak idem ujutro kod svog socijalnog doktora pa ću vidjeti što dalje. Mislim da mi je ujutro krajni rok da se čuju otkucaji.


    Boky, onda sretno sutra  pozitivne misli, mislim da mogu reći u ime svih cura ovdje da smo uz tebe <3 <3 

    Tjedna tablica na stranici 114 ❤
    ➕ 24.10.2022.
    ❤️ 31.10.2022.

  • Boky777

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    doulita94

    Boky777


    Zbog moje komplicirane situacije ipak idem ujutro kod svog socijalnog doktora pa ću vidjeti što dalje. Mislim da mi je ujutro krajni rok da se čuju otkucaji.

    Boky, onda sretno sutrapozitivne misli, mislim da mogu reći u ime svih cura ovdje da smo uz tebe &lt;3 &lt;3


    Hvala svima 🤗 bit će što je suđeno, psihički sam se pripremila na sve 

    👩‍🦰35 god
    🙎‍♂️38 god
    https://www.tickerfactory.com/ [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Boky sretno 🤗
    Pahuljka i kod nas većinom naručuju u 7tt, živce u džep.. i meni je to bio najduži period u životu. Inače čestitam i samo pozitivno…

    24.9.22.➕💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.