Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lulu5

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    thinkpurple 
    Da te utješim ja bila na pregledu sa 5+6 i vidila se samo gestaciska bez ploda išla onda za 2 tjedna i vidilo se srce sad sam 9+2 i sve je uredu 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lorkaa

    Lorkaa

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Boky777

    thinkpurple

    Lady ajme grozno! Svaka cast na instinktu! I neka je sve dobro zavrsilo i bez posljedica 🙏🙏

    Tonkica dobrodosla ☺️
    Boky sretno! 🤞
    .
    Baby watcher pise da vec od cca 9tt moze uloviti otkucaje.

    Hvala, grozno mi je noć prošla, ništa nisam spavala od brige. Pogotovo sad kad sam vidila da mi je beta dosta visoka, znači ima tri dana on bi trebalo sigurno vidit plod. Znam da paničarim Al baš imam neki ludi osjećaj da nema ništa od ovoga…


    sve smo mi cijelo vrijeme ludo zabrinute za ta nasa mala cuda u nama, ali ono sto je sada najpotrebnije je da imamo sto manje brige i stresa i vjerujemo da ce sve biti dobro do kraja! ja sam se isto plasila dok nisam vidila plod i otkucaje, a kasnije na pregledu je sve bilo dobro, prerano ti je mozda jos, ali jako brzo se plod u tom periodu razvija i pojavit ce se sigurno! 🥰

    🤰27 ⚽️ 29
    [tickerfactory.com]

  • Lola2307

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Zna li itko moze li se na komb. pregled u Merkur? Dobijem svaki put poruku da je zatvoreno narucivanje, a doktorica me tamo poslala.. 

    [tickerfactory.com]

  • Memi

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Lady drago mi je što je sve na kraju ispalo dobro i hvala na podijeljenom iskustvu
    Tonkica dobro došla
    JanoševEla sretno i čekamo lijepe vijesti

    [tickerfactory.com]

  • Memi

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Boky777

    thinkpurple

    Lady ajme grozno! Svaka cast na instinktu! I neka je sve dobro zavrsilo i bez posljedica 🙏🙏

    Tonkica dobrodosla ☺️
    Boky sretno! 🤞
    .
    Baby watcher pise da vec od cca 9tt moze uloviti otkucaje.

    Hvala, grozno mi je noć prošla, ništa nisam spavala od brige. Pogotovo sad kad sam vidila da mi je beta dosta visoka, znači ima tri dana on bi trebalo sigurno vidit plod. Znam da paničarim Al baš imam neki ludi osjećaj da nema ništa od ovoga…


    Probaj se opustiti…kada si naručena danas? Sretno i čekamo lijepe vijesti 🙂

    [tickerfactory.com]

  • Boky777

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Memi

    Boky777

    thinkpurple

    Lady ajme grozno! Svaka cast na instinktu! I neka je sve dobro zavrsilo i bez posljedica 🙏🙏

    Tonkica dobrodosla ☺️
    Boky sretno! 🤞
    .
    Baby watcher pise da vec od cca 9tt moze uloviti otkucaje.

    Hvala, grozno mi je noć prošla, ništa nisam spavala od brige. Pogotovo sad kad sam vidila da mi je beta dosta visoka, znači ima tri dana on bi trebalo sigurno vidit plod. Znam da paničarim Al baš imam neki ludi osjećaj da nema ništa od ovoga…

    Probaj se opustiti…kada si naručena danas? Sretno i čekamo lijepe vijesti 🙂


    Danas u 18.30 😨😨😨😨

    👩‍🦰35 god
    🙎‍♂️38 god
    https://www.tickerfactory.com/ [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar JanoševEla

    JanoševEla

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Ej cure evo mene s pregleda 😊 , uglavnom s bebom je sve ok , srce kuca 😊❤️ , naručena sam za 4 tjedna , međutim rekla mi je ukoliko nastavim povračat da idem na infuziju , tlak mi je bio dosta niski…dala mi je željezo da pijem. Opet bez obzira na to rekla mi je da je to isto normalno , da žene povračaju i pate se tako na početku. Ja bi htjela nekako izbječ bolnicu. Možete mi reć šta vi jedete ? One koje imaju mučnine ako može 😔

  • malacrna6

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure. Evo i mi bi trebali biti u tom terminu ljetnih beba :-) Naime pozitivan je trenutno kućni test, pregled imam tek 6.12.a sada bi trebala biti u cca 4 ili 5 tjednu. S obzirom da se nikako nemrem sjetiti kada mi je bio prvi dan zadnje menstruacije. :-( Znam u 9. mjesecu ali nikako za 10. Ugl. imam zadnjih tjedan dana kao mensturalne bolove, što sam imala i u prvoj trudnoći ali nebi ja bila ja, kada me svejedno to nebi brinulo. :-) 

    [tickerfactory.com]

  • Lola2307

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    malacrna6

    Pozdrav cure. Evo i mi bi trebali biti u tom terminu ljetnih beba :-) Naime pozitivan je trenutno kućni test, pregled imam tek 6.12.a sada bi trebala biti u cca 4 ili 5 tjednu. S obzirom da se nikako nemrem sjetiti kada mi je bio prvi dan zadnje menstruacije. :-( Znam u 9. mjesecu ali nikako za 10. Ugl. imam zadnjih tjedan dana kao mensturalne bolove, što sam imala i u prvoj trudnoći ali nebi ja bila ja, kada me svejedno to nebi brinulo. :-)


    Cestitam! 💕 Ti bolovi su normalni, sve dok te ne boli bas jako i ostro da ne mozes izdrzati. Tako je meni rekla ginekologica☺️

    [tickerfactory.com]

  • malacrna6

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Da, nisu oštri bolovi. Čini mi se da je fakat slično tako bilo i u prošloj trudnoći. 

    PS. kada planirate reci ostalima? Mi smo prošli put rekli u nekom 10tjednu cca, a neznam jel bi sada brzala.

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.