Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Veseljko

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Cukre koje pušite jeste uspile smanjit? 
    Do pregleda sam puno pusila i nakon pregleda sam stala na 2 do 3 dnevno..za zabavu sam uzela beznikotinski wiip cisto da mi nesto dimi kad me uhvati da zapalim po 10 dnevno…

    🙋‍♀️23 - PCOS -letrozol metforim gynositol ovitrelle
    🙋28 - Losiji spermiogram radimo na poboljsanju
    8.11.22' ➕️
    Beta 10dpo 11.7 , 12dpo 33.50 , 18dpo 160.90
    22.11-prvi pregled-GV 8mm bez ploda
    01.12-veliki smo 7mm, imamo ❤️

  • AM13

    Broj poruka: 225

    Prijavi adminu

    Veseljko

    Cukre koje pušite jeste uspile smanjit?
    Do pregleda sam puno pusila i nakon pregleda sam stala na 2 do 3 dnevno..za zabavu sam uzela beznikotinski wiip cisto da mi nesto dimi kad me uhvati da zapalim po 10 dnevno…


    Kakav je to beznikotinski? Ja sam guglala jos prije i nisam ga nasla 😂 u meduvremenu sam cula da je Wiip na kraju nesto najgore kaj se moze konzumirat (oni jednokratni i te seme) tako da sam ja sa duhana presla na Heetse.. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Ja sam isto na Heets-ima još uvijek, kako sam prošla prva tri mjeseca trudnoće više mi ne smeta ništa pa sam nažalost opet počela malo više… baš želim prestati, ali ako osjetim neke bolove i nasekiram se, čim prođu pušim… 🫣

    24.9.22.➕💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lorkaa

    Lorkaa

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Veseljko

    Cukre koje pušite jeste uspile smanjit?
    Do pregleda sam puno pusila i nakon pregleda sam stala na 2 do 3 dnevno..za zabavu sam uzela beznikotinski wiip cisto da mi nesto dimi kad me uhvati da zapalim po 10 dnevno…


    ja cim sam vidila plus na testu sam prestala i drago mi je da nijednom nisam imala zelju zapaliti 😅 sad mi smeta dim i miris

    🤰27 ⚽️ 29
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Megii

    Megii

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Dali se neka mama ili buduća mama susrela kako bi se izrazila neko zatezanje i bol dio ispod stražnjice pa do koljena?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Megii

    Pozdrav,
    Dali se neka mama ili buduća mama susrela kako bi se izrazila neko zatezanje i bol dio ispod stražnjice pa do koljena?


    Misici, moras piti magnezija, sad ti magnezij curi ko lud…😉

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 225

    Prijavi adminu

    rosie0111

    Ja sam isto na Heets-ima još uvijek, kako sam prošla prva tri mjeseca trudnoće više mi ne smeta ništa pa sam nažalost opet počela malo više… baš želim prestati, ali ako osjetim neke bolove i nasekiram se, čim prođu pušim… 🫣


    tako je i meni, totalno suosjecam.. tesko je to jbg, ovisnost…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav. Jutros sam napravila testic, doduse sutra menga treba doci, al evo, pozitivan je. Nadajmo se svemu pozitivnome. Sutra cu zvati gin, da cujem kad ce me naruciti na pregled. Vjerujem kroz 2 do 3tj. 

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Hannica0 👧

    Lijep pozdrav. Jutros sam napravila testic, doduse sutra menga treba doci, al evo, pozitivan je. Nadajmo se svemu pozitivnome. Sutra cu zvati gin, da cujem kad ce me naruciti na pregled. Vjerujem kroz 2 do 3tj.


    Cestitam! 😍 Zelim ti mirnu i školsku trudnocu!

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Hannica0 👧

    Lijep pozdrav. Jutros sam napravila testic, doduse sutra menga treba doci, al evo, pozitivan je. Nadajmo se svemu pozitivnome. Sutra cu zvati gin, da cujem kad ce me naruciti na pregled. Vjerujem kroz 2 do 3tj.


    Dobro dosla 💐💐💐
    Ja vam nemam sta puno pisati, sastavio me umor samo spavam, plus mucnine na najjace krenule 🤮

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.