Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Evo ja cu ti ovako kako ja to vidim, prva beta 128, to je negdje 14-15dpo dpo, znaci racunajuci danas si uummmm….36-37 dpo, kad se pretvori u tjedne  ugrubo si negdje 6 + 4/5… crl mjera odgovara 6+ 2/3… srce se mora cuti kada crl predje 6-7mm… do tada moze a i ne mora.. ja bi zakljucila da si sada 50-50…gestacijska ima jako dobru velicinu tako da plod zaostaje vjerovatno bi i ona…..

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Dobra ti je beta pa ti i to ide u prilog… ja sam sigurna da je i srce tu ali vjerovatno nije htio da se gnjavi sa tim…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Memi

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Slažem se i dijelim također mišljenje sa SAYuRI ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Sayuri strucnjak je sve navela 😏


    Pa svega mi sve sam kombinacija promozgala, ali to su milimetri ljudi moji u ovom stadiju trudnoce, nek pomjeri prstic sa one kugle od UZV za mrvicu i ode mjera niza za par milimetara…stvarno ja bih rekla da i dalje nema ploda i ZV, ali ocigledno je tu i 5mm, plod raste 1mm,  to je meni tacno u nekim normalnim intervalima, nek je bila malo sporija implantacija i eto ti ga, mozda beta od 129 nije 14 dpo moze lako biti 16 dpo i eto ti u dan tacno…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Embrio raste 1mm dnevno otprilike do 8 tjedna, znaci ako na sljedecem pregledu bude najmanje 12mm, 1,2 cm to je ok, a i srce ce udarati… haj dosta necu vise…. Odo povracati  krenulo je 😔🤮

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Betty1993

    Betty1993

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    doulita94

    Curke, vodim tablicu… dajte mi molim vas napišite ako imate pregled sljedeći tjedan ili onaj tamo pa da vas upišem. Za sad imam za sljedeći tjedan: Memi, Lorkaa, Maru, Veseljko, Marttina, Boky777, Betty1993. Ako sam nešto krivo upisala molim vas da me ispravite, morala sam hvatati podatke ponovno iz svih 110 stranica teksta


    Hejjj ja sam jutros ipak bila na uzv, umisto 2.12.(iduci petak) zbog crijeva, antibiotika, temperature itd. Me panika uhvatila pa sam zvala gin da me primi tjedan dana prije da budem mirnija, po svemu sudeći u pon ce mi dati sumamed a do tad pijem amoxicillin 500.ugl nadam se da ce sve biti okej, s bebom je sve u redu. 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;121/st/20230608/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/3e04/preg.png [tickerfactory.com]

  • Boky777

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Hvala puno svima na riječima utjehe, a Sayuri pogotovo na detaljnom objašnjenju. Ja sam dušu iz sebe isplakala i sad idući tjedan što bude, na sve sam spremna 😌

    👩‍🦰35 god
    🙎‍♂️38 god
    https://www.tickerfactory.com/ [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Boky777

    Hvala puno svima na riječima utjehe, a Sayuri pogotovo na detaljnom objašnjenju. Ja sam dušu iz sebe isplakala i sad idući tjedan što bude, na sve sam spremna 😌


    Samo si manje trudna nego sto si ocekivala sto je normalno s obzirom da duge i nepravilne cikluse…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar doulita94

    doulita94

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    JanoševEla

    Ej cure evo mene s pregleda 😊 , uglavnom s bebom je sve ok , srce kuca 😊❤️ , naručena sam za 4 tjedna , međutim rekla mi je ukoliko nastavim povračat da idem na infuziju , tlak mi je bio dosta niski…dala mi je željezo da pijem. Opet bez obzira na to rekla mi je da je to isto normalno , da žene povračaju i pate se tako na početku. Ja bi htjela nekako izbječ bolnicu. Možete mi reć šta vi jedete ? One koje imaju mučnine ako može 😔


    Baš mi je drago da je sve u redu. :) ako želiš upisati kad ti je OTP i sljedeći pregled, upisat ću te u listu pa se pratimo :) Što se tiče mučnina, mene su mučile, ali nisam nikad imala problem s jelom (nažalost), mogla sam normalno sve jesti… ali imam iskustvo od prijateljice koja se jako mučila prva tri mjeseca s mučninama i povraćanjem, njoj su malo pomogli petit beurre keksi, to je mogla pojesti. 

    Tjedna tablica na stranici 114 ❤
    ➕ 24.10.2022.
    ❤️ 31.10.2022.

  • Avatar JanoševEla

    JanoševEla

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Doulita94 naravno , idući pregled mi je 23.12 a termin poroda 13.07 ☺️
    Danas hvala bogu nisam povračala a skontala sam da mi pereci pašu da grickam 😄
    Uglavnom znam da će mučnine proči i da je to normalno 
    Želim ti školsku trudnoći draga ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.