Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar doulita94

    doulita94

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Curke, vodim tablicu… dajte mi molim vas napišite ako imate pregled sljedeći tjedan ili onaj tamo pa da vas upišem. Za sad imam za sljedeći tjedan: Memi, Lorkaa, Maru, Veseljko, Marttina, Boky777, Betty1993. Ako sam nešto krivo upisala molim vas da me ispravite, morala sam hvatati podatke ponovno iz svih 110 stranica teksta 

    Tjedna tablica na stranici 114 ❤
    ➕ 24.10.2022.
    ❤️ 31.10.2022.

  • Memi

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Boky kažu da se u početku beta dupla na svaka 2 do 3 dana…razumijem strah..nije jako veliko odstupanje, nadam se da će sve biti ok…a možeš otići kroz par dana kod priv.ako ti je dugo  čekati do 1.12.ako će ti tako biti lakše…
    Ivana iskrene čestitke na dečkiću 🙂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Doulita svaka cast! ☺️
    Thinkpurple ja sam bas danas privatno radila briseve preko uputnice, samo sam platila 50 kn da ih ne nosim sama.
    Svaki pregled je 550 kn i narucuje me svakih 4 tj. 
    I ono za mene bas pozitivno, imaju ctg koji se radi na pregledu iza 35 tt.

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Moj sljedeci pregled je 22.12.
    Ivana Cestitam na deckicu 🙃

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Boky777

    Memi

    Boky777

    SAYuRI

    Evo i mene sa pregleda 🥳
    Sve je u redu, mali plod 2mm sto odgovara tacno u dan, imamo i srceeee😎😎 Ovaj put nema hematoma, mogu imati odnose i mogu dizati malenu, putovati… bas mi je pao kamen sa srca. Sljedeci pregled 05.12 za 10 dana…😜
    Wow čestitam 😍 već i srce, sad sam ja pogotovo potonula….

    Zašto mila? Biti će sve u redu…jel si bila već na kojem pregledu (nisam upamtila a vjerojatno si napisala 😅)

    Bila sam u utorak kad sam bila 6+1 i vidila se samo gestacijska I ŽV, nema ploda. Naručena sam opet 01.12 pa ćemo vidjeti što dalje. Danas sam išla vaditi betu i ona iznosi 127 901 . Zadnja koju sam vadila bila je 07.11 I iznosila je 626 . Po mojoj računici trebala bi danas bili veća, tako da…..😌😌😌😌


    Ne brini, meni se sve vidjelo tek sa 6+5, tesko da se vidi prije 6. tjedna, a beta ti je odlicna, sve ce biti dobro na sljedecem pregledu! ❤️

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • limeta96

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Meni je 13.12 pregled 😊❤️

    28.09.'22 🤰🏽
    termin 28.06.2023.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Memi simptomi zgaravice, vrtoglavice i vec pocinju mucnine pomalo, osjecam se super pogotovo sto mi je rekla da nemam nikakvih ogranicenja u smislu mirovanja, tako da picimo odmah za Bozic na put 🤪
    Lady8 hvala draga 💋
    Boky777 nemas razloga da potones stvarni, nemoj mene uzimati za primjer, moja privatnica zaista ima odlican UZV, plus ja trazim da se sve dobro proceslja, cak smo i protoke gledali oko materista i jajnika, pola tih stvari doktori vam ne govore kad rade pregled, a ti si kod socijalca sigurba sam da je do aparata, jer srce svakome prokuca oko 25 dan od oplodnje, tako da sve zavisi i od tog dana, ali vjeruj najvise do aparata, i moja je jedva skuzila dok nije uvecala barem 10 puta sliku na 4d i uhvatila titraje…bice i kod tebe vidjet ces ..😘😘 A sto se bete tice nemoj tako racunati zato sto se beta negdje od sredine petog tjedna vise ne dupla na 48h nego na skoro 96h… vjeruj bice dobro, mora biti ploda ako je ZV tu…
    Thinkpurple😘
    IvanaH4 pregled mi je brzo jer mi ginica ide na godisnji 06.12 pa da jos jednom sve pogledamo prije nego ode jer onda kad se ona vrati ja putujem, tako da necemo moci sljedeci pregled prije 8-9 tjedna… ko bi cekao toliko?? 😂😂😂 

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Veseljko

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    doulita94

    Curke, vodim tablicu… dajte mi molim vas napišite ako imate pregled sljedeći tjedan ili onaj tamo pa da vas upišem. Za sad imam za sljedeći tjedan: Memi, Lorkaa, Maru, Veseljko, Marttina, Boky777, Betty1993. Ako sam nešto krivo upisala molim vas da me ispravite, morala sam hvatati podatke ponovno iz svih 110 stranica teksta


    Svaka cast za listu bravo.🥰
    Moj pregled je prebacen za 1.12 🥰

    🙋‍♀️23 - PCOS -letrozol metforim gynositol ovitrelle
    🙋28 - Losiji spermiogram radimo na poboljsanju
    8.11.22' ➕️
    Beta 10dpo 11.7 , 12dpo 33.50 , 18dpo 160.90
    22.11-prvi pregled-GV 8mm bez ploda
    01.12-veliki smo 7mm, imamo ❤️

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    E da, iz desnog jajnika nam je stigla beba 🤘💪

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Veseljko

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    SAYuRI cestitam zeno,neka i dalje bude sve u najboljem redu🥰

    🙋‍♀️23 - PCOS -letrozol metforim gynositol ovitrelle
    🙋28 - Losiji spermiogram radimo na poboljsanju
    8.11.22' ➕️
    Beta 10dpo 11.7 , 12dpo 33.50 , 18dpo 160.90
    22.11-prvi pregled-GV 8mm bez ploda
    01.12-veliki smo 7mm, imamo ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.