Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Betty1993

    Cure, ja dobila neku bakterijsku crijevnu upalu, od jucer ujutro temperatura, apetit ne postoji, ali zato proljev, i nagon na proljev jer vise nema nista u meni konstantno. Danas se javim gin on me podalje na hitnu, cekan 5h na hitnoj, crp povisen, dobijen infuziju, i 3*1amoksicilin 500, kazu da je siguran za trudnice. A sutra moram stolicu odniti na ses. To je tek komedija jer je sama voda(malo sam predirektna) jel iko zna ista o antibiotiku i tim bakterijskim upalama, panika me uhvatila.


    Kako su sigurni da je baterijska a ne virusna? Crp je povisen i kod viroza.  Obicno su ti crijevni problemi virusni, a tu antibiotik nece pomoci, ne postoji siguran antibiotik u trudnoci ali Amoksicilin je hajmo reci najblazi. Infuziju su ti dali da ne dehidriras, kroz taj proliv ekstremno brzo gubis tekucinu i elektrolite tako da moras sada sto vise tekucine, supica, oralne rehidracije da ta bestija izadje van….obavezno se sada natovari i probioticima… nadam se ce uskoro biti bolje, pls cuvaj se dehidracije…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Betty1993

    Betty1993

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Betty1993

    Cure, ja dobila neku bakterijsku crijevnu upalu, od jucer ujutro temperatura, apetit ne postoji, ali zato proljev, i nagon na proljev jer vise nema nista u meni konstantno. Danas se javim gin on me podalje na hitnu, cekan 5h na hitnoj, crp povisen, dobijen infuziju, i 3*1amoksicilin 500, kazu da je siguran za trudnice. A sutra moram stolicu odniti na ses. To je tek komedija jer je sama voda(malo sam predirektna) jel iko zna ista o antibiotiku i tim bakterijskim upalama, panika me uhvatila.

    Kako su sigurni da je baterijska a ne virusna? Crp je povisen i kod viroza. Obicno su ti crijevni problemi virusni, a tu antibiotik nece pomoci, ne postoji siguran antibiotik u trudnoci ali Amoksicilin je hajmo reci najblazi. Infuziju su ti dali da ne dehidriras, kroz taj proliv ekstremno brzo gubis tekucinu i elektrolite tako da moras sada sto vise tekucine, supica, oralne rehidracije da ta bestija izadje van….obavezno se sada natovari i probioticima… nadam se ce uskoro biti bolje, pls cuvaj se dehidracije…


    Hej, hvala tii na odgovoru, neznan crp je 52, ne razumi se bas u to, samo nemogu docekat iduci petak da vidin jel s bebom sve okej. Pijem stalno, al i sami gutljaj je tura na wc. 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;121/st/20230608/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/3e04/preg.png [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Nove curke čestitke!!
    Megi, evo mzda ja nisam normalna, ali meni tvoja situacija s socijalnim ginekologom je van svake pameti!

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Cure, ja sam tek 5.12. Na pregledu, a mucnine submi dosta manje, a uci cu u 11 tjedan, nadam se da je sve ok. Ima li koja da su koj tako prestale prije 12 og tjedna? Prosla trudnoca skolski prestale nakon 12 og tjedna..

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar JanoševEla

    JanoševEla

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Jutro !
    Vidim svašta se izdogađalo ovdje.
    Novi dobrodošli ili dobrodošla , imam slabo pamćenje 🙈😊
    Ja muku mučim sa mučninama koji mi se javljaju i navečer ! Apetit nula bodova , sve se silim da nešto pojedem. Uzela u ljekarni čaj od đumbira , kažu pomaže a meni se od toga još više povrača.
    Ima li neka da se ko ja diže usred noći zbog mučnina ? I dali se to ipak može sve nekako smanjit ? 🙄

    Sutra imam ultrazvuk , tad ću bit sedmi tjedan i nadam se da će biti sve ok 😊❤️

  • Veseljko

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    SAYuRI sretno danas javi sve🥰🥰

    🙋‍♀️23 - PCOS -letrozol metforim gynositol ovitrelle
    🙋28 - Losiji spermiogram radimo na poboljsanju
    8.11.22' ➕️
    Beta 10dpo 11.7 , 12dpo 33.50 , 18dpo 160.90
    22.11-prvi pregled-GV 8mm bez ploda
    01.12-veliki smo 7mm, imamo ❤️

  • Lola2307

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Sayuri sretno danas! Javi se!
    .
    Mene jucer satrale mucnine, al ono, puna usta sline i podrigivanje konstantno. Dva puta sam isla do wc mislila da cu povratit pa nisam… ugl grozan osjecaj… s tim da mi najgore bude nakon jela. a ponoci me isto muci kao zgaravica plus mjehur…

    Cure jel vas jos dolje boli/zateze/probada u podrucju maternice? Znam da se maternica sad siri i ja cijelo vrijeme osjetim nesto, pogotovo kod dizanja iz lezeceg polozaja kao da imam upalu misica dolje bol. Nisu vise oni menga grcevi. Neznam kako opisati… jos me i rez od carskog zateze i osjetim ga… zaboravila sam pitat gin, valjda je normalno…


    Mene isto zna zatezati, ne svaki dan, ali tipa jednom tjedno bas jako.. valjda je to sirenje i to bi trebao biti dobar znak☺️

    Sretno curke danas na pregledu

    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure, javim odmah 💋💋

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    I ja sam danas imala pregled 🌷
    Sve je super, prava mala bebica. Trudnoca je tocno velika po LH trakici tj ovulaciji, a to je 5 dana manje nego ZM. :) Ali dr nije korigirao termin, jer je u okviru tjedan dana.
    Izmjerio je i nuhalni, makar je rano i to je okej. Ostalo cemo na sljedecem pregledu.
    Izvadila sam krv za Panoramu (bome im puno treba) i nalaz bi trebao biti do kraja sljedeceg tjedna.
    Ukinuo mi je i utrogestane 🙏 pa se nadam da ce mucnine biti blaze.

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar doulita94

    doulita94

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Hej curke, pitanje za vas koje koristite Utrogestan vaginalne kapsule. Dal imate problem sa svrbežom, crvenilom, pečenjem i pucanjem kože u intimnom području? Meni je to za popii*… Najradije bih si stavila brusni papir u gaće umjesto uloška… Inače sam dosta osjetljiva dolje, uloške nisam mogla baš koristiti jer bi mi odmah izbili prištići, uglavnom sam koristila menst. čašicu kod menstruacija.. koristim taj utrogestan već 3 tjedna i dođe mi taj osjećaj i ode, ali sad je baš za izludjeti… neki mi kažu da je normalno da se pojavi svrbež od utrogestana, ali baš mi je grozno… najradije bih stavila brusni papir umjesto uloška 

    Tjedna tablica na stranici 114 ❤
    ➕ 24.10.2022.
    ❤️ 31.10.2022.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.