Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Veseljko

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    doulita94

    Hej curke, pitanje za vas koje koristite Utrogestan vaginalne kapsule. Dal imate problem sa svrbežom, crvenilom, pečenjem i pucanjem kože u intimnom području? Meni je to za popii*… Najradije bih si stavila brusni papir u gaće umjesto uloška… Inače sam dosta osjetljiva dolje, uloške nisam mogla baš koristiti jer bi mi odmah izbili prištići, uglavnom sam koristila menst. čašicu kod menstruacija.. koristim taj utrogestan već 3 tjedna i dođe mi taj osjećaj i ode, ali sad je baš za izludjeti… neki mi kažu da je normalno da se pojavi svrbež od utrogestana, ali baš mi je grozno… najradije bih stavila brusni papir umjesto uloška


    Hej i ja koristim utrice,i na pocetku mi je bilo tako kao i tebi bas bi me svrbez uhvatio ajme al Bogu hvala povuklo se samo od sebe…mucilo me dobrih tjedan ipo dana i stalo kasnije samo od sebe..mozda da uzmes neki melem ili mast cisto da ti ublazi svrab i iritaciju.

    🙋‍♀️23 - PCOS -letrozol metforim gynositol ovitrelle
    🙋28 - Losiji spermiogram radimo na poboljsanju
    8.11.22' ➕️
    Beta 10dpo 11.7 , 12dpo 33.50 , 18dpo 160.90
    22.11-prvi pregled-GV 8mm bez ploda
    01.12-veliki smo 7mm, imamo ❤️

  • Memi

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    SAYuRI sretno, čekamo lijepe vijesti 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Megii

    Megii

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    ružica

    Nove curke čestitke!!
    Megi, evo mzda ja nisam normalna, ali meni tvoja situacija s socijalnim ginekologom je van svake pameti!


    Ne sasvim si normalna,al postoji neko ko nije!
    Zvala sam sestru od priv gink.da se posavjetujem i kad je čula ime gink.samo je rekla Da da, učestalo se žale trudnice na njega, da nedaje uputnice bez njegovog pregleda te uvažava samo svoju procjenu. Danas idem na pregled kod njega i samo da je bebač dobro a njega mogu zadaviti i kasnije 😅😂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Lady super za dobar pregled 🤗 nek raste bubica 🥰
    Vidis kako se razlikuju dr od dr… mene moja ne zeli prije 12 tt za panoramu naruciti, a ni za kombinirani isto… a bas sam pitala jel se moze kombinirani npr raditi oko 10-11 tjedna pa onda panorama pa mi je rekla da se sve radi s 12 tjedana.

    Hvala ti :) 
    Jesi li razmisljala ici kod nekog drugog to obaviti?
    Ako si iz Zagreba, ja ide u Gineko i tamo ce ti sigurno napraviti.

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Inace se panorama radi od 9 tt

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Lady8

    Hvala ti :)
    Jesi li razmisljala ici kod nekog drugog to obaviti?
    Ako si iz Zagreba, ja ide u Gineko i tamo ce ti sigurno napraviti.

    Ma idem privatno i super sam zadovoljna s ginekologicom, uplatila sam cijeli paket vodenja trudnoce kod nje tako da nigdje drugdje do pred porod nemoram za apsolutno nista, ona mi je i 1.trudnocu vodila i to mi je bilo super. Ali ona nevoli puno cackat dolje ako nemora i ako nema potrebe, a ja sam nestrpljiva 🙈
    U 1.trudnoci sam isto tek u 12 tt bila na kombiniranom. Al ovaj puta sam toliko vise zabrinuta i u strahu i nestrpljiva, neznam zasto. Valjda jer sam sve jednom vec prosla i imam dijete pa je briga i veca…
    Kak si ti po tom pitanju?


    Tocno sam tako kao i ti. Prvu trudnocu nisam ma ni u pola brinula. Onda smo prosli neke teske stvari po rodenju i dijagnoze su bile lose ( sad je sve super). Tu sam osjetila taj strah i zato smo se odlucili ovaj put napraviti. A i nismo sami, vecina misli mi je na malome, tesko mi je otvoreno o tome da ne naidem na osude (strah me svega).
    Mozda da ju nazoves pa pitas ako te to muci, mozda popusti. Makar, ako ides za 4 tj to nije kasno. 
    Mirne misli i Uzivaj 🥰

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Barbi30

    Barbi30

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    doulita94

    Hej curke, pitanje za vas koje koristite Utrogestan vaginalne kapsule. Dal imate problem sa svrbežom, crvenilom, pečenjem i pucanjem kože u intimnom području? Meni je to za popii*… Najradije bih si stavila brusni papir u gaće umjesto uloška… Inače sam dosta osjetljiva dolje, uloške nisam mogla baš koristiti jer bi mi odmah izbili prištići, uglavnom sam koristila menst. čašicu kod menstruacija.. koristim taj utrogestan već 3 tjedna i dođe mi taj osjećaj i ode, ali sad je baš za izludjeti… neki mi kažu da je normalno da se pojavi svrbež od utrogestana, ali baš mi je grozno… najradije bih stavila brusni papir umjesto uloška


    Ja sam imala iste simptome, a ti simptomi su kao početak upale. Stavila me ginekologica na Utrogestan oralno te sam dobila vaginalete i kremicu. 

    👩1990 dg PCOSlike
    🧔1988 oligoasthenozoospermia

    Vinogradska
    09/22 IVF/ICSI
    Baby boy 💙-08.06.2023.

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Evo i mene sa pregleda 🥳 
    Sve je u redu, mali plod 2mm sto odgovara tacno u dan, imamo i srceeee😎😎 Ovaj put nema hematoma, mogu imati odnose i mogu dizati malenu, putovati… bas mi je pao kamen sa srca. Sljedeci pregled 05.12 za 10 dana…😜

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Lady8


    Mozda da ju nazoves pa pitas ako te to muci, mozda popusti. Makar, ako ides za 4 tj to nije kasno.
    Mirne misli i Uzivaj 🥰

    Da, vidjela sam da si vec pisala da je bilo nekih komplikacija nakon poroda ali da je sada sve u redu 🙏🙂
    Pa vjerujem da je i tu dodatna zabrinutost…
    Ma i mene ova moja todlerica okupira, al opet prode ti svasta kroz glavu…
    Ja bi sad u ovom kriticnom periodu imala najradje uzv 1x tjedno da mirnije spavam…
    Ma nije kasno s 12 tj, to mi je jasno samo sam komentirala kako je tebe dr puno ranije narucio.
    Hvala ti i tebi zelim mirnu trudnocu i da nam svima bude sve ok i da na ljeto imamo druge muke 😄

    Ma u smislu da mislim na njega, da je bilo kakav ishod kako bi to utjecalo na njega.
    Da, kod ovih je takva praksa koliko dam shvatila, da se napravi vec sa 10 tj cca.
    Ionako ce sve biti u redu ♥️

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Memi

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Evo i mene sa pregleda 🥳
    Sve je u redu, mali plod 2mm sto odgovara tacno u dan, imamo i srceeee😎😎 Ovaj put nema hematoma, mogu imati odnose i mogu dizati malenu, putovati… bas mi je pao kamen sa srca. Sljedeci pregled 05.12 za 10 dana…😜


    Odličnooo baš mi je drago…nadam se da će i meni u pon.reci da je sve ok…ti imaš pregled na moj rođendan a ja 6.12.kod svoje soc.nekako se pratimo…bitno da je sve ok…kako se osjećaš…kakve simptome imaš?

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.