Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Boky sretno! 🥰
    Sayuri na sto mislis zasto?

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Lady8

    Bokysretno! 🥰
    Sayuri na sto mislis zasto?

    Zasto si zavrsila na hitnoj zbog watchera?

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Lady8

    Bokysretno! 🥰
    Sayuri na sto mislis zasto?
    Zasto si zavrsila na hitnoj zbog watchera?


    Popodne sam se krenula osjecati cudno, nisam mogla zaspati i stalno sam pratila na Baby watcher, jer su i pokreti bili manje nego inace. Otkucaji bi inace bili preko 160, tada su bili 130…sto nije alarmantno, ali uz taj “los osjecaj” sam odlucila otici na hitnu. Da sam dosla nekoliko sati kasnije, dosla bi prekasno.

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    I moja beba je iz desnog jajnika 🙈 i prva je isto bila iz desnog ☺️
    Baby watcher je meni ginekologica posudila u prvoj trudnoci jer ja malu nisam skoro uopce osjecala zbog njenog polozaja i polozaja posteljice. To mi je spasilo zivce i zdravi razum. Nisam svaki dan slusala al ako bi se sjetila da ju duze nisam osjetila sam kratko upalila.
    Sad razmisljam kupiti da imam isto da budem mirnija… ovaj koji mi je ona posudila je neki za 500njak kn tu kod nas… a vidim na aliexpresu da ima jeftinijih od 100njak kn na dalje. Jesu ti dobri? Koje vi imate?

    Ima na Facebook marketu skoro pa novih po 200,300 kn…ja cu to malo izviditi. Svoj sam poslala dalje 

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Posudila sam ga, ali s alija je. Koštao je nekih 150 kn.Sayuri, sad sam zapravo guglala što je nuhalni nabor uopće.. Na prošlom pregledu mi je rekla da neće ni mjeriti jer vidi da je odličan.

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

  • Lola2307

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Od kad se moze koristiti baby watcher? Cini mi se super za nas paranoike🤣 meni je jucer bio prvi pregled kod opce, i rekla je da se krajem 12 mj narucim na kombinirani pregled i onda kod nje tek u 1. mjesecu. Mislite da je to ok?

  • Lola2307

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Lady8

    SAYuRI

    Lady8

    Bokysretno! 🥰
    Sayuri na sto mislis zasto?
    Zasto si zavrsila na hitnoj zbog watchera?

    Popodne sam se krenula osjecati cudno, nisam mogla zaspati i stalno sam pratila na Baby watcher, jer su i pokreti bili manje nego inace. Otkucaji bi inace bili preko 160, tada su bili 130…sto nije alarmantno, ali uz taj “los osjecaj” sam odlucila otici na hitnu. Da sam dosla nekoliko sati kasnije, dosla bi prekasno.

    Lady8 ovo se dogodilo u prvoj trudnoci?

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Lola2307

    Lady8

    SAYuRI

    Lady8

    Bokysretno! 🥰
    Sayuri na sto mislis zasto?
    Zasto si zavrsila na hitnoj zbog watchera?

    Popodne sam se krenula osjecati cudno, nisam mogla zaspati i stalno sam pratila na Baby watcher, jer su i pokreti bili manje nego inace. Otkucaji bi inace bili preko 160, tada su bili 130…sto nije alarmantno, ali uz taj “los osjecaj” sam odlucila otici na hitnu. Da sam dosla nekoliko sati kasnije, dosla bi prekasno.
    Lady8 ovo se dogodilo u prvoj trudnoci?

    Da…
    Slušajte svoje instinkte ♥️ Oni su zapravo sve za nasu djecu.

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Lady8

    SAYuRI

    Lady8

    Bokysretno! 🥰
    Sayuri na sto mislis zasto?
    Zasto si zavrsila na hitnoj zbog watchera?

    Popodne sam se krenula osjecati cudno, nisam mogla zaspati i stalno sam pratila na Baby watcher, jer su i pokreti bili manje nego inace. Otkucaji bi inace bili preko 160, tada su bili 130…sto nije alarmantno, ali uz taj “los osjecaj” sam odlucila otici na hitnu. Da sam dosla nekoliko sati kasnije, dosla bi prekasno.

    U kojem tjednu se to dogodilo? Zasto prekasno? Ako ti nije problem da ispricas…😘

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁

  • Memi

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Boky sretno, čekamo lijepe vijesti 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.