Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Memi

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    E da što se tiče baby watchera imam ja i također jedva čekam da ga mogu početi koristiti...meni osobno super stvar...još da ima i neki kućni mini uzv ne bi bilo loše 😃

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Lady8

    SAYuRI

    Lady8

    Bokysretno! 🥰
    Sayuri na sto mislis zasto?
    Zasto si zavrsila na hitnoj zbog watchera?

    Popodne sam se krenula osjecati cudno, nisam mogla zaspati i stalno sam pratila na Baby watcher, jer su i pokreti bili manje nego inace. Otkucaji bi inace bili preko 160, tada su bili 130…sto nije alarmantno, ali uz taj “los osjecaj” sam odlucila otici na hitnu. Da sam dosla nekoliko sati kasnije, dosla bi prekasno.
    U kojem tjednu se to dogodilo? Zasto prekasno? Ako ti nije problem da ispricas…😘

    37. Dogodila se fetomateralna transfuzija.
    Obrnuo se krvotok. Iskrvario je u mene 2/3 svoje krvi, znaci skoro sve. Ctg je bio patološki ali ne toliko alarmantan. Srecom jedna dr je dosla i prepoznala situaciju. Inace doktor ovo ili ne dozivi u karijeri ili dozivi jednom sa lošim ishodom. Ona je imala prije nas i jedno i drugo. Sva sreca nisu mi pustili drip kojim su ga htjeli “razbuditi”, jer to bi ga dokrajčilo. Hitan carski. Reanimacija. Apgar 2. Transfuzija i koma, prebačen je na Rebro i tu se nastavila borba. 4 dana ga nisam vidjela, niti smo znali da li ce ostati ziv. Dijagnoze su bile koma.
    Kazu da ga je spasio mamin instinkt i netko sa neba. Pravo je cudo, zaista. Svi nalazi nakon izlaska iz bolnice su bili uredni, nikakvih tragova ostecenja na mozgu.
    Inace ovome se nikada ne sazna uzrok. Posteljica i sve je islo na patologiju i sve je uredno bilo.

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Lady srašno za pročitati, super da je sve dobro prošlo 🤗
    Boky sretno, izdrži 💪
    Sayuri super da je sve u redu, uživaj sad..
    Meni je idući pregled 8.12.

    24.9.22.➕💙

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Ja sam u 12. tjednu i pronašla sam otkucaje s baby watcherom. Ali ne namjeravam ga često koristiti, čisto ponekad da čujem srdašce.Lola, mislim da je to ok. Svakih 4-5 tjedana ide pregled.

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

  • Lola2307

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Lady8

    SAYuRI

    Lady8

    SAYuRI

    Lady8

    Bokysretno! 🥰
    Sayuri na sto mislis zasto?
    Zasto si zavrsila na hitnoj zbog watchera?

    Popodne sam se krenula osjecati cudno, nisam mogla zaspati i stalno sam pratila na Baby watcher, jer su i pokreti bili manje nego inace. Otkucaji bi inace bili preko 160, tada su bili 130…sto nije alarmantno, ali uz taj “los osjecaj” sam odlucila otici na hitnu. Da sam dosla nekoliko sati kasnije, dosla bi prekasno.
    U kojem tjednu se to dogodilo? Zasto prekasno? Ako ti nije problem da ispricas…😘
    37. Dogodila se fetomateralna transfuzija.
    Obrnuo se krvotok. Iskrvario je u mene 2/3 svoje krvi, znaci skoro sve. Ctg je bio patološki ali ne toliko alarmantan. Srecom jedna dr je dosla i prepoznala situaciju. Inace doktor ovo ili ne dozivi u karijeri ili dozivi jednom sa lošim ishodom. Ona je imala prije nas i jedno i drugo. Sva sreca nisu mi pustili drip kojim su ga htjeli “razbuditi”, jer to bi ga dokrajčilo. Hitan carski. Reanimacija. Apgar 2. Transfuzija i koma, prebačen je na Rebro i tu se nastavila borba. 4 dana ga nisam vidjela, niti smo znali da li ce ostati ziv. Dijagnoze su bile koma.
    Kazu da ga je spasio mamin instinkt i netko sa neba. Pravo je cudo, zaista. Svi nalazi nakon izlaska iz bolnice su bili uredni, nikakvih tragova ostecenja na mozgu.
    Inace ovome se nikada ne sazna uzrok. Posteljica i sve je islo na patologiju i sve je uredno bilo.

    Uf bas grozno.. cudo kako taj majcin instinkt radi, stvarno ga treba slusati. 

  • Avatar tonkica1509

    tonkica1509

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Bokić svima, evo ja friška 4+3. Naručena na prvi pregled tek 19.12., ne znam kako ću dotad. Ali inače se osjećam ok, mirisi vrlo intenzivni, cice bole ko lude, lagani pritisak u donjem dijelu trbuha, pa napadi mučnine. Sve neka klasika. Jedino što već imam trbuščić. Nije li prerano? Sretno svimaaaa

  • Avatar JanoševEla

    JanoševEla

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    jutro svima
    Tonkica dobrodošla ❤️Ja danas imam ultrazvuk u 11:30 😊 , jako sam uzbuđena 😊Ako mi neko može pomoć , zanima je dali je koja od vas vadila krv pa da je nalaz pokazao da je anemična ? Ja jesam , pijem Prenatal i ginekolog rekao da će napisat još neke tablete.
    Jel mislite da je to zabrinjavajuće ? Možda vam zvuči glupo....ja se brinem 🙄

  • Avatar JanoševEla

    JanoševEla

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Thinkpurple hvala na odgovoru , nije prvi pregled ali prošli put se samo vidjela gestacijska vrečica i žumanjčana , sad sam sedmi tjedan 😊 
    Javim se kad obavim ❤️

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    JanosevEla sretno i javi se! Jel to prvi pregled? Koliko si trudna?
    Moja sogorica je pila tablete normalno sve, samo je morala paziti na prehranu jer je imala problema s probavom od tableta.
    .
    Cure mene i dalje muci grlobolja, bas mi je bolno i suho grlo, crveno cak, temp nemam… pijem vocni caj s medom i limunom, cuclam med, jedem voce… sta smijemo mi trudnice? Sve sta citam pise nista a pogotovo ne u 1.tromjesjecju dok se sve razvija…

    Jesi probala sa Isla pastilama?

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

  • Lola2307

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    tonkica1509

    Bokić svima, evo ja friška 4+3. Naručena na prvi pregled tek 19.12., ne znam kako ću dotad. Ali inače se osjećam ok, mirisi vrlo intenzivni, cice bole ko lude, lagani pritisak u donjem dijelu trbuha, pa napadi mučnine. Sve neka klasika. Jedino što već imam trbuščić. Nije li prerano? Sretno svimaaaa

    I ja sam rano pocela dobivati trbuh.. sad se vec dobro vidi haha 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.