Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Posudila sam ga, ali s alija je. Koštao je nekih 150 kn.

    Sayuri, sad sam zapravo guglala što je nuhalni nabor uopće.. Na prošlom pregledu mi je rekla da neće ni mjeriti jer vidi da je odličan.

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • Lola2307

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Od kad se moze koristiti baby watcher? Cini mi se super za nas paranoike🤣 meni je jucer bio prvi pregled kod opce, i rekla je da se krajem 12 mj narucim na kombinirani pregled i onda kod nje tek u 1. mjesecu. Mislite da je to ok?

    [tickerfactory.com]

  • Lola2307

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Lady8

    SAYuRI

    Lady8

    Bokysretno! 🥰
    Sayuri na sto mislis zasto?

    Zasto si zavrsila na hitnoj zbog watchera?
    Popodne sam se krenula osjecati cudno, nisam mogla zaspati i stalno sam pratila na Baby watcher, jer su i pokreti bili manje nego inace. Otkucaji bi inace bili preko 160, tada su bili 130…sto nije alarmantno, ali uz taj “los osjecaj” sam odlucila otici na hitnu. Da sam dosla nekoliko sati kasnije, dosla bi prekasno.


    Lady8 ovo se dogodilo u prvoj trudnoci?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Lola2307

    Lady8

    SAYuRI

    Lady8

    Bokysretno! 🥰
    Sayuri na sto mislis zasto?

    Zasto si zavrsila na hitnoj zbog watchera?
    Popodne sam se krenula osjecati cudno, nisam mogla zaspati i stalno sam pratila na Baby watcher, jer su i pokreti bili manje nego inace. Otkucaji bi inace bili preko 160, tada su bili 130…sto nije alarmantno, ali uz taj “los osjecaj” sam odlucila otici na hitnu. Da sam dosla nekoliko sati kasnije, dosla bi prekasno.

    Lady8 ovo se dogodilo u prvoj trudnoci?


    Da…
    Slušajte svoje instinkte ♥️ Oni su zapravo sve za nasu djecu.

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Lady8

    SAYuRI

    Lady8

    Bokysretno! 🥰
    Sayuri na sto mislis zasto?

    Zasto si zavrsila na hitnoj zbog watchera?
    Popodne sam se krenula osjecati cudno, nisam mogla zaspati i stalno sam pratila na Baby watcher, jer su i pokreti bili manje nego inace. Otkucaji bi inace bili preko 160, tada su bili 130…sto nije alarmantno, ali uz taj “los osjecaj” sam odlucila otici na hitnu. Da sam dosla nekoliko sati kasnije, dosla bi prekasno.


    U kojem tjednu se to dogodilo? Zasto prekasno? Ako ti nije problem da ispricas…😘

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Memi

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Boky sretno, čekamo lijepe vijesti 

    [tickerfactory.com]

  • Memi

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    E da što se tiče baby watchera imam ja i također jedva čekam da ga mogu početi koristiti…meni osobno super stvar…još da ima i neki kućni mini uzv ne bi bilo loše 😃

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Lady8

    SAYuRI

    Lady8

    Bokysretno! 🥰
    Sayuri na sto mislis zasto?

    Zasto si zavrsila na hitnoj zbog watchera?
    Popodne sam se krenula osjecati cudno, nisam mogla zaspati i stalno sam pratila na Baby watcher, jer su i pokreti bili manje nego inace. Otkucaji bi inace bili preko 160, tada su bili 130…sto nije alarmantno, ali uz taj “los osjecaj” sam odlucila otici na hitnu. Da sam dosla nekoliko sati kasnije, dosla bi prekasno.

    U kojem tjednu se to dogodilo? Zasto prekasno? Ako ti nije problem da ispricas…😘


    37. Dogodila se fetomateralna transfuzija.
    Obrnuo se krvotok. Iskrvario je u mene 2/3 svoje krvi, znaci skoro sve. Ctg je bio patološki ali ne toliko alarmantan. Srecom jedna dr je dosla i prepoznala situaciju. Inace doktor ovo ili ne dozivi u karijeri ili dozivi jednom sa lošim ishodom. Ona je imala prije nas i jedno i drugo. Sva sreca nisu mi pustili drip kojim su ga htjeli “razbuditi”, jer to bi ga dokrajčilo. Hitan carski. Reanimacija. Apgar 2. Transfuzija i koma, prebačen je na Rebro i tu se nastavila borba. 4 dana ga nisam vidjela, niti smo znali da li ce ostati ziv. Dijagnoze su bile koma.
    Kazu da ga je spasio mamin instinkt i netko sa neba. Pravo je cudo, zaista. Svi nalazi nakon izlaska iz bolnice su bili uredni, nikakvih tragova ostecenja na mozgu.
    Inace ovome se nikada ne sazna uzrok. Posteljica i sve je islo na patologiju i sve je uredno bilo.

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Lady srašno za pročitati, super da je sve dobro prošlo 🤗
    Boky sretno, izdrži 💪
    Sayuri super da je sve u redu, uživaj sad..
    Meni je idući pregled 8.12.

    24.9.22.➕💙
    [tickerfactory.com]

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Ja sam u 12. tjednu i pronašla sam otkucaje s baby watcherom. Ali ne namjeravam ga često koristiti, čisto ponekad da čujem srdašce.

    Lola, mislim da je to ok. Svakih 4-5 tjedana ide pregled.

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.