Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lady256

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Helou trudnice 😍
    Evo i mene tu, prije 2 dana ugledala ➕, iako nisam ni trebala raditi test, znala sam tocno da je to TO 😂 M jos ni ne kasni, al eto, samo sam sebi dokazala da je tako ☺️
    Termin 29.6.
    Za sad se osjecam skroz dobro, tu i tamo mi dode malo mucno, al prode kroz par sekundi do minutu, jedino su cice vece i malo bolne.. I to me bas brine, ujutro se budim s mislima- jesam ja stvarno trudna? 🙊

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    marta96

    Rekla ja svojoj mlađoj sestri napokon, ona sva sretna, a ja kako se bojim da ne prokrvarim itd, a ona ma kakvo krvarenje sve bude to dobro. Ona imala rizičnu T od prvog do zadnjeg dana jer je prije operirala endometriozu.. Imala mirovanje i terapiju, a od svega se držala terapije.. Cijelu trudnoću lunjala okolo🤦‍♀️😂 rodila dan nakon termina kaže nije ni osjetila porod, beba 4kg bila😇 totalno me ohrabrila❤️ kaže ona dr ti uvijek govore mirovanje jer misle da je to najbolje, ona mlada i luda pa sve radila po svojem. Kaže malo prokrvarila u 5mj, otisla na pregled sve bilo dobro. Kaže ne boj se ničega. Inače mlađa je 4 godine, ona rodila s 20. E da, jos je imala i hematom. Mlada i luda❤️🍀


    Operirala sam septum maternice i jos su mi radili laparaskopiju u 10/2019. Dva mjeseca kasnije sam zatrudnila.
    Odmah na početku mi bio hematom.
    Preporuka bilo mirovanje i duphaston.
    I poslušala sam jer iza sebe imam puno uspona padova i dva anđela. Jednostavno nisam mogla podnijeti novi poraz 
    Ali zato cim smo usli u 15ti tjedan i sve je bilo u redu uz dozvolu ginekologa sam bila u klubu trudnica na vježbama do termina praktički.
    Rodila dan pred termin.
    Skakanje po lopti na spomen induciranog i veliki inat.
    Mala je tri i pol sata kasnije bila vani.
    Bila bi i prije da su doktori malo ozbiljnije shvatili kad sam im dva sata govorila da imam nagon za kakiti (nakon milijun moljakanja i pogleda dolje odmah su me slali u box)

    Tako da nije svako mirovanje za zlo. Bolje i malo pretrpiti za slatki cilj ❤️❤️

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1145

    Prijavi adminu

    Demetria

    marta96

    Rekla ja svojoj mlađoj sestri napokon, ona sva sretna, a ja kako se bojim da ne prokrvarim itd, a ona ma kakvo krvarenje sve bude to dobro. Ona imala rizičnu T od prvog do zadnjeg dana jer je prije operirala endometriozu.. Imala mirovanje i terapiju, a od svega se držala terapije.. Cijelu trudnoću lunjala okolo🤦‍♀️😂 rodila dan nakon termina kaže nije ni osjetila porod, beba 4kg bila😇 totalno me ohrabrila❤️ kaže ona dr ti uvijek govore mirovanje jer misle da je to najbolje, ona mlada i luda pa sve radila po svojem. Kaže malo prokrvarila u 5mj, otisla na pregled sve bilo dobro. Kaže ne boj se ničega. Inače mlađa je 4 godine, ona rodila s 20. E da, jos je imala i hematom. Mlada i luda❤️🍀

    Operirala sam septum maternice i jos su mi radili laparaskopiju u 10/2019. Dva mjeseca kasnije sam zatrudnila.
    Odmah na početku mi bio hematom.
    Preporuka bilo mirovanje i duphaston.
    I poslušala sam jer iza sebe imam puno uspona padova i dva anđela. Jednostavno nisam mogla podnijeti novi poraz
    Ali zato cim smo usli u 15ti tjedan i sve je bilo u redu uz dozvolu ginekologa sam bila u klubu trudnica na vježbama do termina praktički.
    Rodila dan pred termin.
    Skakanje po lopti na spomen induciranog i veliki inat.
    Mala je tri i pol sata kasnije bila vani.
    Bila bi i prije da su doktori malo ozbiljnije shvatili kad sam im dva sata govorila da imam nagon za kakiti (nakon milijun moljakanja i pogleda dolje odmah su me slali u box)

    Tako da nije svako mirovanje za zlo. Bolje i malo pretrpiti za slatki cilj ❤️❤️


    Naravno, ali si nekad mislim da mi je barem biti moja sestra da se ne zamaram sa tim🤷‍♀️ a ja paničar uvijek.. 

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    TRUDNICE I PREGLEDI 🥰

    Chappie - danas ♥️🤰

    Niki777 - sutra ♥️🤰

    Antares - sutra ♥️🤰

    MissR - sutra ♥️🤰

    Visibaba07 - sutra ♥️🤰

    IK_26 - 20.10.♥️🤰

    Hope - 20.10.♥️🤰

    Sweety - 21.10.♥️🤰

    Ayzis - 21.10.♥️🤰

    MMMartinaaa - 22.10.♥️🤰

    Tonkica - 25.10.♥️🤰

    marta96 - 25.10.♥️🤰

    Gabi12 - 26.10.♥️🤰

    Lovely_ - 27.10.♥️

    Atina25 - 2.11.♥️🤰

    Ninnek - 3.11.♥️🤰

    Demetria - 8.11.♥️🤰

    Teab - 9.11. ♥️🤰

    Lida - 10.11. ♥️🤰

    Pepika - 15.11.♥️🤰
    .
    Chappie sretno na pregledu danas 🤞♥️

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar Sweety

    Sweety

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Jutro svima, nadam se da ste sve dobro? Ja evo neki dan se pohvalilia kako u prvoj trudnoci skoro nisam imala nikakvih simptoma, da bi me u ovoj drugoj uhvatilo donji dio kicme, blage mucnine, bolne grudi,  cak i hemoroidi u 7.tjednu, uzas. A uz sve to jos mi je curica bila bolesna, viroza, nervozna,temperatura…nemam uopce vremena za svoje tegobe, tako da cure koje nemate djecu, iskoristite vrijeme za sebe ❤❤
    Chappie sretno na pregledu danas 🤞🤞

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tea_tea

    tea_tea

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Cure, znaci u totalnoj sam panici! Danas mi je 5+3tt, i dobila sam neki ful slabi smeđi iscjedak uz povremene grčeve, plus to, još sam i u izolaciji zbog Covida, jako se bojim, gin. mi se ne javlja. 

    tea_tea
    👩‍🦰 27
    🧔30
    - 09.10 ➕ ❤️

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Chappie sretno danas 🍀
    Tea smeđi iscjedak je “normalan” dok nema svježe krvi..

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Jutro cure,
    Chappie sretno na pregledu..
    Meni dan počeo katastrofa, nadam se da će ljepše zavrsiti,malo mi hormoni divljaju moram se skulirat.. Trenutno sam na poslu zakasnila 40 min pa cu morat ostat duze a neda mi seee. Opet su mi prestali svi simptomi,mučnina, cike, trbuh splasnuo sad me opet oprao neki strah da nesto nije kako treba bit, joooj..

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1145

    Prijavi adminu

    Atina25

    Jutro cure,
    Chappie sretno na pregledu..
    Meni dan počeo katastrofa, nadam se da će ljepše zavrsiti,malo mi hormoni divljaju moram se skulirat.. Trenutno sam na poslu zakasnila 40 min pa cu morat ostat duze a neda mi seee. Opet su mi prestali svi simptomi,mučnina, cike, trbuh splasnuo sad me opet oprao neki strah da nesto nije kako treba bit, joooj..


    Ja sam uzela ovaj tjedan godišnji 🙈 a točno smo u banani s tim strahom uvijek. Bit će sve dobro ❤️

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar missR

    missR

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Chappie sretno danas, vrati nam se s lijepim vijestima 😊
    Atina za dan, dva ce ti opet svi simptomi biti nazad. Meni stalno dolaze i odlaze i isto tako brinem ko ti pa se vrate brzo 💕
    Marta odmaraj na godisnjem sto vise i mozda stane iscjedak kroz koji dan pa da ga bolje iskoristis 😊😘
    Lovely grozne su te mucnine 🤮 i ja se nadam da ih nece bit nakon prvog tromjesecja.

    Meni je sutra pregled i krece lagana nervoza sad. 🙈

    Trudimo se od 8/2020
    Missed ab 2/2021 9TT 🤍🕊
    PCOS
    13.9.2021.➕ 🌈 🐥
    05/2022. 🥰🧸❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.