Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Antares

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Chappie, sretno danas. ❤

    Mene opet bole sise. Imam osjecaj da su trostruke, a do sad nije bilo simptoma. 
    I jela sam grah u petak.  O boze kakva pogreška. Vec dva dana izgledam ko da sam trudna 6 mj. 😁

    Sutra nastupamo. Valjda je sve ok. Drzim nam fige, curke. 
    🥰

    👦30
    🙍‍♀️32
    + 13.9.2021. 🥳
    5.10.2021. ❤ 6+6 (uzv 6+2)
    19.10.2021. missed ab 🖤

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim trudnicama :) Da se i ja konačno prebacim na ovu temu i predstavim :) Već imamo jednu curicu od godinu i devet mjeseci i sada smo konačno opet uspjeli ostvariti trudnoću. Iako je još dosta rano i čekamo prvi uzv 28.10., optimistični smo i molimo se da sve bude školski do “fajrunta”. 😊❤️ Sretno nam i družimo se 😊🖐️

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Hvala cure, pregled je tek u 15h. 😏 ko ce ga docekat… muka mi je svako jutro i podne do predvecer.. bas ono odvratno… ne povracam ali cijeli dan ta mucnina.. jucer sam popodne samo stapice jela jer sve drugo mi je bilo gadljivo. Evo ujutro kornfleks i jogurt.. i naravno nakon toga muka na najjace.. drugih simptoma nemam.. idem malo pospremat po kuci. 

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Chappie sretno ❤️🙏

    Ja sam stalno gladna, a ne smijem si uvijek udovoljavati da ne dobijem 30 kg🤦‍♀️😂 i danas je grah kod mene na jelovniku haha 🙈 
    Inace imam danas vađenje krvne grupe, i u srijedu ostatak pa se moram paziti prehrane i slatkog 🤔 

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Lady256

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Atina25

    Jutro cure,
    Chappie sretno na pregledu..
    Meni dan počeo katastrofa, nadam se da će ljepše zavrsiti,malo mi hormoni divljaju moram se skulirat.. Trenutno sam na poslu zakasnila 40 min pa cu morat ostat duze a neda mi seee. Opet su mi prestali svi simptomi,mučnina, cike, trbuh splasnuo sad me opet oprao neki strah da nesto nije kako treba bit, joooj..


    I meni je tako poceo dan… Mislila sam da je sve prestalo, a mislim da sam si ipak, sve to umislila. 
    Probudila sam se u pola 6 ujutro i odma radila jos jedan test, u pola 10 drugi, da vidim dal crtice tamne.. I dobro je, umirilo me to malo.

    Uzasan je taj strah koji moramo prolaziti, kad konacno ugledamo plusic 😔
    Bit ce sve okej 🤰

  • Avatar Ayzis

    Ayzis

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Cure moje, nije me baš bilo ovih dana, odmarala sam od svega. 
    Nikako zaliječit taj mjehur, išla sam vadit urinokulturu jutros pa sad čekam četvrtak i pregled kod ginekologice da vidim jel bakterija. Držite fige da nije. 🤞
    Inače, ja sam sad 6+2 i zadnjih tjedan dana me peru mučnine od jutra do navečer. Jučer mi je od pogleda na neke komade bijelog namještaja bilo još više zlo 😂 
    Nisam još ni jednom povratila fala bogu i imam apetita, mlatim po mandarinama i limunadi non stop, pretvorit ću se u agrum.  
    Osim mučnina, napuhnuta sam od prvog dana jedva hlače zakopčam 😂 Od čega je ta nadutost ovak rano? 

    Chappie sretno na pregledu danas ❤️, vidim mi dijelimo iste patnje po mučninama. Jel ima išta da tebi pomaže? 
    Hrabrica dobro nam došla 🥰

    🙋‍♀️31 👱‍♂️34
    ➕ 30.9.
    11.10. UZV - gv 3 mm (5+2)
    21.10. UZV - 💓 4,9 mm (6+5)
    04.11. UZV - 💓 1,9 cm (8+5)

  • Avatar Ayzis

    Ayzis

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Atina25

    Jutro cure,
    Chappie sretno na pregledu..
    Meni dan počeo katastrofa, nadam se da će ljepše zavrsiti,malo mi hormoni divljaju moram se skulirat.. Trenutno sam na poslu zakasnila 40 min pa cu morat ostat duze a neda mi seee. Opet su mi prestali svi simptomi,mučnina, cike, trbuh splasnuo sad me opet oprao neki strah da nesto nije kako treba bit, joooj..


    Ma to nema veze, nemoj odmah misliti negativno. Bit će sve super, sve ide kako treba, opusti se i uživaj. 

    Ja opće ne želim te crne misli u glavi, idem na pregled i očekujem da će sve biti dobro. Ne znači nam ionako ništa danima unapred se bedirati zbog potencijalnog lošeg ishoda. Ako mora bit, bit će, ne možemo ionako ništa spriječiti. 😘

    🙋‍♀️31 👱‍♂️34
    ➕ 30.9.
    11.10. UZV - gv 3 mm (5+2)
    21.10. UZV - 💓 4,9 mm (6+5)
    04.11. UZV - 💓 1,9 cm (8+5)

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    tea_tea

    Cure, znaci u totalnoj sam panici! Danas mi je 5+3tt, i dobila sam neki ful slabi smeđi iscjedak uz povremene grčeve, plus to, još sam i u izolaciji zbog Covida, jako se bojim, gin. mi se ne javlja.

    Iscjedak je normalan takve boje dok kratko traje i nije svježa krv….probaj svakako dobiti ginekologa.
    .
    Chappie sretno na pregledu, sretno i curama sutra za slučaj da ne stignem tipkati Niki777 ,Antares ,MissR,Visibaba07

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Ayzis

    Ayzis

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Niki777

    Dobrodošle nove cure!
    Mene zanima da li su ikome bradavice suhe i hrapave? Čime bi se njih moglo mazati za hidrataciju? Ima li nešto posebno za tu namjenu?


    Meni nisu hrapave, ali me znaju svrbiti, što nikad prije nisam iskusila.  🙊

    Možda da probaš mazati sa bademovim uljem ili nekim drugim uljem kojeg planiraš koristiti kasnije protiv strija. 🤷‍♀️

    🙋‍♀️31 👱‍♂️34
    ➕ 30.9.
    11.10. UZV - gv 3 mm (5+2)
    21.10. UZV - 💓 4,9 mm (6+5)
    04.11. UZV - 💓 1,9 cm (8+5)

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    I mene znaju nekad svrbit  Mislim da sve imamo svoje strahove u toku trudnoće i strepimo doslovno od jednog do drugog pregleda. Gledamo simptome, osluškujemo i stalno tražimo neku novu potvrdu da je sve ok…bar je meni tako 🤷‍♀️

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.