Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar missR

    missR

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Nove trudnice dobro dosle 😃
    Demetria hvala ti💕

    Trudimo se od 8/2020
    Missed ab 2/2021 9TT 🤍🕊
    PCOS
    13.9.2021.➕ 🌈 🐥
    05/2022. 🥰🧸❤️

  • Avatar missR

    missR

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Niki znam da ima krema od biobaze Mama se zove za bradavice u trudnoci i nakon 😊

    Trudimo se od 8/2020
    Missed ab 2/2021 9TT 🤍🕊
    PCOS
    13.9.2021.➕ 🌈 🐥
    05/2022. 🥰🧸❤️

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Knjizničarka, Hrabrica Dobrodošle 
    Neka nam svima bude super na temi, ma mene operu crne misli jer se stresiram nekad bezveze pa onda me strah da sve to utječe.. Ja cu se isto pretvorit u majonezu ili agrum,pita me za jest većinom mandarine,narance,limun ili sendviče. Čim pomislim na nesto drugo odmah me lovi slabina i neka muka..
    Ja sam si od biobaze kupila onu mama kremu za mazanje nakon tuširanja, ona m ije bila odlična u prvoj trudnoći pa sam si je odmah kupila :)
    MissR, Ayzis Hvala vam cure na utjehi nekad treba tako nesto pročitati da   da će sve biti dobro. 
    Ja nisam obavjestila obiteljskog liječnika jer mi sve uputnice piše gin :)

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Lota 🌼

    Lota 🌼

    Broj poruka: 299

    Prijavi adminu

    Helou cure. 
    Nisam bas tako aktivna u tipkanju, ali vas citam konstantno, pogotovo na poslu kad imam viska vremena. 
    Uglavnom, vidim da dosta cura pise da ima zatvor, to mi sad stvara upitnik, jer sam ja u 8tt, a nista od zatvora (da ne prizovem), cak stovise, suprotno. Ne znam ima li koja jos a da nema problema sa time ? 
    Svima zelim skolsku trudnocu od ❤ 

    🧔 -32
    👩 -32
    ( prve trudnoce )
    06/2021 - spontani u 6tt 👼
    11/2021 - missed ab u 11tt 👼
    🌸 2/2023 - baby S 🌸
    • Trombofilija (PAI 4G/4G + MTHFR) - Asp. + Noval.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    U kauflandu sam kupila krokice one kukuruzne gabrieli.. i eto to mi malo pomaze da mi smiri mucninu. Samo bi nesto suho jela.. a onda necu moc na wc tri dana ako tak nastavim. Pa mislim da su ovi krokici ok solucija.. kao da jedem palentu u obliku krokica haha

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Došli su mi nalazi krvi sa mikrobiologije, i piše da mi je CMV Citomegalovirus IGg 30 znači pozitivan, da sam preboljela taj virus ali sad me strah da nije to bio ovaj virus kojeg sam pokupila sa 5 tj trudnoće  da li koja zna kako se to moze otkriti,da li je zaraza bila prije trudnoće ili? Evo jos malo razloga za brigicu. Inače CMV IGM mi je negativan, piše da je jako opasan u trudnoći 

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Pepika

    Broj poruka: 282

    Prijavi adminu

    Na brzinu sam vas samo proletjela mene od utorka peru mucnine na najjace, sve kaj stavim u usta ode i van 😥 skroz razlicita i neugodnija trudnica od prve koja je bila idealna
    Sretno curama koje ovih dana imaju pregled neznam kolko cu stic popratiti
    Tea ako je iscjedak smedi to je jos ok, bitno da nema svijeze krvi, svakako obavjesti gin o tome
    Knjiznicarka zasto obavjestit ob ljecnika?
    Za bradavice nemam sta pametno za rec moje su takve suhe od kad sam rodila 😂 iako sam prestala dojit znam namazat kremom iz dma za bradavice i bude ok ali to je kratkotrajna pomoc

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Knjižničarka dobrodošla u klub :)) Ja ti pijem folnu i po preporuci doktora uzimam terapiju utrogestanom . Ne bi bilo loše da obavijestiš svog ginekologa o plusiću kako bi mogla dobiti termin za prvi uzv :) Od njega ćeš svakako dobivati uputnice za dalje :)  I nek ti je uredna školska trudnoća :) Što se tiče crnih misli, Atina i ja isto često proživljavam strahove, maltene na dnevnoj bazi. Pa se umirim, pa nešto loše pročitam i opet krenu brige…i tako u krug…Zato jedva čekam vidjeti da malo junačko srčeko kuca <3 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Hrabrica Vjerujem to srčeko baš umiri nekako, čim prokuca je već lakše,ma normalno je da imamo te neke strahove,mislim se kako su naše mame, moja je imama 3 gin.pregleda u cijeloj trudnoći + dolazio im je dr iz Rijeke jer smo živjeli u malom mjestu pa nije bilo tamo doktora. Sve će biti dobro  

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Dobrodošle nove curke, sutra vas stavim na listu pregleda 😁🥳
    Moja svekrva isto imala 3 pregleda u trudnocama, kaze ovo sad je pretjerivanje jer nas samo stresira a vecinu toga ne možemo promijeniti, inace zena radi na pedijatriji.
    Djaba mi sto ona prica 😂, prosli tjedan mi je cak protekao ok nakon pregleda, od danas opet nervoza ,isto crne misli da sta ce biti do sljedeceg pregleda itd. Ubi Boze 🙉🤦

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.