Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tini_

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Atina25

    Principessa da tako je a mozes si i to iz 2022 isto ostaviti za tada :)
    Tini e isto tako su nama rekli sad meni je najgore sta on doslovno urla sa je žedan i da hoće pit,ono bas za izludit a kao trebamo čekati dva sata da mu damo žlicu čaja 🥴🥴🥴 bas se nadam da neću ja pobrat tu beštiju. Nasi na hitnoj hvala bogu uvijek prime ja inače nisam paničari,sve je to dječje kod dr idemo bas kad moramo pogotovo sad kad je korona ni ne da mi se ako nije Nes ozbiljno al njemu se jezik osusio i poplavila usta pa smo isli. Hitna pedijatrija nam je 5 min od kuće. HVALA za Info svakako 😘😘♥️


    To je najgore kad place da je zedan, a ti ne možeš ništa. Sjećam se kako je moj molio, srce ti se slama, a ne možeš mu dati. 
    Ja sam isto iz Pule, pa smo zato dobile istu informaciju 😁 I mi smo 5 min od hitne i uvijek nas prime bez problema i kažu da dođemo ako bilo što trebamo, ali taj put smo zvali jer je doslovno svakih 5 min povracao pa su nam rekli da bi ga i oni samo dva sata držali bez ičega i to je to. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Ja se od ponedjeljka vracam vjezbanju. Veselim se malo kretanju. Suprug je danas procitao u knjizi da je idealno vrijeme za povratak vjezbanju i rekao je ako pose tu, mozes i ti ici od ponedjeljka. Planiram ici kupit tajice malo vece, i vratit se vjezbanju. Jedva cekam iskreno.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ina85

    Ina85

    Broj poruka: 599

    Prijavi adminu

    Meni se nn stop vrti. A umor da vam ne govorim . Ono sto bi napravila u 2 sata ciscenja kuce mi treba 10 😵‍💫😵‍💫🤧🤧 a i ovaj moj se zali na to. Korona shit 💩

    👸 35, AMH 22 🤴32-normozoospermia
    Spontani u 8 tt, 9 tt , 15 tt. Bligted ovum 2.2020
    Biokemijske xxx puta , zadnja 8.2021
    Eutirox 50 mg hipotiroza, , folat , almagea vit, vit D, feritin
    Utrogestan 3x1, decortin1/2
    trombofilia -pai 1 heterozigot (aspirin) + nmh
    [lilypie.com]
    Panorama uredna, stize nam curica 💞

  • Avatar Marijanaaa12345

    Marijanaaa12345

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Cijeli dan mi je prodao u pravnim nebulozama lijepe naše. Doslo mi komunalno rjesenje od dvadesetak tisuca da trebam platiti za legalizaciju koju je pokrenuo bivsi vlasnik 2013.i trebao platit.  Sad u 2022. Ja dobijem to kao novi vlasnik. Mislim da su zesce mjesto zbrckali i da je opaka zastara vec nastupila. Onak 7 godina. 
    Ugl, od danas do kraja tjedna Lesnina 20 i 15 posto na baby sobe i stvarcice. Ima svega, ja planiram sutra bacit oko :) 
    I sve te babykomode su bas skupe, vise od krevetica,to me iznenadilo. 

    27/ZD/ PCO/Hipo-Hasi
    24.9. ❤ +
    14.10. Uterus Arcuatus komplikacija
    15.11. Nifty uredan, stiže dečkić 💙
    25.5.2022. Termin
    [lilypie.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Tini ma daaaj? Super dosta nas ima iz Pule ☺️ di živite? Mi smo u Škatarima, ugl. Hitna pedijatrija u našoj bolnici je top uvijek su obzirni i uvijek prime i sve najbolje savjete daju i posvete se djeci. Kad cujem neke druge bolnice ježim se. A mi smo odmah otisli i povraćao nam je jednom na parkingu i jednom bas unutra u ambulanti 🤦ali stvarno su svi super..

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • AnnieP

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Sretno svima ovaj tjedan na pregledima, bolesnima želim da što prije ozdrave.
    Moj pregled je trebao biti sutra ali ginekologica ima koronu. Hvala Bogu uspjela sam za četvrtak privatno se naručiti u Rijeci kod Sanje Jurice na 3D s pratnjom, taman se dobro poklopilo jer idemo u Rijeku na 2 dana i oni imali termin.
    Danas me opalio nizak tlak baš dosta, ja ručala i sjedim i vidim nije mi nešto dobro, najradije bi legla i uhvatila zraka. Ja se ustala i sve mi se zacrnilo i tako mi je jako zvonilo u ušima i onako kao da me znoj probija, nikad mi nije bilo tako jako. A ručala i prije ručka ness popila. Mjerila tlak a on oko 90/50, otkucaji 105.

    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    AnnieP

    Sretno svima ovaj tjedan na pregledima, bolesnima želim da što prije ozdrave.
    Moj pregledje trebao biti sutra ali ginekologica ima koronu. Hvala Bogu uspjela sam za četvrtak privatno se naručiti u Rijeci kod Sanje Jurice na 3D s pratnjom, taman se dobro poklopilo jer idemo u Rijeku na 2 dana i oni imali termin.
    Danas me opalio nizak tlak baš dosta, ja ručala i sjedim i vidim nije mi nešto dobro, najradije bi legla i uhvatila zraka. Ja se ustala i sve mi se zacrnilo i tako mi je jako zvonilo u ušima i onako kao da me znoj probija, nikad mi nije bilo tako jako. A ručala i prije ručka ness popila. Mjerila tlaka on oko 90/50, otkucaji 105.


    Super da si uspjela dogovoriti pregled :)
    Ja sam iz Rijeke,nisam njezina pacijentica ali moja svekrva je i jako je zadovoljna..vjerujem da jedva čekaš…
    Kad je tako nizak tlak,pojest nešto jako slano,trebalo bi barem malo pomoć..kako si sada?

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • AnnieP

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Visibaba07

    AnnieP

    Sretno svima ovaj tjedan na pregledima, bolesnima želim da što prije ozdrave.
    Moj pregledje trebao biti sutra ali ginekologica ima koronu. Hvala Bogu uspjela sam za četvrtak privatno se naručiti u Rijeci kod Sanje Jurice na 3D s pratnjom, taman se dobro poklopilo jer idemo u Rijeku na 2 dana i oni imali termin.
    Danas me opalio nizak tlak baš dosta, ja ručala i sjedim i vidim nije mi nešto dobro, najradije bi legla i uhvatila zraka. Ja se ustala i sve mi se zacrnilo i tako mi je jako zvonilo u ušima i onako kao da me znoj probija, nikad mi nije bilo tako jako. A ručala i prije ručka ness popila. Mjerila tlaka on oko 90/50, otkucaji 105.

    Super da si uspjela dogovoriti pregled :)
    Ja sam iz Rijeke,nisam njezina pacijentica ali moja svekrva je i jako je zadovoljna..vjerujem da jedva čekaš…
    Kad je tako nizak tlak,pojest nešto jako slano,trebalo bi barem malo pomoć..kako si sada?


    E hvala ti na informaciji za doktoricu, sad mi je lakše.
    A baš sam ručala i ne mogu vjerovati da me onda tako uhvatila. Sad sam dobro, nisam više mjerila tlak. Samo me donji dio leđa baš boli, većinu dana sam bila u gostima i sjedila, evo sad bole leđa, ne mogu ni hodati ni sjedati ni ležati.

    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    AnnieP

    Visibaba07

    AnnieP

    Sretno svima ovaj tjedan na pregledima, bolesnima želim da što prije ozdrave.
    Moj pregledje trebao biti sutra ali ginekologica ima koronu. Hvala Bogu uspjela sam za četvrtak privatno se naručiti u Rijeci kod Sanje Jurice na 3D s pratnjom, taman se dobro poklopilo jer idemo u Rijeku na 2 dana i oni imali termin.
    Danas me opalio nizak tlak baš dosta, ja ručala i sjedim i vidim nije mi nešto dobro, najradije bi legla i uhvatila zraka. Ja se ustala i sve mi se zacrnilo i tako mi je jako zvonilo u ušima i onako kao da me znoj probija, nikad mi nije bilo tako jako. A ručala i prije ručka ness popila. Mjerila tlaka on oko 90/50, otkucaji 105.

    Super da si uspjela dogovoriti pregled :)
    Ja sam iz Rijeke,nisam njezina pacijentica ali moja svekrva je i jako je zadovoljna..vjerujem da jedva čekaš…
    Kad je tako nizak tlak,pojest nešto jako slano,trebalo bi barem malo pomoć..kako si sada?

    E hvala ti na informaciji za doktoricu, sad mi je lakše.
    A baš sam ručala i ne mogu vjerovati da me onda tako uhvatila. Sad sam dobro, nisam više mjerila tlak. Samo me donji dio leđa baš boli, većinu dana sam bila u gostima i sjedila, evo sad bole leđa, ne mogu ni hodati ni sjedati ni ležati.


    Možda bole leđa od sjedenja,mislim ako si sjedila više nego inače…probaj se okrenut na bok ili jastuk nekako ispod pa namjestit se..nadam se da ćeš moći zaspati ☺️

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Mrvica722

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    MfrauM

    Ariel

    MfrauM

    Pozz curke i ovdje! Dakle mene korona skroz popustila, ali kužim vas skroz što se tiče neodgovornih ljudi jer ona moja prijateljica s kojom sam bila u kontaktu prošle subote je već u četvrtak znala da joj je došla pozitivna stranka na sastanak, ali eto razveselila se što sam trudna pa me htjela vidjeti 🥴.
    Prva 3 dana mi je bilo koma, poslije tog ok, ali sam pila stvarno jako puno čaja, ko nikad u zivotu. Nadam se da ce vas čim prije popustiti i da ćete doći u normalu!
    Meni se vratio okus a time i mučnina, i sad i zgaravica (neki dan sam se zalila kako ništa ne osjetim, jel'?). Umorna sam još za kuhanje pa živimo ko studenti muž i ja, moram se malo uozbiljiti s prehranom. Čekam rez. pcr-a i do kad moram biti u izolaciji i onda jedva čekam plac i nabavku 😆. Sretno s pregledima koje ovih dana imaju 🥰.

    Ta priajteljica bi me bogme cula i to posteno. Rekla bi joj da se nesto ozbiljnije desilo meni ili bebi da bi nas na dusi nosila i da bi se pobrinula da zna da je iskljucivo njezina krivica. Ne razumijem kako su ljudi bezobrazni i komotni, gledaju samo na svoju guzicu. Mene to ljuti, ja bi se sad derala na nju jer ti je dosla zarazena.

    Pa to! Ja u tom trenu nisam znala što bi rekla! Ono nešto nevjerojatno! A mi stvarno puno pazimo radi 2 slučaja raka pluća kod roditelja i nekdemo stvarno nikud i ona dođe takva. Sad me zove svaki dan i brine se kao, a meni se tako ne da s njom, uzas.


    Ako ti se neda sta je ne odjebeš, mrcvariš sebe sa njom a to će puknit kad tad zbog takvih stvari ja prekinula prijateljski odnos 1/1 ne želim više čut za nju. Jer nju nije briga za tebom to je prava istina. Kao sta nije ni moju za menom. Sutra ce ti doć sa temp 39 i zarazit dite i sve će po tebi

    💃30 ,pcos
    🧍34 ,sve ok
    Ivf 💙 1,5 god 🍼
    Idemo po bebu NO 2.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.