Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anita23

    anita23

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    AnnieP

    Znate nekog privatnog ginekologa u Zg kod kojeg može pratnja?
    Ima netko iskustva s poliklinikom Mazalin??


    Ja sam se u drugoj trudnoci jedan period vodila kod gin. Tihane Mazalin ,sve dok nisam trebala redovno na visokorizicnu u bolnicu na preglede. Sve pohvale za nju. Topla, njezna ,draga. Sve lijepo objasni do najmanjeg detalja. 

  • Avatar Poison_Ivy32

    Poison_Ivy32

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Atina25

    Cure svima s bolestinama saljem dobre vibre da sta lakše prebrodite ovo
    Poison_Ivy Ma treba sad mislit na sebe, ljudi uopće ne mare više mislim da je svima pun kufer vise i ponasaju se svakako, gdje radis? Mislim, imas li sanse za rad od kuće?

    u trgovini, tako da rad od doma je nemoguć. Sama sam sebi rekla da ce doci period kad cemo se svi zarazit, i to sad polako dolazi. Ali da su ljudi toliko nemarni, to si ne mogu objasniti…

    little angel comes 01.07.
    24.10. +
    5.11. ❤️
    25.11. rastemo 🙏🏻❤️
    18.12. mini anomaly 👍🏻👍🏻
    22.12. 7,2 cm
    24.12. 7,5 cm i probir 🤘🏻🤘🏻
    24.01. ❤️
    2.02. Baby boy 💙 anomaly 🤟🏻🤟🏻
    24.02.

    💙It's a boy 💙

    [lilypie.com]

  • Avatar Anushka

    Anushka

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    Poison_Ivy32

    Atina25

    Cure svima s bolestinama saljem dobre vibre da sta lakše prebrodite ovo
    Poison_Ivy Ma treba sad mislit na sebe, ljudi uopće ne mare više mislim da je svima pun kufer vise i ponasaju se svakako, gdje radis? Mislim, imas li sanse za rad od kuće?
    u trgovini, tako da rad od doma je nemoguć. Sama sam sebi rekla da ce doci period kad cemo se svi zarazit, i to sad polako dolazi. Ali da su ljudi toliko nemarni, to si ne mogu objasniti…


    Ma cure, to sto kažete, divim se ljudima kako su neodgovorni.mene kuma zove neki dan kaže ona i muž i troje klinaca prehlađeni već tjedan dana i sljedeći dan zovu da dođu na kavu🙄😬mislim kaj je s glavom?bez obzira što su prehlađeni samo (kao testirali se, negativni su), al meni stvarno ko trudnici netreba sad čak niti prehlada, a bome niti da mi mala pokupi od njihovih klinaca, poludila sam kad su nazvali, ali smo ih lijepo otpravili.svakak sam nedavno imala upalu uha i sinusa i pila antibiotik. 
    Sretno cure ko ima preglede danas, a cure s koronom i ostalim napastima koje su ih snašle, želim brz oporavak.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar BlaBla

    BlaBla

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    AnnieP

    Znate nekog privatnog ginekologa u Zg kod kojeg može pratnja?
    Ima netko iskustva s poliklinikom Mazalin??


    AnnieP, ja sam u Mazalinu. Pratnja nije dozvoljena radi epidemioloske situacije. Rade 3 doktorice i sve su ok.

    [lilypie.com]

  • mare0722

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Jutro cure, sretno svima danas na pregledima! 🙂🙂
    Ja se jednostavno divim vama koje još radite a k tome imate i malu djecu doma… Ja sam na komplikacijama od prvog pregleda (dr mi ponudila komplikacije s obzirom da radim sa strankama i doslovno mi 50 ljudi prode kroz ruke svaki dan) sad ce vec cca 2 mjeseca kako sam kući, a taj period tj cijeli 11 mjesec dok sam jos radila ja sam doslovno samo radila i spavala, i sad kad sam kuci spavam po jedno 11-12 sati, ubi me umor, jednostavno ne mogu si pomoći, ne znam šta bi još bilo da imam nekih drugih simptoma 😬

    👩 28
    👨‍🦰33
    2022 girl ❤️
    15.09.2023 +
    [tickerfactory.com]

  • mare0722

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Čuj mene jutro, 12:45 🙈 kiks

    👩 28
    👨‍🦰33
    2022 girl ❤️
    15.09.2023 +
    [tickerfactory.com]

  • artarior

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Pozdrav buduće i sadašnje mame! Dugo vas već čitam, ali sam se tek sad priključila kad je trudnoća koliko-toliko sigurna. :)

    Mi smo u četvrtom mjesecu, za sada su svi pregledi i Nifty bili dobri. Od ostalih trudničkih briga imamo štitnjaču (TSH 4.9, terapija Euthyrox 75), trudnički rinitis i duboki kašalj ujutro nakon buđenja i navečer prije spavanja. Vidim da nisam sama u ovome i da ima još mama kojima se ovo javlja pa mi je utoliko lakše jer donedavno nisam mogla spavati od brige i pitanja “je li ovo normalno?”. Ovo mi je prva trudnoća i imam jako puno upitnika nad glavom, a ovaj forum pomaže neke razriješiti.

    Veliki umor i glad su prošli, možda dijelom i zbog promjene terapije (ranije je bio Euthyrox 25). Sad normalno papamo i spavamo, a fizička aktivnost je umjerena s obzirom na minuse vani. Veselim se proljeću i šetnjicama. :)

    Dječju opremicu gledamo, ali očekujem Dane beba i trudnica tijekom travnja u West Gate-u, kada će, nadam se, biti većih popusta. 

    Čitamo se i dalje. :)

    Baby T 💝 15. 7. 2022.

  • Avatar Poison_Ivy32

    Poison_Ivy32

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    artarior

    Pozdrav buduće i sadašnje mame! Dugo vas već čitam, ali sam se tek sad priključila kad je trudnoća koliko-toliko sigurna. :)

    Mi smo u četvrtom mjesecu, za sada su svi pregledi i Nifty bili dobri. Od ostalih trudničkih briga imamo štitnjaču (TSH 4.9, terapija Euthyrox 75), trudnički rinitis i duboki kašalj ujutro nakon buđenja i navečer prije spavanja. Vidim da nisam sama u ovome i da ima još mama kojima se ovo javlja pa mi je utoliko lakše jer donedavno nisam mogla spavati od brige i pitanja “je li ovo normalno?”. Ovo mi je prva trudnoća i imam jako puno upitnika nad glavom, a ovaj forum pomaže neke razriješiti.

    Veliki umor i glad su prošli, možda dijelom i zbog promjene terapije (ranije je bio Euthyrox 25). Sad normalno papamo i spavamo, a fizička aktivnost je umjerena s obzirom na minuse vani. Veselim se proljeću i šetnjicama. :)

    Dječju opremicu gledamo, ali očekujem Dane beba i trudnica tijekom travnja u West Gate-u, kada će, nadam se, biti većih popusta.

    Čitamo se i dalje. :)


    hej helou i dobrodošla i sretno do kraja sa trudnoćom

    little angel comes 01.07.
    24.10. +
    5.11. ❤️
    25.11. rastemo 🙏🏻❤️
    18.12. mini anomaly 👍🏻👍🏻
    22.12. 7,2 cm
    24.12. 7,5 cm i probir 🤘🏻🤘🏻
    24.01. ❤️
    2.02. Baby boy 💙 anomaly 🤟🏻🤟🏻
    24.02.

    💙It's a boy 💙

    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1145

    Prijavi adminu

    Cure zanima me jel ima koja da osjeća često kao omamljenost i umor u glavi. Uopće ne znam kak to objasniti i opisati, doslovno nekad ko da sam pijana. Nije vrtoglavica, ali je ono neki glupi osjećaj ni na nebu ni na zemlji. Evo i danas mi je, mjerila tlak 140/75 i onda sam mjerila opet za 5 min jer je ovo bilo kad sam dosla u sobu po stepenicama i nakon 5 min je bio 119/80. Nekad je viši, nekad niži, nekad normalan, pa sumnjam da je povezano s tlakom. Ali ne volim taj osjećaj jer si jos svasta umislim, a skoro stalno mi je tako.. 

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Maajaa12344

    Maajaa12344

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    mare0722

    Jutro cure, sretno svima danas na pregledima! 🙂🙂
    Ja se jednostavno divim vama koje još radite a k tome imate i malu djecu doma… Ja sam na komplikacijama od prvog pregleda (dr mi ponudila komplikacije s obzirom da radim sa strankama i doslovno mi 50 ljudi prode kroz ruke svaki dan) sad ce vec cca 2 mjeseca kako sam kući, a taj period tj cijeli 11 mjesec dok sam jos radila ja sam doslovno samo radila i spavala, i sad kad sam kuci spavam po jedno 11-12 sati, ubi me umor, jednostavno ne mogu si pomoći, ne znam šta bi još bilo da imam nekih drugih simptoma 😬


    Hahah jutro 😀🙈 ti si jos super, meni je jutro sad 😂 ali šta mogu kad noci ne spavam. Isto tako na komplikacijama sam od kada sam saznala da sam trudna tj.kad su krenule mučnine, ali tu je i kronicni umor. Evo 3.mj je na kraju mene ne popusta niti malo. Ali sto je tu je, bitno da je sve ok 😊🧸

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.