Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nekeybah

    Nekeybah

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Cure, sretno danas na pregledima 😊
    Nadam se da su svi bolesni danas malo bolje.
    .
    Martina, možeš mi zapisati sljedeći pregled 23.2. 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar MMMartinaaa

    MMMartinaaa

    Broj poruka: 839

    Prijavi adminu

    Nekeybah

    Cure, sretno danas na pregledima 😊
    Nadam se da su svi bolesni danas malo bolje.
    .
    Martina, možeš mi zapisati sljedeći pregled 23.2. 🙂


    Zapisana 🤗

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Jutro cure, sretno svima na pregledima danas!! 
    Martina, Mama_anđela Hvala sta mislite na nas  noc je prosla mirno,imao je temp do 38 pa mu nisam davala sirup i povraćanje je stalo tako da ide na bolje,bit ce to ok, mi smo dezurali i nismo se bas naspavali ali samo nek je on bolje :) 
    Mama_anđela Ma za tu djecu se dobije neka posebna snaga vjeruj mi,mislis da ne mozes izdrzati a izdrzis svasta. Jučer smo mi radili od kuće danas ga cuva moja mama jer je bolje - ja imam danas i sutra uzivo edukacije koje moram snimati za ovaj projekt na kojem radim jer me sad nema pa dečki moraju to preuzeti. Nadam se da neću previse gluposti pričati  

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Ina85

    Jutro cure. Dali neka od vas koristi inhalator i sta stavljate unutra osim fizioloske. Moram nekako umirit ovaj kasalj a i bol u sinisima . Ppstoji li neki ljek koji smijemo koristit? Svakako zovem doktoricu danas jer nisam cjelu noc od kaslja spavala


    JA sam stavljala obicnu vodu, cisto da mi se nos otvori i da prodisem. Bila sam ocajna 

    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Lovely_

    Jutro cure❤️
    Curke s koronom želim vam što brži oporavak 🥰
    Čestitam na svim dobrim pregledima i lijepim vijestima od jučer🥰 curke koje danas imaju preglede sretno 🥰
    Mene danas čeka niz pregleda. Prvo ujutro endokrinolog, pa nakon toga idem radit papa test, a popodne nas čeka 4D. Jako nas veseli i jedva čekamo vidjeti bebača🥰


    Ja jedva čekam taj 4D 🥰🥰 meni je dr rekao oko 28tt,vidim da ti ideš malo ranije…vjerovatno ču se i ja ranije naručiti 😁
    Sretno sa svime :)

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Ina85

    Jutro cure. Dali neka od vas koristi inhalator i sta stavljate unutra osim fizioloske. Moram nekako umirit ovaj kasalj a i bol u sinisima . Ppstoji li neki ljek koji smijemo koristit? Svakako zovem doktoricu danas jer nisam cjelu noc od kaslja spavala


    Imaš električni inhalator? Na struju?u njega ti smije ići samo fiziološka i neke kapi koje prepisuje dr na recept.nažalost nema ništa da uzmeš na svoju ruku..
    Kakav ti je kašalj?suhi?ili produktivni?
    Možeš uzet ako nisi do sada sirup korijena bijelog sljeza,on je siguran u trudnoći,isto tako od čaja korijena bijelog sljeza napravit kapi pa kapati u nos.

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Lovely_

    Visibaba07

    Lovely_

    Jutro cure❤️
    Curke s koronom želim vam što brži oporavak 🥰
    Čestitam na svim dobrim pregledima i lijepim vijestima od jučer🥰 curke koje danas imaju preglede sretno 🥰
    Mene danas čeka niz pregleda. Prvo ujutro endokrinolog, pa nakon toga idem radit papa test, a popodne nas čeka 4D. Jako nas veseli i jedva čekamo vidjeti bebača🥰

    Ja jedva čekam taj 4D 🥰🥰 meni je dr rekao oko 28tt,vidim da ti ideš malo ranije…vjerovatno ču se i ja ranije naručiti 😁
    Sretno sa svime :)

    Iskreno da ti kažem ja više nemam pojma od kad do kad je najbolje raditi 4D. Svaki doktor ima svoju politiku 😅 mi idemo danas i nadam se da ćemo lijepo nešto vidjeti 😁 u toj poliklinici gdje idemo su nam rekli da se to radi do 24 tt. A ja sutra ulazim u 26tt. Tako da sam taman između toga šta je ovaj rekao i šta tvoj kaže 🤭🤭 svakako javim nakon pregleda kako je bilo i jel uspjelo 😁 držimo fige 🤞🏻🤞🏻


    Javi svakako ,baš me zanima :)

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Sretno i ostalim curama danas 🍀
    Ja sam osjetila svoju curku napokon,jučer i prekjučer kao neki mjehurići nisam bila sigurna..ali sada ležim u krevetu i kao da osjetim da mi srce lupa u trbuhu,stavim ruku kad ono stvarno se  nešto osjeti 💞 baš divno 🥰🥰

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1130

    Prijavi adminu

    Visibaba07

    Sretno i ostalim curama danas 🍀
    Ja sam osjetila svoju curku napokon,jučer i prekjučer kao neki mjehurići nisam bila sigurna..ali sada ležim u krevetu i kao da osjetim da mi srce lupa u trbuhu,stavim ruku kad ono stvarno se nešto osjeti 💞 baš divno 🥰🥰


    Čestitke na punih pola puta😇❤️

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    marta96

    Visibaba07

    Sretno i ostalim curama danas 🍀
    Ja sam osjetila svoju curku napokon,jučer i prekjučer kao neki mjehurići nisam bila sigurna..ali sada ležim u krevetu i kao da osjetim da mi srce lupa u trbuhu,stavim ruku kad ono stvarno se nešto osjeti 💞 baš divno 🥰🥰

    Čestitke na punih pola puta😇❤️


    Hvala ti Marta 🥰 kako vam inače prolazi vrijeme?meni u jednu ruku brzo u drugu sporo 🤔

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.