Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    MfrauM

    Pozz curke i ovdje! Dakle mene korona skroz popustila, ali kužim vas skroz što se tiče neodgovornih ljudi jer ona moja prijateljica s kojom sam bila u kontaktu prošle subote je već u četvrtak znala da joj je došla pozitivna stranka na sastanak, ali eto razveselila se što sam trudna pa me htjela vidjeti 🥴.
    Prva 3 dana mi je bilo koma, poslije tog ok, ali sam pila stvarno jako puno čaja, ko nikad u zivotu. Nadam se da ce vas čim prije popustiti i da ćete doći u normalu!
    Meni se vratio okus a time i mučnina, i sad i zgaravica (neki dan sam se zalila kako ništa ne osjetim, jel'?). Umorna sam još za kuhanje pa živimo ko studenti muž i ja, moram se malo uozbiljiti s prehranom. Čekam rez. pcr-a i do kad moram biti u izolaciji i onda jedva čekam plac i nabavku 😆. Sretno s pregledima koje ovih dana imaju 🥰.


    Ta priajteljica bi me bogme cula i to posteno. Rekla bi joj da se nesto ozbiljnije desilo meni ili bebi da bi nas na dusi nosila i da bi se pobrinula da zna da je iskljucivo njezina krivica. Ne razumijem kako su ljudi bezobrazni i komotni, gledaju samo na svoju guzicu. Mene to ljuti, ja bi se sad derala na nju jer ti je dosla zarazena. 

    [lilypie.com]

  • Avatar MfrauM

    MfrauM

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Ariel

    MfrauM

    Pozz curke i ovdje! Dakle mene korona skroz popustila, ali kužim vas skroz što se tiče neodgovornih ljudi jer ona moja prijateljica s kojom sam bila u kontaktu prošle subote je već u četvrtak znala da joj je došla pozitivna stranka na sastanak, ali eto razveselila se što sam trudna pa me htjela vidjeti 🥴.
    Prva 3 dana mi je bilo koma, poslije tog ok, ali sam pila stvarno jako puno čaja, ko nikad u zivotu. Nadam se da ce vas čim prije popustiti i da ćete doći u normalu!
    Meni se vratio okus a time i mučnina, i sad i zgaravica (neki dan sam se zalila kako ništa ne osjetim, jel'?). Umorna sam još za kuhanje pa živimo ko studenti muž i ja, moram se malo uozbiljiti s prehranom. Čekam rez. pcr-a i do kad moram biti u izolaciji i onda jedva čekam plac i nabavku 😆. Sretno s pregledima koje ovih dana imaju 🥰.

    Ta priajteljica bi me bogme cula i to posteno. Rekla bi joj da se nesto ozbiljnije desilo meni ili bebi da bi nas na dusi nosila i da bi se pobrinula da zna da je iskljucivo njezina krivica. Ne razumijem kako su ljudi bezobrazni i komotni, gledaju samo na svoju guzicu. Mene to ljuti, ja bi se sad derala na nju jer ti je dosla zarazena.


    Pa to! Ja u tom trenu nisam znala što bi rekla! Ono nešto nevjerojatno! A mi stvarno puno pazimo radi 2 slučaja raka pluća kod roditelja i nekdemo stvarno nikud i ona dođe takva. Sad me zove svaki dan i brine se kao, a meni se tako ne da s njom, uzas. 

    Laparaskopija i histeroskopija
    Nizak amh 4,5
    15.11 . ➕❣
    15.11. Betahcg ✅
    24.11. Betahcg - ✅
    14.12 imamo ❤ (izvanredan pregled, hematom)
    16.12 prvi pregled bebica je super 🙌🙏
    ————-
    Termin 26.7.
    🕯💙 23.4. Beba K. 27tt

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    MfrauM

    Ariel

    MfrauM

    Pozz curke i ovdje! Dakle mene korona skroz popustila, ali kužim vas skroz što se tiče neodgovornih ljudi jer ona moja prijateljica s kojom sam bila u kontaktu prošle subote je već u četvrtak znala da joj je došla pozitivna stranka na sastanak, ali eto razveselila se što sam trudna pa me htjela vidjeti 🥴.
    Prva 3 dana mi je bilo koma, poslije tog ok, ali sam pila stvarno jako puno čaja, ko nikad u zivotu. Nadam se da ce vas čim prije popustiti i da ćete doći u normalu!
    Meni se vratio okus a time i mučnina, i sad i zgaravica (neki dan sam se zalila kako ništa ne osjetim, jel'?). Umorna sam još za kuhanje pa živimo ko studenti muž i ja, moram se malo uozbiljiti s prehranom. Čekam rez. pcr-a i do kad moram biti u izolaciji i onda jedva čekam plac i nabavku 😆. Sretno s pregledima koje ovih dana imaju 🥰.

    Ta priajteljica bi me bogme cula i to posteno. Rekla bi joj da se nesto ozbiljnije desilo meni ili bebi da bi nas na dusi nosila i da bi se pobrinula da zna da je iskljucivo njezina krivica. Ne razumijem kako su ljudi bezobrazni i komotni, gledaju samo na svoju guzicu. Mene to ljuti, ja bi se sad derala na nju jer ti je dosla zarazena.

    Pa to! Ja u tom trenu nisam znala što bi rekla! Ono nešto nevjerojatno! A mi stvarno puno pazimo radi 2 slučaja raka pluća kod roditelja i nekdemo stvarno nikud i ona dođe takva. Sad me zove svaki dan i brine se kao, a meni se tako ne da s njom, uzas.


    sto se nije brinula prije? Dode mi da joj samar zveknem. 
    Tako je moj suprug bio ljut na moju mamu. Mi dolazimo u hrvatsku (a mama zna da pokusavamo imat bebu) i dodem doma i kaze meni mama prije sat vremena me zvala tvoja seka da ima koronu. A kao nije se s njom vidla vec 2 dana ali je mala necakinja kod bake bila do prije sat vremena. On je poludio, da zasto nisu javili prije. A ja bas dobila pozitivan test, na kraju sam imala spontani, ali opet! I kao ma nismo ju mi dobili sigurno. Zove me mama 4 dana kasnije kak svi imaju koronu. Ali mi smo ju izbjegli. Ali opet, mogla nam je javit. 
    Kaze ona meni pa kamo bi isli, ja onak pa ako treba otisli bi u hotel i drugi dan bi se vratili, bitnije nam je da sam ja zdrava nego da se mina 2 dana vidimo. Cijeli vikend je bio jako ljut!

    [lilypie.com]

  • Avatar MfrauM

    MfrauM

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Ariel

    MfrauM

    Ariel

    MfrauM

    Pozz curke i ovdje! Dakle mene korona skroz popustila, ali kužim vas skroz što se tiče neodgovornih ljudi jer ona moja prijateljica s kojom sam bila u kontaktu prošle subote je već u četvrtak znala da joj je došla pozitivna stranka na sastanak, ali eto razveselila se što sam trudna pa me htjela vidjeti 🥴.
    Prva 3 dana mi je bilo koma, poslije tog ok, ali sam pila stvarno jako puno čaja, ko nikad u zivotu. Nadam se da ce vas čim prije popustiti i da ćete doći u normalu!
    Meni se vratio okus a time i mučnina, i sad i zgaravica (neki dan sam se zalila kako ništa ne osjetim, jel'?). Umorna sam još za kuhanje pa živimo ko studenti muž i ja, moram se malo uozbiljiti s prehranom. Čekam rez. pcr-a i do kad moram biti u izolaciji i onda jedva čekam plac i nabavku 😆. Sretno s pregledima koje ovih dana imaju 🥰.

    Ta priajteljica bi me bogme cula i to posteno. Rekla bi joj da se nesto ozbiljnije desilo meni ili bebi da bi nas na dusi nosila i da bi se pobrinula da zna da je iskljucivo njezina krivica. Ne razumijem kako su ljudi bezobrazni i komotni, gledaju samo na svoju guzicu. Mene to ljuti, ja bi se sad derala na nju jer ti je dosla zarazena.

    Pa to! Ja u tom trenu nisam znala što bi rekla! Ono nešto nevjerojatno! A mi stvarno puno pazimo radi 2 slučaja raka pluća kod roditelja i nekdemo stvarno nikud i ona dođe takva. Sad me zove svaki dan i brine se kao, a meni se tako ne da s njom, uzas.

    sto se nije brinula prije? Dode mi da joj samar zveknem.
    Tako je moj suprug bio ljut na moju mamu. Mi dolazimo u hrvatsku (a mama zna da pokusavamo imat bebu) i dodem doma i kaze meni mama prije sat vremena me zvala tvoja seka da ima koronu. A kao nije se s njom vidla vec 2 dana ali je mala necakinja kod bake bila do prije sat vremena. On je poludio, da zasto nisu javili prije. A ja bas dobila pozitivan test, na kraju sam imala spontani, ali opet! I kao ma nismo ju mi dobili sigurno. Zove me mama 4 dana kasnije kak svi imaju koronu. Ali mi smo ju izbjegli. Ali opet, mogla nam je javit.
    Kaze ona meni pa kamo bi isli, ja onak pa ako treba otisli bi u hotel i drugi dan bi se vratili, bitnije nam je da sam ja zdrava nego da se mina 2 dana vidimo. Cijeli vikend je bio jako ljut!


    Joj vjerujem, to su takve situacije gdje se nije za igrati a ljudi samo sebe vide. Meni je to nešto nevjerojatno. Bas kao sto je netko gore napisao,  sebicni i gotovo. 

    Laparaskopija i histeroskopija
    Nizak amh 4,5
    15.11 . ➕❣
    15.11. Betahcg ✅
    24.11. Betahcg - ✅
    14.12 imamo ❤ (izvanredan pregled, hematom)
    16.12 prvi pregled bebica je super 🙌🙏
    ————-
    Termin 26.7.
    🕯💙 23.4. Beba K. 27tt

  • Avatar Maajaa12344

    Maajaa12344

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Ariel

    Ja sam danas poprilicno neaktivna jer imam brdo posla i malo strku, ali bas se spremam na vadenje krvi.
    Mene moj posao jako umara jer sam cijelid an pred racunalom i progrmairam, glava mi bude ko balon. Ja sma stalno gladna, od kak se probudim dok ne idem spavat, stalno bi nesto jela i grickala. Inace nisam takva osoba, vec sam ona koja po 8-9 sati ujutro ne jede i onda jedem rucak i mozd anesto za veceru. Sad vjerojatno mi hormoni malo to sve poremetili. Nisa naviknuta stalno malo gladna i to me jako zivcira, da mudem iskrena. A i ne bi htjela dobit puno kila u trudnoci. Vec sam lud aod toga. :D


    Ajme nista mi ne govori o gladi…tako me to zivcira… Znala sam prije samo ujutro obilniji dorucak i od posla ne bi stigla skoro ni vode popiti do navecer kada bi nesto sitno bacila jos u kljun. A sad non stop gladna. Prvo sam to prepisala tome sto sam vecinu vremena doma i lezim ili nesto sotno radim, ali i kad odem van i nema me par sati, covjece rusim se od gladi kao da nikad jela nisam. Od pocetka trudnoce do zadnjeg pregleda sam dobila 2kg, je li to ok il ne boo… U pocetku proljev, povracanja i gadenje na sve zivo, a sad bi to sve zivo pojela i dok jedem je dobro, a onda nakon jela opet mucno.🥴🤢

    [lilypie.com]

  • Tini_

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Atina kad je moj mali imao rotu nisu nas ni htjeli primiti na hitnu kad smo zvali, rekli su da sad ne mogu ništa napraviti dok on tako u mlazovima povraca nego da isto čekamo dva sata bez da mu ista dajemo, on je cijelo vrijeme plakao jer je bio jako zedan. Rekli su da mu damo jako zasladen caj od šipka kad prođe dva sata, samo žličicu pa nakon određenog vremena opet žličicu.
    Njemu je pomogao taj caj, ali smo se baš napatili dok je stao sa povracanjem. 
    Želim mu što brži oporavak i da ti ništa ne pokupis! 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Maajaa12344

    Maajaa12344

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    MfrauM

    Pozz curke i ovdje! Dakle mene korona skroz popustila, ali kužim vas skroz što se tiče neodgovornih ljudi jer ona moja prijateljica s kojom sam bila u kontaktu prošle subote je već u četvrtak znala da joj je došla pozitivna stranka na sastanak, ali eto razveselila se što sam trudna pa me htjela vidjeti 🥴.
    Prva 3 dana mi je bilo koma, poslije tog ok, ali sam pila stvarno jako puno čaja, ko nikad u zivotu. Nadam se da ce vas čim prije popustiti i da ćete doći u normalu!
    Meni se vratio okus a time i mučnina, i sad i zgaravica (neki dan sam se zalila kako ništa ne osjetim, jel'?). Umorna sam još za kuhanje pa živimo ko studenti muž i ja, moram se malo uozbiljiti s prehranom. Čekam rez. pcr-a i do kad moram biti u izolaciji i onda jedva čekam plac i nabavku 😆. Sretno s pregledima koje ovih dana imaju 🥰.


    Bas prava prijateljica, svoje zelje stavlja na prvo mjesto ne mareci o tome da si u stanju kada moras biti puno vise na opezu…bas bezobzirno, sebicni i bezobrazno. Obozavam takve ljude 😩 tako je meni susjed dosao jedan dan da mu napisem nekakvu izjavu za posao jer on ne zna naravno i uredno suti. Dosao mi u kucu oci krvave, nos razderan od puhanja, obucen u 15 slojeva jer mu je zima i preznojen kompletno, kosti da ga ubijaju. Kaze nece se testirati jer je cijepljen. Ma zaboli mene je ti imas koronu ili nesto 15-o, trudna sam i od kuda ti na pamet pada uopce doc. Preko balkona sam ga htjela bacit…jos me pita da sta mu necu kavu skuhat…. Ma goni se… 😡😡

    [lilypie.com]

  • Avatar principessa007

    principessa007

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Cure s koronom i prehladom, nadam se da će što prije proći. Ja sam se zatvorila maksimalno i već pomalo ludim, posao pa doma i tako stalno. Neka prođe više ovo ludo vrijeme.
    Danas sam bila na pregledu, uzeti su mi brisevi na klamidiju, mikoplazmu/ureaplazmu i aerobe.  S bebom sve super, ali i dalje mi posteljica rubnim dijelom prekriva unutarnje ušće. Nešto se pomakla od prošlog puta pa se nadam da će situacija sa svakim pregledom biti sve bolja. Sljedeći pregled mi je  22.02. i to mi se sada čini taaaaako daleko.

    Jel znate kako ide s korištenjem godišnjeg odmora? Ako prije otvaranja komplikacija iskoristim cijeli godišnji za 2022. godinu, onda realno nakon isteka porodiljnog i povratka na posao na ljeto 2023. imam pravo na cijeli godišnji iz te 2023.?

    👩🏻 39 - sve ok, al godine 👨🏻 38 - sve ok
    Petrova
    1.IVF - 02/2020 (Gonal 225 + Cetrotide+ Ovitrelle) -8 js,2 blastice - hiper (bolnica), vraćena 1 blastica - prokrvarila 11.dan
    07/2020 - FET 1 blastica - biokemijska
    2.IVF 04/2021(Ovaleap225+Cetrotide+ Ovitrelle)-8js, 4 blastice, vraćena 1 -prokrvarila 9. dan
    09/2021 histeroskopija
    12.10. FET -1 blastica 🙏, 13dnt - beta 1269, 15dnt 2602, 5+1 ❤️
    29.12.(13+2) panorama-sve ok, dečkić 💙
    https://lbdf.lilypie.com/Mvrep1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    principessa007

    Cure s koronom i prehladom, nadam se da će što prije proći. Ja sam se zatvorila maksimalno i već pomalo ludim, posao pa doma i tako stalno. Neka prođe više ovo ludo vrijeme.
    Danas sam bila na pregledu, uzeti su mi brisevi na klamidiju, mikoplazmu/ureaplazmu i aerobe. S bebom sve super, ali i dalje mi posteljica rubnim dijelom prekriva unutarnje ušće. Nešto se pomakla od prošlog puta pa se nadam da će situacija sa svakim pregledom biti sve bolja. Sljedeći pregled mi je 22.02. i to mi se sada čini taaaaako daleko.

    Jel znate kako ide s korištenjem godišnjeg odmora? Ako prije otvaranja komplikacija iskoristim cijeli godišnji za 2022. godinu, onda realno nakon isteka porodiljnog i povratka na posao na ljeto 2023. imam pravo na cijeli godišnji iz te 2023.?


    Nek te tješi da je moj pregled tek 24.02 a bila sam prošli tjedan 😓
    Ovo za godišnji i komplikacije mislim da je tako kako si napisala :)

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Principessa da tako je a mozes si i to iz 2022 isto ostaviti za tada :)
    Tini e isto tako su nama rekli sad meni je najgore sta on doslovno urla sa je žedan i da hoće pit,ono bas za izludit a kao trebamo čekati dva sata da mu damo žlicu čaja 🥴🥴🥴 bas se nadam da neću ja pobrat tu beštiju. Nasi na hitnoj hvala bogu uvijek prime ja inače nisam paničari,sve je to dječje kod dr idemo bas kad moramo pogotovo sad kad je korona ni ne da mi se ako nije Nes ozbiljno al njemu se jezik osusio i poplavila usta pa smo isli. Hitna pedijatrija nam je 5 min od kuće. HVALA za Info svakako 😘😘♥️

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.