Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Visibaba07

    marta96

    Visibaba07

    Sretno i ostalim curama danas 🍀
    Ja sam osjetila svoju curku napokon,jučer i prekjučer kao neki mjehurići nisam bila sigurna..ali sada ležim u krevetu i kao da osjetim da mi srce lupa u trbuhu,stavim ruku kad ono stvarno se nešto osjeti 💞 baš divno 🥰🥰

    Čestitke na punih pola puta😇❤️

    Hvala ti Marta 🥰 kako vam inače prolazi vrijeme?meni u jednu ruku brzo u drugu sporo 🤔


    Meni isto ko i tebi 😇 u svakom pogledu. Doslovno.. 
    Jel tebi tlak ok? Ja ga doma kontroliram i zadnjih dana je ujutro preko 130 ugl, jedan dan bio i 140, ako mjerim kasnije bude ok. Ali me glava boli svaki dan neka čudna glupa bol. Zapravo sam ovih dana i pod velikim stresom, bas mi se svasta dogodilo i ne osjećam se bas najbolje. Iskreno ne znam kako si pomoći onda.. 

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    marta96

    Visibaba07

    marta96

    Visibaba07

    Sretno i ostalim curama danas 🍀
    Ja sam osjetila svoju curku napokon,jučer i prekjučer kao neki mjehurići nisam bila sigurna..ali sada ležim u krevetu i kao da osjetim da mi srce lupa u trbuhu,stavim ruku kad ono stvarno se nešto osjeti 💞 baš divno 🥰🥰

    Čestitke na punih pola puta😇❤️

    Hvala ti Marta 🥰 kako vam inače prolazi vrijeme?meni u jednu ruku brzo u drugu sporo 🤔

    Meni isto ko i tebi 😇 u svakom pogledu. Doslovno..
    Jel tebi tlak ok? Ja ga doma kontroliram i zadnjih dana je ujutro preko 130 ugl, jedan dan bio i 140, ako mjerim kasnije bude ok. Ali me glava boli svaki dan neka čudna glupa bol. Zapravo sam ovih dana i pod velikim stresom, bas mi se svasta dogodilo i ne osjećam se bas najbolje. Iskreno ne znam kako si pomoći onda..


    Meni je tlak doma dobar,ne prelazi 130 nikada.Mjerim 4 puta,na dvije ruke pod svim mogućim uvjetima.. a kad dođem na pregled je visok 🙄
    Moguće da je tebi viši od stresa,to jako može utjecati 😓 neznam kakav je problem ali probaj se čim manje nervirati i misli na vas dvije ❤️

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Visibaba Čestitke na 20 tjedana  i super da osjetis bebicu puno to olakša 
    Ina85 Ako ti je bas loše od kašlja odi na hitnu nek te oni inhaliraju bolje nego da sama nesto mućkas,jer si trudna samo zato.. drzi se 

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Visibaba07

    marta96

    Visibaba07

    marta96

    Visibaba07

    Sretno i ostalim curama danas 🍀
    Ja sam osjetila svoju curku napokon,jučer i prekjučer kao neki mjehurići nisam bila sigurna..ali sada ležim u krevetu i kao da osjetim da mi srce lupa u trbuhu,stavim ruku kad ono stvarno se nešto osjeti 💞 baš divno 🥰🥰

    Čestitke na punih pola puta😇❤️

    Hvala ti Marta 🥰 kako vam inače prolazi vrijeme?meni u jednu ruku brzo u drugu sporo 🤔

    Meni isto ko i tebi 😇 u svakom pogledu. Doslovno..
    Jel tebi tlak ok? Ja ga doma kontroliram i zadnjih dana je ujutro preko 130 ugl, jedan dan bio i 140, ako mjerim kasnije bude ok. Ali me glava boli svaki dan neka čudna glupa bol. Zapravo sam ovih dana i pod velikim stresom, bas mi se svasta dogodilo i ne osjećam se bas najbolje. Iskreno ne znam kako si pomoći onda..

    Meni je tlak doma dobar,ne prelazi 130 nikada.Mjerim 4 puta,na dvije ruke pod svim mogućim uvjetima.. a kad dođem na pregled je visok 🙄
    Moguće da je tebi viši od stresa,to jako može utjecati 😓 neznam kakav je problem ali probaj se čim manje nervirati i misli na vas dvije ❤️


    Ma koma, recimo dobivam prijetnje tuzbama jer sam navodno otisla na bolovanje, a nije mi nista. Problem je u firmi od kad sam otisla i eto. Mislim tuga i jad nakon svega sto mi se dogodilo. Po noći sanjam o tome ili ne spavam.. Znam da se zapravo nemam čega bojati, ali uznemiri me to.. 

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Anushka

    Anushka

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    Jutro cure, sretno svima na pregledima, javite se sa lijepim vjestima. Atina drago mi je da je mališi bolje🙂meni nema gorega kad mi je mala bolesna, odmah se loše osjećam i nemoćno.Visibaba čestitke na pola puta, ja jedva cekam petak da prođem tu psihološku granicu u glavi, a onda dalje ko do sada, dan po dan.nadam se da ovo ležanje i mirovanje će dati rezultat i da se probam čim više približiti terminu🙂ja kažem mužu ko da mi je mala glistica u trbuhu i ruje unutra, tako ju osjetim kad se gura i lupka🤭

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    marta96


    Ma koma, recimo dobivam prijetnje tuzbama jer sam navodno otisla na bolovanje, a nije mi nista. Problem je u firmi od kad sam otisla i eto. Mislim tuga i jad nakon svega sto mi se dogodilo. Po noći sanjam o tome ili ne spavam.. Znam da se zapravo nemam čega bojati, ali uznemiri me to..


    Sto oni znaju je li tebi nesto ili nije. Dobila si bolovanje od doktorice i jedina osoba koja moze nadrapat je doktorica koja ti je otvorila bolovanje. Ko da oni znaju boli li tebe ista, imas li proljev, ili slicno. Nemoj se s tim zamarat. Oni jako pusu na vec hladno u nadi da ce ti zagorcat ovaj period. 
    Tako sam ja u proslim firmama imala problema, jer sam znala bit petak i ponedjeljak bolesna. Pa su sefovi mislili da si uzimam produzeni vikend. Ok jesma za balkana ali nisam tak glupa. Mi imamo pravi na 3 dana bolovanja bez da moramo imat papir od doktora da smo bolesni. Ako bude vise od 3 dana onda moramo ic k doktoru da nam da papir za bolovanje. I placa nam je i dalje 100%. Toliko su me s tim izmucili da sam sad bila u petak bolesna i uzela sam papir od doktora. Sef mije vec odobrio sate da sam bila bolesna ali eto ja odmah otisla po papir a nije mi trebao. 
    Tako da opusti se i nasmij im se u facu!!! Onako ko vas j***e, ja sam na bolovanju i uzivam u tome! 

    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Ariel

    marta96


    Ma koma, recimo dobivam prijetnje tuzbama jer sam navodno otisla na bolovanje, a nije mi nista. Problem je u firmi od kad sam otisla i eto. Mislim tuga i jad nakon svega sto mi se dogodilo. Po noći sanjam o tome ili ne spavam.. Znam da se zapravo nemam čega bojati, ali uznemiri me to..

    Sto oni znaju je li tebi nesto ili nije. Dobila si bolovanje od doktorice i jedina osoba koja moze nadrapat je doktorica koja ti je otvorila bolovanje. Ko da oni znaju boli li tebe ista, imas li proljev, ili slicno. Nemoj se s tim zamarat. Oni jako pusu na vec hladno u nadi da ce ti zagorcat ovaj period.
    Tako sam ja u proslim firmama imala problema, jer sam znala bit petak i ponedjeljak bolesna. Pa su sefovi mislili da si uzimam produzeni vikend. Ok jesma za balkana ali nisam tak glupa. Mi imamo pravi na 3 dana bolovanja bez da moramo imat papir od doktora da smo bolesni. Ako bude vise od 3 dana onda moramo ic k doktoru da nam da papir za bolovanje. I placa nam je i dalje 100%. Toliko su me s tim izmucili da sam sad bila u petak bolesna i uzela sam papir od doktora. Sef mije vec odobrio sate da sam bila bolesna ali eto ja odmah otisla po papir a nije mi trebao.
    Tako da opusti se i nasmij im se u facu!!! Onako ko vas j***e, ja sam na bolovanju i uzivam u tome!


    Ma zapravo se ne zamaram s tim jer imam i papire s hitne gdje sam isla zbog krvarenja i s pregleda, hematom i mirovanje tako da zbilja nisam otisla jer sam htjela nego sam morala. Ali kuzis, kad se zna i da sam imala taj spontani za koji btw nisam koristila ni dan bolovanja, jednostavno ne razumijem tu zlobu i zasto mi se uopće stvara stres u ovoj trudnoći.. Toliko me uznemiri samo to kad vidim tu zloću.. Pokušavam se smiriti, ali npr kad sam dobila tu poruku srce mi je počelo lupati mozda 150 ne mozes to kontrolirati, barem sam ja takva.. 

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Marta baš kao što i Ariel kaže,oni ti nemogu ništa..uostalom šta njih boli briga dali si na bolovanju ili ne,na teret si države i oni sa tobom nemaju apsolutno ništa,a ako i i nemogu tebi naći zamjenu to je njihov problem..znam da ti nije svejedno i da bi nam svima bilo grozno u takvoj situaciji ali znaš da moraš misliti na sebe i bebicu,ne se nervirati oko toga..i stvarno probaj tako 🍀🍀🍀

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Marta96 Ja sam u ošoku kad ovo čitam  Ma gdje radis,mislim koja branša? Ovo jos nikad nisam čula,svasta sam čula da zenama neće produljit ugovor itd. al da neto kaže da zena u trudnoći lažira komplikacije i bolovanje a zna da je imala jos spontani prije toga mi je van svake pameti.. Fuj. Nemoj se strestirati bezveze molim te, bas to - oni nu kunu za tebe ne davaju tako da nemaju sta govoriti!!

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Atina25

    Marta96 Ja sam u ošoku kad ovo čitamMa gdje radis,mislim koja branša? Ovo jos nikad nisam čula,svasta sam čula da zenama neće produljit ugovor itd. al da neto kaže da zena u trudnoći lažira komplikacije i bolovanje a zna da je imala jos spontani prije toga mi je van svake pameti.. Fuj. Nemoj se strestirati bezveze molim te, bas to - oni nu kunu za tebe ne davaju tako da nemaju sta govoriti!!


    U jednoj privatnoj firmi. Ne želim imenovati, ali eto mogu se barem ovako pojadati. Definitivno jadno i žalosno, imam pregled u petak pa ću se posavjetovati i sa doktorom.. 

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.