Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! 
    Meni je također tlak kad bi došla na pregled bio visok, 140… I to bi i znala da će takav biti, zadnji put sam joj rekla da dobro da nije 300!
    Onda mi je rekla da ga mjerim kući i zapisujem pa da joj donesem… Kući je u redu…
    Zadnja 2-3 dana pokušavam osjetiti neko micanje, nešto, međutim nema ništa… Ni ne zateže me toliko koliko je prije par dana… 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    marta96

    Ariel

    marta96


    Ma koma, recimo dobivam prijetnje tuzbama jer sam navodno otisla na bolovanje, a nije mi nista. Problem je u firmi od kad sam otisla i eto. Mislim tuga i jad nakon svega sto mi se dogodilo. Po noći sanjam o tome ili ne spavam.. Znam da se zapravo nemam čega bojati, ali uznemiri me to..

    Sto oni znaju je li tebi nesto ili nije. Dobila si bolovanje od doktorice i jedina osoba koja moze nadrapat je doktorica koja ti je otvorila bolovanje. Ko da oni znaju boli li tebe ista, imas li proljev, ili slicno. Nemoj se s tim zamarat. Oni jako pusu na vec hladno u nadi da ce ti zagorcat ovaj period.
    Tako sam ja u proslim firmama imala problema, jer sam znala bit petak i ponedjeljak bolesna. Pa su sefovi mislili da si uzimam produzeni vikend. Ok jesma za balkana ali nisam tak glupa. Mi imamo pravi na 3 dana bolovanja bez da moramo imat papir od doktora da smo bolesni. Ako bude vise od 3 dana onda moramo ic k doktoru da nam da papir za bolovanje. I placa nam je i dalje 100%. Toliko su me s tim izmucili da sam sad bila u petak bolesna i uzela sam papir od doktora. Sef mije vec odobrio sate da sam bila bolesna ali eto ja odmah otisla po papir a nije mi trebao.
    Tako da opusti se i nasmij im se u facu!!! Onako ko vas j***e, ja sam na bolovanju i uzivam u tome!

    Ma zapravo se ne zamaram s tim jer imam i papire s hitne gdje sam isla zbog krvarenja i s pregleda, hematom i mirovanje tako da zbilja nisam otisla jer sam htjela nego sam morala. Ali kuzis, kad se zna i da sam imala taj spontani za koji btw nisam koristila ni dan bolovanja, jednostavno ne razumijem tu zlobu i zasto mi se uopće stvara stres u ovoj trudnoći.. Toliko me uznemiri samo to kad vidim tu zloću.. Pokušavam se smiriti, ali npr kad sam dobila tu poruku srce mi je počelo lupati mozda 150 ne mozes to kontrolirati, barem sam ja takva..


    ni aj to ne razumijem. Ta zloba je koma. Ja sam za 2 spontana koristila 10 dan abolovanja jer su mi tako rekli da moram. I onda su me na poslu pitali sto ti je bilo a ja sam rekla ne zelim pricat o tome. Tako da nitko ne zna sto se desilo. Jednom se desilo taman na godisnjem pa sam dobila 10 dana godisnjeg nazad. Nitko nista vise ne pita ni ne zamaraju se. Ako sam ja bolesna, bolesna sam. Doktori na papire ne napisu zasto sam an bolovanju i bas me bude briga. Tako da pusti zlobne ljude i odmaraj i uzivaj.

    [lilypie.com]

  • mare0722

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Cure evo i mene 🙂 
    Jutros sam imala pregled nakon slabo prospavane noći, jednostavno toliko se stresiram i plašim tu noć prije i znam da ne bi trebala al jednostavno ne mogu si pomoći…
    Bebica mi je super, odgovara 16+2 tt i sve je stvarno u najboljem redu… Termin je 11.07. 
    Doktorica kaže da misli da nam stiže živahna curka ali kaže nemojte još ništa kupovati, nisam stoposto sigurna 🙈🙈 
    Beba ima takve akrobacije da smo se zajedno smijale i jednostavno divan osjećaj🥰
    Objasnila sam joj na kojoj strani, u koje vrijeme osjetim bebu tj da mislim da je to beba, kaže da “prema knjigama” se dijete može osjetiti tek sa 20tt, ali da je i ona pod sondom osjetila dobar udarac, još mi je rekla da sam mršava i da mi je stijenka tanja i da je to to onda da zato osjetim… udebljala sam se do sada 1kg i tu me pohvalila jer je to valjda super  🤔🙂

    👩 28
    👨‍🦰33
    2022 girl ❤️
    15.09.2023 +
    [tickerfactory.com]

  • mare0722

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Marta96 Žao mi je što moraš to prolaziti sada, ali jednostavno ne daj na sebe, nema druge… Posla će uvijek biti, najbitnija si ti i tvoja bebica a sve drugo je stvarno prolazno, nemoj im se niti javljati niti opravdavati, pa kakvi su to ljudi?! 😡

    👩 28
    👨‍🦰33
    2022 girl ❤️
    15.09.2023 +
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Poison_Ivy32

    Poison_Ivy32

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    ma ja nemam riječi na te poslodavce, kao da oni nisu bili roditelji, ili čekali bebu. ma užas, fuuj.
    znam da je lako reći nemoj se nervirati, ali ti i tvoja beba ste na prvom mjestu.

    little angel comes 01.07.
    24.10. +
    5.11. ❤️
    25.11. rastemo 🙏🏻❤️
    18.12. mini anomaly 👍🏻👍🏻
    22.12. 7,2 cm
    24.12. 7,5 cm i probir 🤘🏻🤘🏻
    24.01. ❤️
    2.02. Baby boy 💙 anomaly 🤟🏻🤟🏻
    24.02.

    💙It's a boy 💙

    [lilypie.com]

  • Avatar MMMartinaaa

    MMMartinaaa

    Broj poruka: 839

    Prijavi adminu

    mare0722

    Cure evo i mene 🙂
    Jutros sam imala pregled nakon slabo prospavane noći, jednostavno toliko se stresiram i plašim tu noć prije i znam da ne bi trebala al jednostavno ne mogu si pomoći…
    Bebica mi je super, odgovara 16+2 tt i sve je stvarno u najboljem redu… Termin je 11.07.
    Doktorica kaže da misli da nam stiže živahna curka ali kaže nemojte još ništa kupovati, nisam stoposto sigurna 🙈🙈
    Beba ima takve akrobacije da smo se zajedno smijale i jednostavno divan osjećaj🥰
    Objasnila sam joj na kojoj strani, u koje vrijeme osjetim bebu tj da mislim da je to beba, kaže da “prema knjigama” se dijete može osjetiti tek sa 20tt, ali da je i ona pod sondom osjetila dobar udarac, još mi je rekla da sam mršava i da mi je stijenka tanja i da je to to onda da zato osjetim… udebljala sam se do sada 1kg i tu me pohvalila jer je to valjda super 🤔🙂


    Čestitke na super pregledu :) A ova trema pred pregled nam je svima poznata, to valjda tako mora biti 😊
    Znaš li već termin sljedećeg pregleda, da odmah zapišem?

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Nara-Nara

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    Marta baš mi je žao da moraš imati posla sa zločestim ljudima. Čovjek se pokušava štiti od zlobe i negative i onda ti ju unesu ljudi koje ne možeš maknuti iz života. 😥😏 Drži se! Nemoj čitati mailove, otvarati poštu i javljati se na telefon. Nek to muž sad napravi. Jer već su ti emocije sjele na tlak…
    Demetria jesi li nam ti bolje? Dosta dugo si temp imala zar ne?
    Inna ja sam si i eterična ulja stavljala u inhalator, pa čajeve i svašta. Onda kasnije vidjela da ne smijem 😅🤷🙊. Bitnije od svega ostalog je puuuuuno tekućine kod svih dišnih bolesti, a ljudi to često zanemari. Budi ko prava cisterna, samo tankaj! Nadam se da će uskoro bolje.

    Cure, ja danas dogovorila prvi termin s Doulom da me prati prije, za vrijeme i poslije poroda. Baš me zanima kakve će savjete imati i kako to izgleda. Dolazi za vikend ili idući tjedan na upoznavanje i da vidimo koje pakete nudi.
    Ima tko iskustva Doulama?
    I još nešto, što kažete na pamučne bodiće s dugim rukavima za ljetnu bebicu?

    👩 38 ok, 👨 45 ok
    IVF - 🚼 2022, 1❄
    Fet - 🔜

  • mare0722

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    MMMartinaaa


    Čestitke na super pregledu :) A ova trema pred pregled nam je svima poznata, to valjda tako mora biti😊
    Znaš li već termin sljedećeg pregleda, da odmah zapišem?


    Uh, sorry, zaboravila sam napisati 24.02. nam je slj pregled.

    Cure, znam da ste već xy puta pisale ali ne mogu naći na kojoj stranici, tražim već nekoliko dana kako namjestiti ovu ispod lenticu sa tjednima, pa ako ima netko voljan pomoći mi.🙂

    👩 28
    👨‍🦰33
    2022 girl ❤️
    15.09.2023 +
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Teab

    Teab

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Ajme kak ste se raspisale,ja zadnja dva dana jedva stigla nesto popratit,stalno neki poso,pricam muzu ne stignem ni uzivat u trudnoci kak se spada jel stslno neki novi radnici,pa korona,sad cekam mamine nalaze,nadam se negativne al mi sad i sogi zakurio a bili u kontaktu,na antigeni negativan 29. Ide na pcr.

    Marta uzasno mi je zao sto to prolazis,al mogu te razumijet jer meni je glavna sestra odjela  kad sam joj rekla da sam trudna rekla. Nadi si prikladnu zamjenu pa otvori komp. Mislim si jebi se. Btw to je zena koja iza sebe ima 3 trudnoce,zamjenu za mene je nasla tek sad. Znam nije ista situacija al eto razumijem.

    Svim curama cestitke na urednim pregledima

    👱‍♀️28 🧔30
    6/21 biokemijska
    25.9. ➕
    13.10 prvi pregled ❤ kuca
    9.11. Drugi pregled (velki smo 4,43 cm)
    23.11. Nifty-nizak rizik, dolazi nam mali hahar 💙
    26.11.-sve uredno veliki smo 7.7 cm
    7.12. Treci pregled 110 g,rastemo ❤
    3.1. 250g,sve u najboljem redu
    14.1. Anomaly scan+kontrolni pregled petrova 393 g,sve je kak treba bit
    27.1. ..

    31.3. Predzadnji pregled soc gin,imamo kilu i 800,mamina mrstilica 🥰
    [lilypie.com]

  • Gabi12

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Cure,dali je potrebna njihaljka? 
    Jedni su se ponudili da nam ti poklone pa evo pitam posto je prva bebica. 

    2 biokemijske
    1.10➕
    12.10. Prvi pregled (GV 10,4mm), 5+2
    26.10. Drugi pregled (❤️ kuca, 11mm), 7+2
    23.11. Treći pregled (48 mm) 11+2/uzv12tt)
    21.12. Četvrti pregled 15+2/uzv 16+2tt
    10.1. Anomaly scan / dolazi nam zdrava i lijepa curica 💖💖

    ______
    https://lbdf.lilypie.com/ZSA7p1.png [lbdf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.