Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Burito

    Broj poruka: 204

    Prijavi adminu

    Sunchica, jesi pitala u vrticu? Bas zvuci da je od neispavanosti. Ne mogu zamisliti 13 sati po noci. Sigurna sam da nikad nitko od mojih nije toliko odspavao 
    Ovo sto pricate za decke za zlockasto ponasanje, takav je i moj bio. Strava kad se sjetim. Kad nije po njegovom vristanje u nedogled. Ili kad se ne ispuni njegov sto i jedan zahtjev i to redosljedom koji si je zamislio, ajme meni. Trajalo je samo par godina Sad je to druga prica i drugi izazovi.
    Crazypeach, mi imamo tu istu britu. Nedavno smo imali potop, a nismo skuzili. Cak mislim da je to muz na kraju bio. Tak da nam se digao parket ispod nje Ja sam danas prvi puta vidjela pravi tantrum kod male. Nakon sto sam joj ogulila mandarinu, odvojila sam je po pola, a ona si je zamislila da ce to ona. prvo je vristala 10-15 min u stolici. Kad je pocela skakat po njoj prebacila sam je na pod i tamo je nastavila s vriskom jos tolko. Bacala se bas snazno po cijelom podu, lupala rukom o pod... Dosta mi je bilo cudno vidit je u tom izdanju

  • sunchica555

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Burito pitala sam, rekla mi je da je jednom mala do nje kašljala i da je spavala samo pola sata, jasno mi je da se poslije probudila zvijer u njoj s obzirom da je jako osjetljiva ako ne spava dovoljno. Skuzila sam sad da nekvalitetnije tamo spava pa ju stavljam pola sata ranije, u pola osam navečer u 7 ju budim i ok je puno je bolja, valjda i tih pol sata, 45 min znači. Ne znam, moja baš voli spavati i ako joj to netko oduzme probudi se zvijer u njoj, baka je dosla s puta bas kad je bila u tom elementu, pa rekla ajme ovo je druga curica.
    E da i moja sad ima tantrume ako ja napravim nešto što si je ona zacrtala, neki dan je napravila tolku dramu jer sam ja bacila u smeće pelenu koju je ona htjela baciti da sam vadila iz smeća na pod da ponovi radnjune znaš tko je luđi, al ju je smirilo. 
    I opet ako je neispavana i sve ok tantrumi su mali, to je više kenjkanje a ako je neispavana reži, baca se, vrišti, ajme majko, sve napravim onda da ima dovoljno sna

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.