Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Burito to svakako sve stoji kaj veliš za kampiranje. I sama sam primjetila da se ljudi u tim kampovima puno druže (samo šetajući pored). A  di ste bili (ako se smije znati)? 
    Ajme drek u vrecici-prestrašno!! Smrdi kad se tek friško pokaka u kahlicu a kak tek kad ga zapakiraš Mojeg starijeg sam odvikavala kasnije,negdje prije 3.rođendana. ni njega niš nije smetalo. Mogao je pišat po sebi cijeli dan bilo bi mu valjda svejedno. Sad mi je ta najgora faza kad idemo bile gdje tuta ide s nama. Čak i u parkić

  • sunchica555

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Burito wow super si uspjela odviknuti od pelena. Ja sam imala "zez" što mi je mala zakurila u sedmom mjesecu i nikako nije htjela sirup, dala joj čepić i to mi je toliko zapamtila da ne želi niti čuti za promjenu pelena, kakanje i sl. (govori nisi kakala, kad se pokakala, peče guza i sl.) tako da nema smisla sada nešto dok ne zaboravi malo na taj čepić, iako već sad priča to po defaultu, par puta je piškila u tutu, jednom na pola kakala, sad smo odustali. Nisam imala godišnji pa se nit nisam mogla s tim baviti, mislim da ipak treba barem tjedan dana biti doma za to. 
    HAHAHA ovo za zapakirano govno, VRH, znači mislim da bi to odmah u smeće bacila, isplati li se prati zakoreno govno u vrećici .
    Ja sam ko mala bila u izviđačima, kampiranja su mi dan danas u lijepo sjećanju i mislim da je to predivno iskustvo, baš fora da ste bili, svakako bi i ja probala to s malom, mislim  da bi joj se svidjelo, djeci je općenito to super, brzo se sprijatelje. 

  • Burito

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Sa svojom opremom smo bili u kampu Slapic na Mreznici. Imamo mali auto tako da smo morali negdje blizu da ja mogu s klincima vlakom, jer s opremom nebi stali svi u auto A za ovo drugo kampiranje smo isli u robinskonski kamp Kupa. Htjeli smo vidjet ove god jel nas kampiranje generalno zanima, a sad kad znamo znamo i kakav auto moramo trazit :) Sunchica, ma nemrem rec da sam je odvikla, samo sam joj skinula pelene  Al dobro je, ocekujem do vrtica za tjedan dana da bude to vec solidno bilo. Bilo mi je najbitnije da ona to dobro podnese kak god nam bude islo sve skupa. I mi smo tutom posvuda. Ima onih putnih sklopivih tuta u koje se stavi vrecica pa se samo baci vrecica kad klinci obave sto vec moraju. Meni to super sluzi za malog i danas kad idemo negdje gdje je nezgodno. A curkoj cu to ponudit tek kad se bude skroz odvikla da je ne bunim sada s tim vrecicama. 

  • Tinchy300

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, eto da je javim da smo krenuli na prilagodbu u vrtic i da je za sada sve vise manje ok. Cak i bolje nego smo mislili. Dns je prvi put ostala sama, malo je plakala al se brzo smirila. 
    Kak ste vi? Jel dajete malcima sta za imunitet obzirom na vrticke bolesti? 🥰

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Podrav Tinchy,kad je malena krenula u vrtić? Super da nije bilo velike drame. Moj je plakao do nedavno a ide vec godinu dana u vrtić. Tolko se znao derati daga se čulo van. Preko ljeta sam ih 2 tjedna vozila u centralni i tamo čim smo skrenuli na parking se već krenuo žaliti. Morala sam ga baš primiti i dati teti u ruke. Mislila sam da će mu se taj vrtić dopasti jer je veći,nove igračke.... i od kad se vratio u svoj stari vrtić prestao je plakati općenito. Valjda mu se taj drugi vrtić tolko.zamjerio da mu je sad i stari dobar. 
    Svojima za imunitet dajem Biorela čokoladice. Sad su dugo imali pauzu,ali sad je krenuo rujan pa se bojim virusa. Te čokoladice su mi se pokazale dobrima. Razmišljam možda prijeći na matičnu mliječ kad pojedu čokoladice;ali ne znam.od.koga da uzmem. Imate kakav savijet? 

  • Tinchy300

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Crazypeach

    Podrav Tinchy,kad je malena krenula u vrtić? Super da nije bilo velike drame. Moj je plakao do nedavno a ide vec godinu dana u vrtić. Tolko se znao derati daga se čulo van. Preko ljeta sam ih 2 tjedna vozila u centralni i tamo čim smo skrenuli na parking se već krenuo žaliti. Morala sam ga baš primiti i dati teti u ruke. Mislila sam da će mu se taj vrtić dopasti jer je veći,nove igračke…. i od kad se vratio u svoj stari vrtić prestao je plakati općenito. Valjda mu se taj drugi vrtić tolko.zamjerio da mu je sad i stari dobar.
    Svojima za imunitet dajem Biorela čokoladice. Sad su dugo imali pauzu,ali sad je krenuo rujan pa se bojim virusa. Te čokoladice su mi se pokazale dobrima. Razmišljam možda prijeći na matičnu mliječ kad pojedu čokoladice;ali ne znam.od.koga da uzmem. Imate kakav savijet?

    Sada u ponedjeljak je krenula prilagodba koja traje 2 tjedna. 
    Za maticnu mlijec imam preporuku. Opg se zove pčelarstvo oreč, imaju web stranicu i mozes na njihove stranice naručiti proizvode, dostavljaju i na adresu. Ne znam gdje zivis ali njihov štand imas u Zagrebu u Avenue mallu u  tamo skroz u prizemlju kod ulaza u Konzum. Ja sam narucivala od njih i zadovoljna sam bila. S tim da je to u izvornom obliku matična mliječ pa nije neki fin okus. Mora se držati pod jezikom i nista ne piti 15ak min nakon što se popije.
    Da li dok su tako mali smiju matičnu mliječ? 

  • sunchica555

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Hej curke, moja je smiješna jer je cijelo ljeto htjela svima u vrtiću, ništa ju nije smetalo i onda se vratila njezina soba u njezina teta i proplakala to jutro, poslije opet sve super, veli teta da znaju dozivjetii emocionalni šok, što mi je logično jer se tak i na mene naljuti kad me kao ne vidi neko vrijeme, već drugi dan je bilo sve super.ć, oprostila je teti što je nije bilo.
    Mi smo pili mi Vita beta glukan prosle zime dvije boce, od trećeg mjeseca je negdje bila pauza. Ja sam zadovoljna s obzirom da je cijela jaslička godina prošla bez antibiotika. 
    Razmisljala sam o nativnom propolisu od jedete, jel tko to probao? Al u principu si mislim zašto da kompliciram ako mi se prošle godine ovaj beta glukan pokazao kao dobar, fin joj je i okus maline pa ga je s guštom pila.Tinchy drago mi je da se curka lijepo privikava, već je i zrelija, samostalnija, sigurno je malo lakše. Jel si ju odviknula od pelena? 

  • Tinchy300

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    sunchica555

    Hej curke, moja je smiješna jer je cijelo ljeto htjela svima u vrtiću, ništa ju nije smetalo i onda se vratila njezina soba u njezina teta i proplakala to jutro, poslije opet sve super, veli teta da znaju dozivjetii emocionalni šok, što mi je logično jer se tak i na mene naljuti kad me kao ne vidi neko vrijeme, već drugi dan je bilo sve super.ć, oprostila je teti što je nije bilo.
    Mi smo pili mi Vita beta glukan prosle zime dvije boce, od trećeg mjeseca je negdje bila pauza. Ja sam zadovoljna s obzirom da je cijela jaslička godina prošla bez antibiotika.
    Razmisljala sam o nativnom propolisu od jedete, jel tko to probao? Al u principu si mislim zašto da kompliciram ako mi se prošle godine ovaj beta glukan pokazao kao dobar, fin joj je i okus maline pa ga je s guštom pila.Tinchydrago mi je da se curka lijepo privikava, već je i zrelija, samostalnija, sigurno je malo lakše. Jel si ju odviknula od pelena?

    Hej nisam ju odviknula od pelena. Mislim da mi jos nije spremna. A i krenula je u vrtic pa nisam jos neke promjene htjela uvoditi. Njoj je pelena po noci puna i dalje. Ona zna gdje se piski i kaka i govori kad kaka al eto zbog tih razloga nisam htjela pokusavati.
    Jesi ti svoju odviknula?

  • sunchica555

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Ma nisam ni ja, najveći problem je što nisam imala godišnji da budemo dosljedne barem tjedan dana. Vjerojatno ćemo na proljeće, tak i moja, sve kuzi, čak je par puta kakala i piškila tako ali nisam inzistirala jer mi je teško u vikend ju naučiti. Budemo na proljeće, vjerojatno će i biti lakše jer je zrelija, sad je baš na li la bila. 

  • Tinchy300

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    sunchica555

    Ma nisam ni ja, najveći problem je što nisam imala godišnji da budemo dosljedne barem tjedan dana. Vjerojatno ćemo na proljeće, tak i moja, sve kuzi, čak je par puta kakala i piškila tako ali nisam inzistirala jer mi je teško u vikend ju naučiti. Budemo na proljeće, vjerojatno će i biti lakše jer je zrelija, sad je baš na li la bila.

    Ma da. Stigne se sve. Nema smisla forsirati.🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.