Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tinchy300

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Samoja6

    Samo da vam javim, baby T je stigao na svijet!
    Opet ranije, opet nas je iznenadilo, opet sve isto kao prvi put, opet inkubator, opet Palčić.
    Hvala Bogu oporavio se, dobar je i sutra nam napokon dolazi kući! ♥️♥️♥️

    Cestitam🥰. Bitno da je sve ok proslo. Kakav ti je porod bio? Jesi ti ok?

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Samoja6 čestitam ti od srca! Koliko je dug i težak? Glavno da je sad sve u redu. 

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 980

    Prijavi adminu

    Porod je za razliku od prvog puta bio brži i ajmo reći lakši.
    Mada kad je počela ona bol sam se zapitala majko mila što ti nije bilo dosta jedanput?! Ovaj put sam imala sreće jer me dopao divan doktor i još bolja sestra! Doktor inače zagovara prirodan porod bez dripova i tih stvari ( osim ako nije nužno potrebno ), tako da sam imala svoje trudove, sve prirodno, a ta sestra me doslovno porodila u 20 min. Niti su me rezali, niti sam popucala. 
    A on se rodio sa 3640 g i 52 cm!! 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Samoja6 drago mi je da si uspjela sve sama i da imaš pozitivno iskustvo s poroda.,2 Mene su 2 puta reckali. Ima odličnu kilažu!! Mislim da se s tolko negdje rodio moj 2.sin a bio je u terminu. Javljaj novosti!! Mazi bebu i uživaj sa svojom obitelji!!

  • sunchica555

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Samoja6 čestitam na bebici, baš lijepa kilaza i visina s obzirom da je ranije došao na svijet.
    Drago mi je da je porod bio brži i bolji od prvog 

  • Burito

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Samoja6, cestitke od srca :) Malac ti je vise od kile tezi nego je bila moja curka, a zapravo je dosta tezi i veci nego su moji oboje bili u terminu Mozda vas nece slati na Goljak/Zd na sve te silne pretrage ako ustanove da je sve uredno? Ili to mora ici po defaultu kod palcica?
    Inace mi smo super, stalno se nesto dogadja i zapostavila sam forum. Isli smo ljetos dva pita na kampiranje i malo je reci da sam odusevljena i uzbudjena ici opet. Tolko lijepi nacin ljetovanja. Oba puta smo isli na rijeku, iduce god cemo vjerojatno i more. Prelijepo iskustvo. I prvi puta smo isli na ljetni turizam u Alpe u Sloveniju. Predivno je bilo. 
    Mi smo curkoj prije nekih desetak dana skinuli pelene. Ima dana kad vecinom obavi svw u tutu, a i dana kad vecinom bude u gace. Al ne pruza gemeralno neki otpor, tako da smo zadovoljni s time kako nam ide. Al puno mi je lakse dok je tak mala pa su govanca i pisalina manje

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Burito baš mi je drago da vam je bilo lijepo i da vas je oduševilo. Ja osobno nikad nisam kampirala,a ne znam ni da li bi htjela. Kad prolazim pored kampova na moru,izgleda mi jako lijepo ali kad bi se jednog dana odlučila ne znam koliko bi mi "sjelo". Naviknuta sam na luksuz koji svi imamo u kući pričao mi je kolega s posla da je platio 6 dana u nekom kampu na moru 1700 eura (mislim da za troje ako se ne varam) u nekoj robinzonskoj kućici bez struje i vode a što je najvažnije bez kupaone. Svaka čast na tome,međutim bojim se da nije moj "đir". Prošlo je mjesec i pol od skidanja od pelena i dalje nismo 100% . Preko ljeta su išli u taj centralni vrtić jer je naš na 3 tjedna zatvoren i svaki dan dolaze vrećiće s odjećom. Jučer sam dobila 2 kompleta natopljena piškicom;pa sam danas otišla pitati kaj se događa. Danas je već bolje,danas nije bilo vrećice sa popišanim vešom. Jučer sam se baš uzrujala jer mu nisam imala više kaj za obući. Svaki dan vrećica sa kratkim hlačama,gaćama,majicom .... ko da smo tek krenulo s odvikavanjem. Ako ništa,ne nosi pelene na spavanje. Nije se hvala Bogu popiškio u krevet. Još. Ali bude i toga. Ne sumnjam.

  • Burito

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Uf, bome paprena cijena. Mi smo isli u robinsonski turizam na ovom drugom kampiranju. 60 eura noc za nas 4. S obzirom da si tamo u dubokoj prirodi struja i voda nije sprovedena, al nama su osigurali plin za kuhanje, sator, kuhinju kompletno, svijezu vodu neprekidno. Zamisli samo da kuhas i sve ostalo radis u sumici na metar od rijekeMalac je po cijele dane skakao i zaletavao se u vodu. Wc je na svim oblicima kampiranja uvijek zajednicki. Tak da na to se covjek mora naviknut. Isli smo i kajacima s klincima po rijeciVjerojatno je tvoj kolega isao na neku bas jako atraktivnu lokaciju. A sto se tice prvog 'obicnog' kampiranja, tu smo parcelu sa strujom i vodom platili 41 euro noc, ali sva je oprema bila nasa. Kamp je bio super uredjen, uredan, cist... Lijepo je vidjet sve te silne obitelji tamo, ljude koji citaju knjige posvuda, klinci kak sudjeluju u pranju sudja i svim ostalim sto treba odradit na kampiranju. Izgleda ko neka skladna masinerija. Za dva tri dana vec cakulas i pozdravljas sve susjede :D A onda navecer svi upale te neke ukrasne lampice ili svijecice pa se prica oko stola ili vatrice. Mene se sve skupa bas dojmilo, jako je obiteljskog duha. A pogotovo klinci uzivaju, kak su non stop vani brzo se skompaju.
    Mi smo ove godine nekak na blef sam odlucili probat, nismo znali kaj nas ceka. Al meni je nekak sve bilo lakse kad sam cijeli dan na otvorenom i sve sto trebam radit radim vani, okruzena ljudima, a ne u zidovima apartmana. Jos je na rijeci svijezije nego na moru sto je veliki plus. 

  • Burito

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Ma oni su jos malecki, moja mala je tek nedavno dvije napunila. Tak da nekak ocekujem da ce do 100% odvikavanja potrajat i jos mjesec, dva. Al vidla sam da je bas u nekoj fazi di ce ovo ok prihvatiti. Jer starijem malcu je odvikavanje bas bila velika trauma pa sam se bojala da se ne ponovi ak cemo previse cekat. Na malog smo stalno kao cekali da on to pozeli, da mu krenu pelene smetat itd. al njemu nikad nista nije smetalo osim kad smo na kraju morali na prisilno odvikavanje jer je vec bilo krajnje vrijeme. 

  • Burito

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    I sam da napomenem, mislim da smo mi vrecice s popisanim/pokakanim rubljem dobivali mozda i pola godine s malcem. Uvijek sam imala 4,5 novih kombinacija u ormaricu A jedna teta nebi drek ni izbacila iz gaca nego bi samo sve zapakirala u vrecici. Slabo mi je samo kad se sjetim, nesto najgore ikad. Uvijek bi se radovala kad bi skuzila u vrticu da nije nje bilo kad se pokakao

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.