Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Burito

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Mi smo skinuli i dnevnu i nocnu. Nema pelenu sad vec cca mjesec i pol dana. Super joj ide. U vrtici se mozda dvaput popiskila i oba puta je rekla tetama da je zaboravila da nema pelenu Valjda kad vidi neke da se premataju pa se zaboravi. Doma je na 90% rekla bi. Tak da smo bas zadovoljni s time. Mi smo svojevremeno Pandu davali, al odustali smo od bilo cega. Jedan dr nam je rekao da ih to zezne jer da moraju razvit svoj imunitet bez 'pomagala' sa strane, koje, ak se tako rano daju, organizam na kraju uvijek i ocekuje. Sad, neki pedijatri  prepourucaju, neki ne. Mi smo ipak odlucili odustat od toga. Moji su jedva docekali ic u vrtic, oboje uzivaju. Al ja ne znam sta bi sa starijim. Stvarno je inace ok, al ima taj jedan decko u vrticu s kojim se pretvori u divljaka. Bas ono, guranje, bacanje, nekontrolirano ponasanje. Prestrasno mi je to... I bilo bi mi sve ok da tog malog roditelji pokusavaju lijepo odgojit, da ga upozore na ponasanje kad pretjera itd Al vidim kak totalno ignoriraju svaku njegovu 'zlocestocu'. Da se nekak udruzimo vjerojatno bi uspjeli nes, al ovak stvarno strasno. Uopce ne znam kak da tome vise stanem na kraj. 

  • Tinchy300

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Burito

    Mi smo skinuli i dnevnu i nocnu. Nema pelenu sad vec cca mjesec i pol dana. Super joj ide. U vrtici se mozda dvaput popiskila i oba puta je rekla tetama da je zaboravila da nema pelenuValjda kad vidi neke da se premataju pa se zaboravi. Doma je na 90% rekla bi. Tak da smo bas zadovoljni s time. Mi smo svojevremeno Pandu davali, al odustali smo od bilo cega. Jedan dr nam je rekao da ih to zezne jer da moraju razvit svoj imunitet bez 'pomagala' sa strane, koje, ak se tako rano daju, organizam na kraju uvijek i ocekuje. Sad, neki pedijatri prepourucaju, neki ne. Mi smo ipak odlucili odustat od toga. Moji su jedva docekali ic u vrtic, oboje uzivaju. Al ja ne znam sta bi sa starijim. Stvarno je inace ok, al ima taj jedan decko u vrticu s kojim se pretvori u divljaka. Bas ono, guranje, bacanje, nekontrolirano ponasanje. Prestrasno mi je to… I bilo bi mi sve ok da tog malog roditelji pokusavaju lijepo odgojit, da ga upozore na ponasanje kad pretjera itd Al vidim kak totalno ignoriraju svaku njegovu 'zlocestocu'. Da se nekak udruzimo vjerojatno bi uspjeli nes, al ovak stvarno strasno. Uopce ne znam kak da tome vise stanem na kraj.

    Ajoj bas mi je zao. Klinci su jako povodljivi. I mene je strah toga kada ce biti starija. Najveci problem su roditelji koji dopustaju sve i svasta i jos klinci hrpu toga cuju i vise doma i onda nastaje uzas. Mene vec sad strah osnovne skole a tek je navrsila 2 godine hahaha

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Burito čudno mi je kad pročitam rekla je tetama da je zaboravila da nema pelenu. Mi smo još na jednoj rečenici  jao jao. Kad kaka veli kaka. To je to. Uglavnom,i mi smo bez pelene od negdje početka 7-og mjeseca. Zna se desiti da se popiški jer se zaigra. Najčešći slučaj je da se zapiški. Ide na tutu ali se ne zna još dobro skinuti. Nema ni noćnu jer ni uvijek bila suha. Samo jednom se popiškio po noći. Moj stariji sin je jakooo povodljiv. Ne šefuje ali ima djece koja šefuju njemu. Bude mi žao to vidjeti jer mislim da ćemo kasnije imati problem. Jednom sam mu rekla da ne mora poslušati sve što mu govore vršnjaci a onda mi je rekao da će se prestati družiti s njim. Ove godine je predškolarac. Škola me jako plaši. On je jako nježan i baš je dobrica,ne bi htjela da.ga u životu netko iskorištava. 

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Burito svađaju se pa se potuku? Ili se radi o "igri" di jedan drugoga mlati?

  • sunchica555

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Moja je smiješan lik, tete ju vole jer kazu da je topla, ona na putu do vrtića pozdravlja sve, ljude, kantu za smeće, drva, aute, bicikle, ne gasi se mala puna je pozitivne energije ali isto zna i vratiti ako ju netko nazivcira, malo prije ju je deda nazivcirao pa mu je rekla: nemoj, ajde makni se, pusti me, glasna je i uvjerljiva, mislim da ima neki balans u karakteru, društvena je i vesela al opet neda na sebe ako netko pretjera što mi je stvarno ok. Tete ju baš jako hvale, da je posebna i topla, jedna je rekla da svim tetama popravi dan u vrtiću svojom pojavom i energijom što je baš lijepo za čuti. Al znam o čemu priča, nas dvije već imamo neki svoj humor da se znamo od srca smijati nekim glupostima ili kad se nešto slučajno desi, ja zapnem za nju ili se kucnemo slučajno i sl, znamo se smijati par minuta ko dva blesana, ona krene pa je meni smiješno kak se smije pa se ubiti smijem njenom smijehu i tak ukrug.
    Meni je recimo žao u parku ili negdje kad ju učim da dijeli svoje stvari pa ta ista djeca koja nju žicaju i ona da svoje, nedaju njoj nešto, a roditelji ne fermaju uopće, pa ona plače, znaju biti bezobrazne curice, posebno starije od nje koje su i lukavije. Al jbg mora se naučiti valjda na nepravdu, teško je balansirati u tome svemu ko roditelj, želiš da ti dijete bude pošteno i lijepo odgojeno ali opet ne zelis da rade budalu od njega/nje i želiš da se izbori nekako za sebe da ga poslije ne gaze. 

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Tichy nemoj brinuti zbog pelena. Ja sam starijeg odvikavala sa 2 i pol (čak i kasnije). Ovog mlađeg sam ranije odvikavala jer mi je "slao" signale da je spreman. Dugo mu je bila pelena suha i govorio je piškiti 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.