Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sunchica555

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Crazypeach postoji li mogućnost trudnoće? 
    Muž i ja kad smo htjeli dijete dijete se i dogodilo inaće pazimo, znam da je mogućnost nikakva inaće na ovaj način. Mislim da je meni maksimalno kasnila 4 dana, isto su mi redoviti ciklusi, kad sam zatrudnila mi je sve djelovalo kao da ću dobiti menstruaciju al je predugo kasnila i s obzirom da smo radili na tome znala sam da je to to. Ne bi inaće sumnjala ako ne postoji mogućnost sumnje i ja mislim da je to samo stres

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Nadam se da će ipak na kraju doći jer me zabrinjava. Sunchica i mi pazimo zato mi je i bilo čudno ali opet...ništa u životu nije 100%. 
    Čini se da i moj mali ima šarlah. Doktorica nije potvrdila,ali vadio je krv kad smo primjetili osim i nalaz je bakterijski. Sad je na antibiotiku i cijeli drugi tjedan ću biti s njim na bolovanju.

  • sunchica555

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Istina al opet nekako s godinama opada plodnost, ja sam sa svojim mužem od 18 te godine, ako nam se nije zalomilo nikad do sad sumnjam bome da bude i sad u tridesetima kad je i sve manje jajašaca na raspolaganjusigurno bi test pokazao makar i blagu crtu da si trudna, posebno jer već dosta kasni, sad bi već trebala debela crta biti, svakako provjeri s ginekologom tu sukrvicu. 
    Meni je nakon poroda papa bila loša, ginekologica me isprepadala da je HPV kad je na kraju uzrok da su se neke stanice okrenule i zadebljale i dale loš nalaz s nekim abnormalnim stanicama, pokazalo se da je to često nakon poroda, uglavnom radjen mi je piling vagine s nekim štapićem i ginić je rekao da će se to ljuštiti nekih tjedan dana i da ponovimo papu za šest mjeseci al da je siguran da će biti uredna jer su te stanice davale abnormalan nalaz. Čisto da vidiš da svega ima, ja za to nisam ni znala da se može dogoditi, inače sam radila i sve briseve i sve je bilo negativno. Možda da provjeriš za svaki slučaj, nakon poroda se svašta dolje desi i ima puno promjena, nismo ni svjesne, a tijelu je ipak porod veliki stres. Da napomenem da su mi sve godine do sad pape bile uredne, stvarno nisam nikakvih problema imala. 

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Sunchica-vau od 18.godine... ja i moj muž smo bili prije braka 7 godina u vezi i.isto mi je prošlo kroz glavu nije nam se nikad zalomilom. Kad smo htjeli djecu isto smo se prestali paziti i čim mi je menga kasnila 2 dana znala sam zašto-isto kao i ti. Uglavnom, ova situacija mi je malo rasvjetlila sve i zaključila sam da ne želim više djece. Zadovoljna sam sa svoja dečkića koje volim najviše na svijetu i stvarno ne želim zvučati nezahvalno ali ne bi više. Ni pod cijenu curice svakako ću otići ginekologu. Sutra će biti 6.dan kašnjenja

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Bila sam.krajem 1.mjeseca kod ginekologa i papa je bila ok. Ne znam kaj se sad desilo. Mislim da ću čak i.betu izvaditi pa s tim nalazom ići na pregled 

  • sunchica555

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Slažem se i meni je dvoje maksimala, mislim da bi previše emotivno i psihički bila iscrpljena za tri komada al u isto vrijeme se divim ljudima koji to tako lako hendlaju i mislim si koja je tajna predivno mi je vidjeti brace i seke malih razlika. Jedino ako mi se dese blizanci, bože moj bit će ih onda troje.
    Pa provjeri svakako, moze biti nesto bezazleno al tijelo očito šalje neki signal ako tako kasni uz te simptome. 

  • sunchica555

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    **emotivno i fizički sam htjela reći, mala me ometala pa nisam ni skuzila sta sam napisala

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Pa da,baš tako nismo svi isti. Moja prijateljica je  baš željela imati troje djece-ima dva dečka i rekla je da se ne želi jednog dana pitati zašto nije išla po curicu. Rekla je ako bude 3.dečko znam da mi nije bilo suđeno,a ako bude cura još bolje. Rodila je curicu i super hendla njih troje. Još žive i u jako malom stanu. Ona baš ima strpljenja. 

  • sunchica555

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Ma da,ovisi to sve o puno faktora, netko i ima više sreće s karakterima djece, mene je taj refluks bas iscrpio na početku, baš nam je jako teško bilo taj prvi period ishendlat, neki dan odem u babinje mala samo spava, kaze kolegica takva je po cijele dane i noći, znači dijete ne zna plakat moja se samo derala prvih par mjeseci. Al ajd poslije mi se vratilo da je postala super spavač.
    Valjda kolko te prvo izmori odlučuješ dalje, nakon toga mi je fkt ok, al ne mogu se zamisliti da sam još pet šest narednih godina u periodu pelena, nespavanja, tantruma, mozda da sam s 20 i nešto krenula, ovako osjetim već po sebi da ne bi išlo. 
    To je baš lijepo, pogotovo kad si je tako željela curicu 

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Sunchica slažem se oko karaktera,puno tu toga igra. Ako te.potrefi dijete koje puno spava i općenito je "dobro"puno ti je lakše odlučit se oko broja djece. Znam jednu ženu koja ih ima 6 ali za to valjda trebaš biti skroz flegatičan. Bili smo s njima na nekim krstitkama,ona i tata od klinaca na mobitelu a klinci posvuda. Uopće ih nije diralo. Samo da vas obavjestim-došla je baš sam se bila uplašila

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.